- Zákon Lidstva - Čiň dobro, vrátí se ti - DOPADNEŠ, JAKO JEŽÍŠ - Lena Orio

12. srpna 2018 v 0:11 | Prvotní autor Lena |  - Očima pozorovatele

Do obsahu následujího textu jsem zakomponovala Zákony, jež jsem nevyčetla v knihách, ale sama v sobě. Najděte je, vezměte si z nich Pravdu i moudrost a ukotvěte ji do svých životů, chcete-li, nebo nadále jděte cestou slepého. Máte volbu.

"Konej pro lidstvo dobro, ono Ti vše spočítá a Tvé dobro Ti vrátí zpět i s úroky."

Toť Pravda, jež trvá věky věků, a kterou ti Velcí zakouší na vlastní kůži.
Velkým člověkem jest ten, jež kráčí po cestě svého života způsobem, kdy pomáhá lidem zvedat se ze dna. Rozdává hlubokou moudrost a Lásku přímo ze Zdroje, kterým je jeho "srdce". Jeho "srdce" jest propojeno se samotným Bohem.


Lidstvo, jako takové sice baží po Pravdě, ale je-li mu tato podána Moudrým,

zprvu tleská > jako opice
pak jej následuje > jako ovce
poté začne harašit > jako neuspokojená žena
pak se mu převrátí mysl > začne na zprostředkovatele Pravdy a Lásky lamentovat
a nakonec po tom nebožákovi > začne házet "kamení" a rajčata
Nebožák, vyslán Bohem již po několikáté, špulí oči ke hvězdám, neboť nechápe, jak se jím mohl opět nechat "ukecat" k tomu, aby se zde, na tuto planetu vrátil a konal zde opět dobro, hlásal Pravdu a Lásku.

A tak nebožák velikého ducha a srdce opět končí svou nebeskou pouť pozemským krokem, smuten a zklamán skutečností, která mu velí se zde na tuto Zem již nevracet, a která zní:

" Lidský druh stvořen z dementa a hlíny jest a dementem i nadále zůstává, neboť je to jeho vůle. "

Ale "Bůh" ví, že velkého člověka-ducha po velmi dlouhém čase opět bude přemlouvat, aby se zde vrátil a podával lidem pomocnou ruku, stejně, jako to dělával věky před tím. Bůh je mazaný a ví, že veliký člověk tohoto "dementa" miluje stejně, jako sebe sama > indicie k tomu, kdo jsme, a co všichni tvoříme. A Bůh se také velmi stydí, jelikož si je rovněž vědom, že v lidech pozemských stvořil tvora, jež "nevidí, neslyší a nevnímá", neb více hlínou, než duchem jest. Ale jelikož Bůh sám je také ješitný, otevřeně se k tomu nepřizná.

A tak Bůh nadále zkouší ty, jež stvořil k obrazu svému, kdo z nich podlehne penězům a moci, a kdo neprodá svou duši. Neb jen ten, kdo bohatý duchem do Božího království bude moci vstoupit. Ostatním Brána zůstane uzavřena.

Neb v pozemském světě hlíny se dobro neodpouští. To bude Ti připsáno, až Tvá duše tělo opustí a vstoupí na nebesa.

Psáno pro lidstvo.
Kde Pravda jest a kde nadsázka je na něm, aby okusilo a poznalo.


Z duše Lena Orio

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama