- Volání-propojování všech ras a kontinentů - Lena Orio

2. října 2018 v 0:05 | Přímý autor Lena |  - Nový Věk osobně

Každý národ má svou kulturu ve které lza nalézt půvab a krásu, která je specifická právě pro něj.


Skrze tuto stránku, která se tak díky jejímu obsahu stává vyjímečnou se ctí dávám prostor všem rasám i kulturám, aby ukázaly ostatním krásu své kultury. Protože i o tom tyto stránky jsou. Otevřít "sýpky", aby viděli a slyšeli všichni. Ukázat. Propojit. Všichni žijeme na jedné planetě. Lidé bílé, černé, rudé a žluté rasy. Dýcháme stejný vzduch, pijeme stejnou vodu, Slunce i Měsíc svítí pro všechny stejně. Každý máme jinou barvu kůže a specifikum kultury, která nás činí jedinečnými. Žádná není lepší, než ta druhá. Každá je jedinečná, má své kouzlo a má ostatním co nabídnout.


Není možné, aby jiní napadali druhé a vnucovali jim svou kulturu, nebo náboženství, jak tomu bylo v minulosti, a ani dnes toto chování není vyjímkou. To je proti nejvyšším Zákonům. Náboženství je jen jedno. Bozi jsme všichni a máme stejná práva.

Dnešním dnem dávám slovo hlasu kultury afrického kontinentu a postupně budou přidávány další. TOTO JIŽ OVŠEM JE NA VÁS. Zašlete mi PROSÍM nějaké tipy, popř. linky na pěkné skladby, jež ukazují krásu ostatních kultur. Tyto stránky tvoříme společně.

Skladby hlasu Afriky jsou opravdu krásné. Vychutnejte si je, a pokud chcete, pošlete svou myšlenku směrem k tomuto kontinentu ... Proč? ... VÍTE TO.


Volání Afriky

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama