- Manipulátoři, weby s lživým, nežádoucím obsahem, hoaxy - nově ZDE!

3. srpna 2018 v 0:11 | Přímý autor Lena |  - Mé občanské kung - fu

Vážení a milí lidé České země.

S rozbřeskem dnešního dne otevírám další etapu stránek, jejichž vzácný obsah tvořím zdarma, a jejichž srdce nyní, ještě více než dříve žije pro otevírání "Pravdy".


Stojím před Vámi s mečem v ruce a ukotvuji zde odkazy směrující k informačním stránkám, které Vám otevřou oči, co se týče webových stránek, jež obsahují dezinformační, konspirační, křivě lživé, manipulátorské, kradené a jiné informace nežádoucího typu. Pokud jsou Vám již známy, je to jen dobře.


Zcela zodpovědně říkám, že o poměrně solidním počtu ze jmenovaných v nich manipulátorů atd. vím, jsou skutečně nežádoucí, někteří dokonce nebezpeční. I když na první pohled to není znát, o to více je nutno být na pozoru! Na internetu nemají co dělat!!!

> Každopádně pozor - u prvních stránek, na něž dávám odkaz neznám obsah všech cca 100 jmenovaných webů, čili v této chvíli nemohu dát tzv. ruku do ohně za to, že všechny informace o nekorektním obsahu na uvedených stránkách jsou přesné. Ovšem vzhledem k tomu, že pravdivost nežádoucího obsahu solidního počtu na něm uvedených webů mohu potvrdit, se rozhodně přikláním k tomu, abych Vás varovala: Buďte obezřetní vůči obsahu všech uvedených webů!!
> U druhého odkazu rovněž - neznám osoby, jež tyto stránky tvoří, nemohu tedy dát ručku do ohně, že vše co je zde psáno se zcela shoduje s Pravdou. Každopádně, i zde mohu potvrdit, že o solidním počtu zmiňovaných manipulátorů vím, čili i zde, mějte se na pozoru u všech zmiňovaných. A pozor, u tohoto webu odkazuji pouze na obsah manipulátorů, hoaxů, ostatní nemám prostudováno.
> Pro třetí web platí totéž, co u dvou výše zmíněných.

Webů s nevhodným obsahem je ovšem podstatně, podstatně více, je proto třeba informovat.

Chcete, aby naše země byla konečně svobodná? Spolupracujte, braňte čistotu informací
na internetu!! Tím zabráníte i praktikám šmejdů, které jsou konány i mimo něj.

JAK?

Jste si jisti, že víte o webových stránkách, jež disponují nežádoucím obsahem, zmíněným výše? Nestůjte stranou a nahlaste je provozovatelům stránek.
Jste občany této země, a proto je vaší svatou povinností konat činy, jež vnáší Světlo do jejího prostoru. Tato země je naše, živí nás, poskytuje nám domov a zázemí. Zaslouží si, aby podvodníci byli viděni a potrestáni! Vyhnáni!

JE ČAS na obrácení systému směrem k harmonii. A toto je jeden z více způsobů.

Já tímto děkuji! Za to, že JSTE a konáte. Tento stát TVOŘÍME MY OBČANÉ. JE NÁS NĚKOLIK MILIONŮ!!! NESEME PROTO ODPOVĚDNOST. SÍLA JE V JEDNOTĚ.

►► Stránky ►ZDE◄ ►ZDE◄ a ►ZDE ◄◄


Nevylučuji, že ohledně manipulátorů u mne dojde k ještě zásadnějším změnám !!

" Se svým lidem spojena jsem, jako duše s tělem " 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama