- Symbolika a poselství zvířat - ŽABKA

30. července 2018 v 0:05 | Lena |  - Řeč zvířat osobně

Důležitá 1. část > ♪♫♪

Symbol Žabky říká, že máte svůj život prožívat více svobodně, s menšími omezeními. Je nutno vyčistit prostor kolem sebe, i uvnitř sebe samých.


Nabádá, aby jste se více propojili s niterními pocity a dostali je na povrch. Cítíte potřebu křičet, plakat, popřípadě dostat ven jinou emoci? Jen do toho! Vaše energetické pole se tímto hezky pročistí a Vy se budete cítit, jako země po jarní bouřce. Uvolnění a svěží, bude se Vám lépe dýchat.


Žabka, jakožto obojživelník připomíná a ukazuje na dualitu tohoto světa a vyrovnávání této do harmonického stavu. Toť indicie pro Vás.

Buďte více trpěliví, nazapomeňte, že Vy, stejně, jako ona musíte projít několika fázemi vývoje.

Jelikož žabce je blízký živel vody, která je symbolem čištění a volného nebolestivého pohybu, nabádá k hledání a rozpoznání hluboce ukrytých myšlenek, nebo činů, které máte uloženy ve vašem podvědomí. Ty dobré užijte ku prospěchu, u špatných sjednejte nápravu, požádejte o odpuštění, odhoďte je a zapomeňte.

Symbol Žabky v heslech:

- Pochopení pocitů
- Přijetí vnitřní proměny
- Očišťování
- Tvořivost
- Myšlení dopředu
- Připomínka běžných vazeb s proudem života
- Hojnost
- Léčení
- Příležitost

Když Vám žabka v životě zkříží cestu, je čas hledat a nalézt možnosti a příležitost ku změně dosavadního života, a toto "upozornění" brát vážně a zodpovědně.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama