- Symbolika a poselství zvířat - KOČKA

6. července 2018 v 0:05 | Lena |  - Řeč zvířat osobně

Osobní poznatek a zkušenost: "Kočka je rezonátor energie, kterou dokáže transformovat. Ponechte kočku, ať si Vás očichá, obejde. Pokud ve vašem těle nalezne místo, jež se nachází v disharmonii, dovolte jí, aby Vám ji vyrovnala. Jde o její přirozené chování."

Lena Orio

Symbol Kočky Vám přináší podobu nezávislosti, samostatnosti, sebedůvěry a odvahy. Ukazuje, že máte věřit ve své schopnosti, svým instinktům. Vybízí k tomu, naučit se více vnímat své okolí a jeho projevy.
Přináší symboly v podobě změny, pružnosti a přizpůsobení. Pokud Vám Kočka zkříží život, řádně se zamyslete nad dosavadním během vašeho života a proveďte v něm změny. Nebuďte vůči ostatním plně důvěřiví.
Kočka působí tajemně, mysticky, magicky, má napojení na jiné světy. Buďte nyní více obezřetní vůči svému okolí. Je možné, že někdo s Vámi nehraje fér. Položte si v tomto ohledu otázku a popřemýšlejte, o kterou osobu se může jednat.
Měli by jste se také malinko, na určitý čas oddělit od společnosti a vyhradit si více prostoru, který budete trávit o samotě, aby jste si mohli vytřídit myšlenky a oddělit od sebe to, co k Vám již nepatří, nerezonuje s Vámi.

Symbol kočky také ukazuje a učí, že svět se neskládá pouze z hmoty, ale mimo ni existuje i jiné světy a dimenze. Sama je vnímá, proto je přirozeným učitelem.

Symbolika Kočky v heslech:

- Intuice
- Nezávislost
- Kreativita
- Inteligence
- Přirozenost
- Tajemnost
- Ostražitost

Obraťte se více do sebe. Staňte se více nezávislými. Naučte se více spoléhat sami na sebe. Nevytvářejte si závislosti na druhých.


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama