- Na šmejdy, šarlatány, podvodníky platí pouze NEJTVRDŠÍ TREST - TENTO !!

14. července 2018 v 0:10 | Přímé autorství Lena |  - Mému drahému národu

V souvislosti s ►prvním◄ vstupem dnes na tento navazuji.

Co se týče naprosto nehorázného jednání "šmejdů", které je prezentováno ve vid-dokumentu minulého soupisu, můžeme k němu přidat další typy těchto hyen:
> Různí šarlatání, kteří nemají pojem o záležitostech ohledně zdraví, přesto "léčí" všemožnými tzv. alternativními metodami, kterým ovšem nerozumí, nebo v nich mají pouze okrajové vědomosti, lžou nemocným lidem, tedy z nich pouze tahají peníze, často vysoké částky.
> Všemožní esoterici, kteří do hlubin skutečné esoteriky nenahlédli ani omylem.
> Kopírátoři práce jiných osob. Jsou též nazýváni piráty.
> Manipulátoři, jež dělají bu bu bu na lidi s tématem všemožných výmyslů konce světa, a poté vyděšené lidi přesvědčují o koupi jejich výrobků, s tvrzením, že je zaručeně ochrání.
> Všemožní samozvaní guruové, jež lákají své ovečky doslova na cokoli, a pokud se dostanou pod jejich vliv, poté z jejich strachu berou energii.
> A další ...


Paradoxní je, že tito šmejdi si zde, v české zemi dělají naprosto, co chtějí. JAK JE TOTO MOŽNÉ????
Odpověď je jednoduchá a prostá: "Není zájem jim v tom zabránit. Tedy, od toho je vláda, že. Natahují ruku pro nehorázně vysoké platy, aby za tuto odměnu od nás, občanů, náš stát a nás občany ochránili. NEDĚJE SE TAK. Zde bychom si mohli položit otázku: "Mají z této polovičaté nečinnosti snad nějaký prospěch?" Ale jistě, vešel v platnost jakýsi chabý zákon "proti" šmejdům". Ovšem od toho je šmejd, aby si našel jinou cestu, že? A také to činí. Tito laciní chudáčci postrádající jakoukoli lidskost pouze malinko zalezli do svých děr, jako potkani. Mírně se schovali, nejsou tolik nápadní, o to jsou však pro své "oběti" nebezpečnější. Působí zde dále, a v podstatě se tímto jak vládě, tak občanům vysmívají do obličeje. A mohou, jak vidíte!
A vláda? Je jí to patrně jedno!?
Máma mele maso, ó, my se máme.
Nikdo v této zemi nedokáže udělat z takovými "šmejdy", duševními žebráky pořádek? Jak je to možné?

Ano, skrze různá média je na jejich činnost a praktiky upozorňováno. Ovšem - změnilo se tím něco??? Máte ten pocit? Má maličkost si tedy jaksi nevšimla.

Ne ne, přátelé. Na tyto hyeny nepomhou chabé zákony. Nepomůže vláda, jak vidíme. Nepomůže transformace. Ani Láska. Ani domluva. Ani prosby. Ani vězení, neboť přijde nějaký trouba, uspořádá amnesty a budou propuštěni.

V obsahu různých diskuzí, které se rozvinuly pod mnoha videoreportážemi s praktikami šmejdů se objevují různé názory. Který vítězí? Jediná praktika, jež pomůže zbavit tento stát šmejdů JE TATO, JEDINÁ:
Pozor, jde o stejnou míru energie, kterou šmejdi ubližují lidem, i když v jiném podání, čili na Vás nemusí působit příjemně.
A co podvodníčči menšího kalibru? > Na ty platí jiná energie.

Něco Vám povím: Stydím se za svůj národ, stydím se za svou vládu.
Zemi, kde se daří šmejdům nelze nazvat, že nějakou vládu má. Pokud by ji "měla", tedy za něco by stála, nic takového by se zde nedělo.
Pokud by si někdo chtěl položit otázku, co dělám pro tento národ já, pak vězte, že opravdu mnoho.

" Co je platna urozenost, aneb hojnost věcí, není-li přidáno čisté svědomí s pravou vírou. "
Karel IV.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama