- Symbolika a poselství zvířat - LEV

12. července 2018 v 0:05 | Lena |  - Řeč zvířat osobně

"Paprsky povahy symbolu Lva vyzařují královskou velkolepst, vnitřní sílu, moc, schopnost vůdce, pravdu, ochranitelství, odvahu, velkorysost, neústupnost, důstojnost. Lev vzbuzuje přirozenou autoritu a úctu. A je si toho plně vědom."

Lena Orio

Lev se silným narodil, moc je pro něj niterně přirozená. Pokud Vám Lev zkříží cestu, nastal u Vás čas, vstoupit do své vnitřní síly. V každém člověku je hrdost, ale na tu mnozí lidé zapomněli a přestali ji ukazovat, vtáhli ji do sebe. U Vás nyní musí jít ven a rozzářit se, jako slunce. Lev také ukazuje, že u Vás nyní bude schůdnější variantou svou autoritu vůči ostatním projevovat ne dominancí, ale klidnou laskavostí.
Ujistěte se, zda chráníte členy vaší rodiny, zda se za ně umíte postavit, rvát. Dostávají od Vás vaše děti péči a lásku, kterou si zaslouží a potřebují?Lekce, které lev ukazuje se týkají oblasti spolupráce, důležitosti správného načasování a vlastní osobní moci. Pokud k Vám přijdou jakékoli výzvy, postavte se k nim čelem a jednejte, v případě nutnosti se nebojte ozvat, a pokud je to třeba, bez ostychu si i řádně "zařvat", jako lev.

Symbol Lva v heslech:

- Odvaha
- Klid
- Síla
- Sluneční energie
- Společenství
- Silné rodinné vazby
- Prosperita
- Vznešenost
- Naplnění
- Sebedůvěra
- Dravost

Zjevivší se lev Vám také ukazuje, že odpočinek před tím, než budete pokračovat v jakékoli práci a aktivitě je velice důležitý. Zamyslete se upřímně a kriticky, zda dokážete efektivně rozdělit povinnosti, práci a relax. Unavený člověk mnoho nezmůže.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama