- Symbolika a poselství zvířat - LIŠKA

22. července 2018 v 0:05 | Lena |  - Řeč zvířat osobně

Důležitá 1. část > ♪♫♪

"Liška je čistým symbolem šamanství, je Tvým ochráncem. Pokud Ti zkříží cestu, pak věz, že síly dobra Tobě tímto sdělují, že strážci Tvého života a duše jsou nyní nablízku více, než obvykle a hlídají Tvé kroky. Jedním z těchto strážců může být Tobě blízká osoba, která se v současnosti nachází na "druhém břehu".

Lena Orio

Symbol Lišky povzbuzuje užívat mysl jinak, kreativněji, nahlédnout na doposavadní způsob přemýšlení a přepracovat jej do zábavnější formy. Připomíná, že máte otevřít všechny své zdroje, nejen ty, které mate zažity, jste na ně navyklí dlouhou dobu, je na čase, zkusit změnu. Vše je proměnou.
Liška, přestože je vzhledově vcelku nápadná, dokáže být tichá, z dálky pozorující, splynout s okolím, tím se stát svým způsobem "neviditelnou".Liška Vám zkříží cestu ve chvíli, kdy nastal čas řešení situace, které zrovna věnujete pozornost. V takovéto chvíli je vhodné soustředit se plně na cestu k řešení, být tichým pozorovatelem, analyzovat, v klidu, nejlépe bez přítomnosti jiné osoby, aby jste se dokázali plně soustředit na cíl.

Ukazuje také, že máte rozlišovat své vztahy v zaměstnání, rodině, osobní život.

Liška, jako prohnaný tvor má ambice dostat se z jakékoli situace, aniž by došla k újmě její srst. Pokud řešíte stav, a zejména změnu, která ve vašem životě nastala, kdy nevidíte možnost vyřešení, pokuste se podívat na tento problém více realisticky a pravdivě, nezavírejte oči před sebemenším detailem. Následujte přirozenou taktiku lišky, splyňte s okolím, pozorujte.

Co ukazuje setkání s liškou

Liška klasická - ukazuje splynutí se zemí, která Vám poskytne, co potřebujete.
Liška stříbrná - je svou zářivou srstí symbolem bohatství, hojnosti
Liška arktická - přináší malý "zázrak" v běhu každodenního rutinního života

Symbol Lišky v heslech:

- Strategické myšlení
- Bystré uvažování
- Přizpůsobivost
- Rafinovaná mazanost
- Umění splynout s okolím
- Soustředění
- Pohotovost

I když tato vlastnost je více přiřazována kočkám, je liška svým způsobem také symbolem mystiky, ovšem v malinko jiném pojetí. Pokud se před Vámi objeví její symbol, síly dobra Vám dávají najevo, že jsou s Vámi. Také k Vám může začít přicházet štěstí.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama