- MUDr. Jan Šula dokázal Čechům, že jsou BLBCI

19. července 2018 v 0:34 | Přímý autor Lena |  - Falešní proroci dneška

Upozorňuji, že v dnešním soupisu užiji ostřejší stránku, ►jelikož◄.
Odkazy na různé reportáže a novou osobní "obhajobu" pana Šuly vložím níže.

"Je to lhář", psala jsem těm čtenářům, kteří se mne ptali. Psáno je o něm již dost, proč tedy nyní i já? Inu, chtěli jste to. Máte to tedy mít.

Zda dotyčný MUDr. lže ve všem, co o sobě a nejen o sobě tvrdí mi sice známo není, a pátrat po tomto ani nebudu, jelikož jeho výraz plně dostačuje. JE TO LHÁŘ.


První varování, že s tímto pánem cosi není v pořádku mi přišlo právě v souvislosti s dotazem čtenářky, kdy jsem se zaměřila na obsah jí zaslaného videa, kde jeho osobu horečnatě "propaguje" (v této věci poloBLBEC, nebo naopak věděl, že jde o podvod) Jaroslav Dušek. Tento "Jarda" propaguje vcelku kde co, mimochodem, jednoho velmi nebezpečného podvodníka s dlouhými vlasy neopomněl v jednom ze svých pořadů představit také. Bravo! Více o propagátorech podvodníků ►zde◄.

Něco mi na něm nesedělo, kontrolka mi zablikala především ve chvílích, kdy v pořadu právě s Jardou hovoří pouze to, co vyčetl jinde, tedy neprezentoval vlastní názory, učení. V pořadu také odkazuje na knihu, jejíž obsah sice může být pravdivý, nebo dokonce nějakým způsobem přínosný, ovšem pan Šula na mne působil dojmem, že se pouze "přiživuje" na zkušenostech jiných autorů, jejichž poznatky jsou, jak jsem si zjistila v některých částech pravdivé a použitelné. Prosím Vás, ale kopírovat, to umí i dítě. Ovšem právě zde pan Šula zaháčkoval mnohé důvěřivce, vytasil se s učením někoho jiného, obalil jej do zkomolených cizích názvů, nic nového, co bychom nevěděli v podstatě neřekl a začal na tom vydělávat, i jiným, nekalým, veřejně prezentovaným způsobem, který lze nalézt v níže přiložených odkazech. Použil i různé konspirační teorie a neověřené údaje! Ovšem Čechům toto stačí. Také mne nepřesvědčil, že v mnoha případech, jež prezentuje příliš rozumí tomu, co říká. Navíc - pan Dušek kdo ví, snad vycítil příležitost vydělat, čili společně s tímto MUDr. chtěli onen program rozjet ve velkém. Kdo ví! Toto téma by šlo rozebrat více, ale jistě postačí i tato varianta.

V pořadu pana Krause na YT, ve kterém se máte "uvolnit" prosím, mne projev Šuly naprosto přesvědčivě utvrdil v tom, že jeho osobnost pěkně mlží a kouří se mu od pusy, jak baronu Prášilovi.

"Bohužel", někteří jedinci národa českého si ode mne nedají říci, když varuji a věří kdejakému prášilovi, tak jsem si řekla, že je na čase, aby dostali pěkně přes prsty.

Prostřednictvím všelikých propagátorů se jméno a osobnost MUDr. Šuly (mimochodem - je vůbec lékař?) dostalo do podvědomí mnoha Čechů. Většinová část opět, jako vždy, když se někdo tohoto typu objeví tleskala, jako opice na stromě, která uzří vlastní odraz na vodní hladině pod ním.
Ne, nezveličuji situaci ne-mocných lidí, ne-moc je svým omezením člověka velmi smutnou realitou.
Chci spíše poukázat na jakýsi druh výrazné demence mnoha občanů tohoto státu, kteří opravdu uvěří i poměrně okaté lži.
Mimochodem, pan doktor neví, kolik má člověk obratlů, což je u lékaře trochu podivné. Také při jeho mluvě a prezentaci se objeví fatální chyby, které rozhodně varují.
A pokud si pan MUDr. přijede pro peníze od otce pacientky autem na jakousi dálnici, o převzetí částky nepodá dotyčnému doklad, tak zde již není co řešit.

Co tímto vším chci říci:

Díky různým, promiňte pitomcům (a potrefeným nánám i pánům, jež si na svých blozích hrají na duchovní ženy/dívky/muže) jež tohoto pána s bříškem propagují veřejnosti a Jarda Dušek dokonce několikrát, Češi opět uvěřili LHÁŘI. Navíc poměrně jednoduchému.

Co to znamená:

Národ Čechů je z velké části národem pitomců. A oni "vyčůránci" to vědí. Víte, co mi to připomíná? Jednu ze scén filmové pohádky Císařův pekař. O kterou jde jistě víte. A toto je druhá, taktéž příhodná.
A jak skončila pohádka o MUDr. Šulovi a jeho lžích, manipulacích, a tak dále?
Tak, jako v médiích započly propagace jeho osoby, tak tyto, nebo alespoň některá z nich nyní převrátila, a naopak proti němu varují. Ovšem, pán "prášil" si mezitím stačil na hloupých Češích nekřesťansky vydělat, že. Zdali bude nějak souzen, či potrestán, nebo naopak prokáže, že je čistý, jako lilie (ha hi, cha chi), ponecháme na jiných. Jelikož, mám pocit, že v souvislosti se jménem a osobností tohoto "prášila" Šuly ještě něco vyvstane na povrch. Zda se bude jednat o věc v jeho prospěch, či opačně se nechme překvapit.

Čili, vážení a milí Češi. Pravda vždy vyjde najevo, a potkan se může skrývat, jak chce. Co se týče této konkrétní kauzy, domnívám se, že za poslední dobu je jedna z největších, nebo snad alespoň "nejlegračnějších".

► Pane Šulo, "smekám" klobouček. Ani ne tak před Vámi, nebo vaší osobností, ale spíše před vaším, jaksi legračním projevem a slepou tupostí těch, jež Vás propagovali. Dále také před tím, jak málo stačí k tomu, aby Čech uvěřil okaté lži. To je k zasmání i k pláči!!!! Zda jste někoho vyléčil je značně diskutabilní, nu, třeba nám to "tajemství" jednou prozradíte. A" propos - vaše obhajoba s údajnými pacienty mne nepřesvědčila!
A já nyní svůj širák odhazuji v dáli, a těm, jež dosud svým myšlením spali, se snad alespoň malinko rozsvítilo v kebulích, jelikož dostali po prstech.Tak co Čechu, ty pitomče, stále budeš věřit kde komu, jež se prohlásí za "spasitele", vybírá Tvá konta a směje se Ti pod vousy? Nebo budeš věřit mému úsudku a moudrosti, kterou Ti na své dlani podávám zdarma.

Ne, ........, já nejsem dokonalá. ........ Ale vím své.


A odkazy!!!!

Někteří jste mi psali, že jste zatím nezhlédli žádný dokument z této oblasti, čili následující je určeno Vám. Přímé odk. zde nevložím, nechci prosím, čili mi to odpusťte, kopírujte a ťukejte

Reportáž o nekalých praktikách pana MUDr.
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/218452801240021/obsah/627581-doktor-za-sta-tisice

Obhajoba pana Šuly
https://www.youtube.com/watch?v=seH2U2Q7rVc

Tento lékař dal Šulovi vale
https://domaci.ihned.cz/c1-66179130-nejsme-sarlatani-roztrousenou-sklerozu-vylecit-neumime-sula-u-nas-skoncil-rika-vojacek?

Pan J. Dušek údajně brání pana MUDr. / zde bych raději vložila odkaz na jiné médium, ovšem nenalezla jsem
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/553512/herec-dusek-brani-sarlatana-sulu-znam-jen-jeho-vylecene-pacienty.html

Tuto paní Šula údajně neošulil
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/553081/sarlatan-ian-sulla-58-alias-jan-sula-vedkyni-s-rakovinou-neosulil.html

A toto je síla!! Pan Dušek zde ukázal, jaký je ve skutečnosti. A z podvodů, lží pana MUDr. udělal frašku, kterou s velkou pravděpodobností záměrně cosi zakrývá. Spoléhá patrně na hloupost, ano, hloupost svých oveček v hledišti, které se tomu smějí, jako tupé stádo. Také mám dojem, že zde v něčem lže. Nezlobte se na mne, tímto výstupem se pohřbil. Pokud mu po tomto podivně "hereckém" výstupu ještě někdo věří, pak se obávám, že je opravdu dementní.
https://vimeo.com/278947207


Samozřejmě, odkazů je podstatně více, ovšem tyto patří k nejzajímavějším.


Toť vše. Hezký den. A dios.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama