- Milování ve vyšší vibraci

3. července 2018 v 0:10 | Lena |  - Muž a Žena

Sexuální energie je příval životní energie z vyššího Já, kterou zažíváme v těle. Milování je příležitostí vyrovnání mužské a ženské energie v těle. Promícháním vaší energie a energie druhého člověka. Největší sexuální přitažlivost cítíme k člověku, který reflektuje vaši energii ve svém vlastním poli. Přirozenost univerzální síly je hledání rovnováhy a vyrovnání těchto mužských a ženských energií v sobě. Na vyšší úrovni vede k pochopení života v dualitě, ve které se zatím nacházíme.

Energii vyššího Já přijímáme neustále. Síla, kterou cítíme v době vyvrcholení/orgasmu, má vysokou vibraci. Je velmi důležité nechat tuto energii proudit na Zem. Bez této energie jsme pouze prachem. V těle máme pouze omezené množství energie vyššího Já. V současné době dochází k energetickým změnám v těle, a to z toho důvodu, abychom v sobě mohli nést více energie vyššího Já. Jak se člověk vyvíjí a dostává se do vyšší vibrace, často cítí v těle více sexuální energie.

Pokud jsme ukotveni v těle, můžeme užít více sexuální energie ve své tvorbě. Sexuální energii je třeba aktivovat, abychom mohli být sebevědomými nositeli energie vyššího Já na Zemi, abychom se ve své síle cítili dobře.
Na Zemi je těžké vidět sebe, kým doopravdy jste, protože jste prošli závojem zapomnění. Vidíte sebe přes druhé lidi. V tomto ohledu je důležité potkat spřízněnou duši. Přes tento kontakt uvidíte sebe. Vzpomeneme si na to, co hledáte. Pokud se setkáte s člověkem, který vidí, kým skutečně jste, je to velmi cenný zážitek. Pokud pocítíte tento silný pocit, neodevzdávejte se tomu člověku, ale odevzdávejte se cítění lásky. To je rozdíl v pohledu na Vyšší lásku.


Lidé, kteří vystupují před publikem, nesou ve svém těle větší množství energie, aby druhé podněcovali a inspirovali. Je prospěšné, když jsou kolem Vás lidé, kteří jsou ve své síle. Přichází s nápady, postarají se o sebe, mohou Vám dát víc. Je to opak závislých vztahů. Pokud je partner přes den otevřen očnímu kontaktu s lidmi, vymění si s nimi sexuální energii, a pokud se s partnerem domluvíte na monogamním vztahu, kdo bude večer mít prospěch s tohoto kontaktu? Ve vztahu založeném na lásce je důležitá upřímná komunikace, průhlednost, důvěra a "volnost" ve vztahu.

Vytváření energetické stopy vede k omezení průtoku sexuální energie v těle. V praxi to vypadá tak, že si někdy myslíte, že je druhý člověk silnější, že "má nad Vámi moc". Může to být partner, učitel nebo rodič. Projevuje se to tak, že přijdeme do místnosti, a tento člověk se na Vás dívá. A Vy se necítíte dobře. Připomínáte mu někoho z minulosti. A Vy se "schováte", ukryjete část svého světla, děláte, že tu nejste. A ten člověk chce vidět ještě víc. Reaguje na vaši energetickou stopu. Hrajete s ním hru na schovávanou.
Jak z toho ven? Přestat se schovávat a "ukázat se", přijít za ním, promluvit si, vyjádřit se a udělat, co je třeba, a tím se tato energetická stopa uvolní. Vytvoření energetické stopy může mít později sexuální podtext, a tím, že člověk má v sobě energetický blok, blokuje si vyjádření své síly, přehnaně se kontroluje a potlačuje se.

Ovládnutí sexuální energie znamená cítit se dobře. Když tato Vámi prochází, nepokoušet se ji blokovat, omezovat nebo ji hodnotit. Jde o základní instinkt, který Vás vede k tomu, že přirozeně necháváte energii vyššího Já proudit tělem. Je důležité vidět v lidech jejich sílu a podstatu. Kdo Vás v životě povzbudil tak, že ve Vás viděl skutečnou sílu a vaši podstatu? Pokud uvidíte duši druhého člověka, "zamilujete" se do něj. Je to přirozená reakce. Pokud tento zážitek nezapadl do vašeho systému přesvědčení, uhnete tomuto kontaktu. Ale i když to uděláte, ožijete. Zamilujete se do tohoto člověka. Zamilujete se do sebe. Pocítíte tuto energii uvnitř. Onen kontakt často zahrnuje prolínání sexuálních energií, i když jste spolu neměli "tělesný styk". V momentě, kdy uvidíte duši druhého člověka, uvidíte v něm svůj obraz, a to Vám pomůže si vzpomenout, kým opravdu jste.

Jakákoli forma zneužívání moci a sexuální síly je hluboce uložena v historii rodiny, společnosti a planety. Spousta lidí si vybralo narodit se do současné rodiny a uvolnit energetickou stopu, která se v rodině objevuje po celé generace.


Tento soupis jsem zde vložila, jelikož se z větší části shoduje
s mými osobními prožitky, poznatky a zkušenostmi.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama