- Symbolika a poselství zvířat - PANTER / JAGUÁR

8. října 2018 v 0:10 | Lena |  - Řeč zvířat osobně

Jelikož klasický jaguár (zlatavě hnědé zabarvení srsti) vyzařuje silnou symboliku, stejně jako jaguár-panter černý, následující popis se týká obou typů. Jaguár hnědý je brán, jako symbol dne, jaguár černý, jako symbol noci.


Pokud Vám zkříží cestu "symbol" Jaguára: Svým příchodem a tichým, nenápadným krokem přináší intuitivní schopnosti a výborný instinkt lovce. Jeho síla napomáhá v překonávání vaší minulosti a "boj" s vnitřní negativní energií. Podporuje vnímavost, pokrok vpřed, kterým Vás může velkým skokem přenést na druhou stranu, směrem ke skutečné podstatě vašeho bytí.
Říká: "Zastav se a velmi pozorně naslouchej, co se děje kolem a uvnitř Tebe."


Jelikož jaguáři jsou spíše samotářská zvířata, mají tedy možnost být častěji sami se sebou, touto vlastností Vám něco ukazují. Tedy - pokud nyní budete svůj čas trávit bez společnosti jiných lidí, jejich přítomnost proto nebude rozčeřovat vaše plné soustředění a myšlenky, můžete tak promlouvat se svým nejniternějším Já. Tímto způsobem se dostanou na povrch všechny energie, ukryté uvnitř Vás. Naučte se v nich číst a vezměte je za své spojence. Buďte v přítomnosti.

Jaguár Vám svou silou, jenž svou energii žene vpřed, dodává odvahu.
Vzhledem k tomu, že je i nočním lovcem, pohybuje se jako tichý stín. Jeho objevení se Vám sděluje, že v běhu svého života máte nyní našlapovat s rozmyslem a opatrně.

Jeho promyšlená strategie a taktické schopnosti při lovu Vám dává vzniknout otázce, zda Vy sami dokážete při svých plánováních promyšleně postupovat.

Symbol Černého pantera je strážcem noci, měsíce, síly, moci a duchovního světa. Provokuje Vás k uchopení vašich stinných stránek a naučit se s nimi pracovat.

Položte si otázku:
"Co se mi snaží říci mé myšlenkové stíny > Vnímám je negativně, brzdí mne, posunují někam?

Symbol Jaguára/Pantera v heslech:

- Obezřetnost
- Trpělivost
- Přiblížení se k nepoznanému
- Pohyb ve světě stínů
- Komunikace s říší rostlin
- Stinné stránky, tajemství, čarování
- Ticho a obnova

Pokud Vám symbol Jaguára/Pantera zkříží cestu, reálně, nebo pomocí snu - nastal čas propustit svůj oheň, touhy, sny a začít další etapu svého života.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama