- ŠMEJDI - Češi, s těmito hyenami chcete nadále sdílet svou zemi? Lena Orio

9. července 2018 v 0:07 | Přímý autor Lena |  - Mému drahému národu

TOTO JE NUTNO SI ZOPAKOVAT. ABY JSTE SI PŘIPOMNĚLI, V JAKÉ ZEMI NYNÍ ŽIJETE/ME.

Nehorázné jednání s lidmi, jež se nedokáží bránit, které lze nazvat zvráceným hyenismem. Hyenistickým masakrem. Psychický nátlak, výsměch, ponižování, agrese, fyzické napadání.

K seniorům, kteří jsou sami, je jim tudíž smutno, ztratili smysl života, nikdo nemůže nic namítnout. Že se nechají zlákat na výlet, jelikož jim nabízí alespoň malé oživení jejich rutinního smutku mezi čtyřmi studenými stěnami jejich domova, postrádající lidské "teplo"? Otázku v předešlé větě jsem v této zároveň zodpověděla.
Někdo by mohl vznést námitku, že pokud se tito lidé nechají dobrovolně obalamutit podvodníky a nakupují od nich zboží za nehorázně předražené ceny, jsou hloupí, tudíž dobře jim tak.


Ovšem pozor - jedná se, z čistě psychologického hlediska pouze o hloupost? U některých možná ano. Ovšem u jiných - Věříte tomu, že když tito senioři byli mladší, byli také tak snadno ovlivnitelní??
Zodpovím - všichni určitě NE. Byli jako my. Pracovali, odváděli daně, vychovávali děti, opečovávali vnoučata. Procházeli si v životě dobrým i zlým. "Vidím" jejich energie. Vidím smutek, osamocení, a tyto aspekty tyto lidi oddělily nejen od sebe samých. Oni jsou "odpojeni" od společnosti. Což v jejich myslích a energetickém poli způsobilo druh "ZÁSEKU". Jako v programu, který přestane fungovat a neustále opakuje stejnou chybu. Pokud jej někdo neopraví, sám to nedokáže.
Dalším aspektem je - ve zralém věku se poměrně značná část seniorů stává více "dětskými". Čili za své chování nemohou.

Ovšem, pojďme dále: Žijeme v zemi, kde se momentálně daří morbiditám všeho druhu, včetně - v dokumentu níže znázorněným šmejdům. Jejich jednání vůči těmto seniorům, kteří se nedokáží bránit je nehorázně hyenistické. Někteří senioři jsou možná hloupí, jiní mají problém, který popisuji v řádcích výše.

PODÍVEJTE SE NA DOKUMENT, jehož obsah je svým způsobem důvěrně znám, protože se s ním můžeme setkat kdekoli v této zemi, dnes možná v jiném obalu, ovšem se stejným záměrem. Pokud jste jej již v minulosti zhlédli, neuškodí zopakování. PROTOŽE - je potřeba si něco připomenout. Šmejdi nezmizeli. Jsou stále mezi námi.

TOTO JIŽ NENÍ ČESKÝ STÁT, ALE KOPA VÝKALŮ ...

Pokračování textu v následujících dnech.

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama