- Energetické odpoutání od expartnera / rky - NÁVOD + Lena Orio

17. července 2018 v 0:11 | Lena |  - Muž a Žena

Před nějakým časem mi napsala čtenářka, která byla opuštěna svým manželem, a dlouho poté měla obtíže najít si jiného partnera. V podstatě jej nevědomky odmítala, a tím si kolem sebe vytvořila energeticky nepropustnou vrstvu, kterou popisuji v ►tomto◄ příspěvku. Se čtenářkou jsme její problém vyřešily a dnes jde spokojeně životem po boku nového partnera. Vyřešily jsme jej obdobným postupem, který je uveden v následujícím příspěvku. S tím rozdílem, že není třeba prosit "archanděly", ale sebe sama. Na archanděly mám jistý názor, který budu prezentovat, až přijde čas. Pokud máte obdobný problém, jako tato čtenářka, můžete si napomoci tímto návodem. Pokud ovšem máte pocit, že prosba na "anděly" je pro Vás schůdnější, jen do toho, máte svobodnou volbu, záleží na tom, aby jste se Vy cítily dobře. Postup platí i v opačném gardu, tedy pro "zraněné" muže. K soupisu jsem si dovolila několik vlastních poznámek >


► Paní Karin je deset let sama a vychovává svého syna, jako samoživitelka. Léta v sobě chovala hlubokou zášť vůči exmanželovi, který ji opustil kvůli své sekretářce. Karin nemohla najít nového partnera a přiznala, že je také frustrovaná v sexu.

Bylo jí řečeno: "Karin, ty jsi stále energeticky vdaná za svého exmanžela."Karin nad tím užasla, a hned nerozuměla, co se tím myslí. Bylo jí vysvětleno, že mezi ní a jejím exmanželem existují pořád takzvané éterické energetické šňůry. (Lena - tyto šňůry/nitky popisuji ve ►svém◄ příběhu) Taková spojení jsou vysílána většinou nevědomky. Nacházejí se v energetických tělech obou osob a způsobují to, že se obě osoby vzájemně energeticky ovlivňují. Karinin bohatý exmanžel měl pocit viny, a ona mu zase nemohla prominout. Karin trvala stále na vysokém výživném a nevědomky svého exmanžela vysávala také energeticky. Nedokázala ho nechat plavat. Mezi nimi byly silné tmavé provazy energie, kterými byla Karin stále spojená se svým exmanželem. Obzvlášť silné byly v první čakře (základní čakra). Toto spojení bylo také příčinou Karininých chronických potíží v podbřišku a toho, že nevysílala žádnou sexuální energii, která by mohla přitáhnout nového přítele. (Lena - uzavření energie v podbřišku způsobilo zraněné ženství, příčinou byl s největší pravděpodobností pocit méněcennosti, jelikož její muž odešel za sekretářkou, která byla pravděpodobně atraktivnější, možná také mladší - s těmito důvody se u žen setkávám poměrně často. Takto zraněná žena si určitou dobu připadá, jako žena nežádoucí, méně hodnotná, než ta, za kterou muž odešel. Zde je poté uzavřena nejen energie v podbřišku, ale také srdce. U ženy, pokud se neléčí může/ale také nemusí vzniknout i rakovina v ženských orgánech)
Manželská smlouva, kterou ona a její muž uzavřeli v duchovní rovině (při církevním svatebním obřadu) nebyla nikdy zrušena rozvodovým rozsudkem.
Karin promítala všechnu svou lásku na svého syna. Ten se jí stal v posledních deseti letech náhražkou partnera. Z Karinina srdce vycházely energetické provazy, které se zachycovaly na synovi - strach, že by ji jednoho dne také mohl opustit.

Bylo jí vysvětleno, že tím negativně ovlivňuje vývoj svého syna, neboť jeho energetické tělo signalizovalo: "Nejsem volný. Mám už partnerku." To způsobilo, že si na rozdíl od ostatních chlapců v jeho věku nedokázal ve škole namluvit děvče. Karin se nad tím zamyslela, porozuměla. Chtěla být zdravá a volná pro nového partnera a přirozeně nechtěla stát v cestě synovu štěstí. Byla připravená přijmout pomoc, a k tomu použila následující dvě cvičení.

Energetické oddělení od expartnera (za pomoci archanděla Michaela)
Uveďte se do relaxovaného stavu, dýchejte klidně a uvolněně a poproste, aby k vám přišel archanděl Michael. Řekněte například: "Archanděli Michaeli, prosím, přijď ke mně, potřebuji tvou pomoc."

Ihned přijde, často v doprovodu mnoha dalších andělů. Poproste ho, aby svým světelným mečem přeťal všechny éterické šňůry, vedoucí k vašemu expartnerovi. Připomeňte si, jaké negativní důsledky toto spojení mělo, nebo dosud má, pro vás nebo i pro vašeho partnera. Rezervujte si na toto cvičení dostatek času a poproste archanděla Michaela také o to, aby transformoval a navždycky rozpustil tato negativní energetická spojení.
Nakonec poproste archanděla Michaela, aby vás a vašeho expartnera spojil s univerzální Božskou energií, která vám oběma dá sílu. Poproste ho, aby zapečetil vaše energetické tělo stejně jako expartnerovo a poděkujte mu za pomoc.

Energetické zrušení starých manželských slibů a smluv
Uvědomte si, že tímto cvičením ukončíte negativní energetická spojení ke všem minulým partnerům. Energie starých smluv a slibů se tímto cvičením transformují.
Zavřete oči a odpočívejte. Poproste svého strážného anděla, aby vám při tomto cvičení pomohl, a zavolejte na pomoc také archanděla Metatrona.
Uvolňujete se a uklidňujete stále víc, až jste připraveni si uklidit ve své minulosti. Andělé vás vedou dlouhou chodbou. Procházíte za doprovodu andělů stále dál a dál chodbou. Cítíte, že vás chodba přivádí stále dál do minulosti. Čas ztrácí význam. Každým malým krokem procházíte roky, desetiletí nebo století. Andělé prosvěcují cestu svým zářivým světlem, zatímco vy kráčíte stále dál, až k prapočátku svých inkarnací.
Máte-li pocit, že už jste tam došli, představte si velký zlatý psací stůl. Vidíte sami sebe jako duši, která sedí u stolu a pozorujete, jak navrhuje plán všech svých životů a popisuje ho. Archanděl Metatron vám stojí po boku.
Váš pohled padne na hromádku smluv, o kterých víte, že už vypršely. Jsou to smlouvy, které jste kdysi uzavřeli se svým expartnerem a dalšími lidmi a které vám už dnes nemohou v této formě sloužit. Možná rozpoznáte jména partnerů, s nimiž jste smlouvy uzavřeli, nebo víte prostě jen to jediné: Nastal čas tuto starou skládku odklidit.
Můžete poprosit anděly, aby položili nahoru na hromádku určitou smlouvu, aby mohla být zničena. Vedle stolu stojí velký drtič, kam můžete dát staré smlouvy, aby se zničily.
Teď se zhluboka nadechněte a řekněte: "Silou mé svobodné boží vůle prohlašuji tímto smlouvy se svými expartnery za ukončené. Okamžitě končím smluvní vztahy a zbavuji se všech slibů a přísah, ať už pocházejí z tohoto, nebo minulých životů."
Andělé smetou všechny ústřižky, které zbyly ze smluv, a hodí je do velkého transformátoru. Tam se transformují smlouvy se všemi zúčastněnými osobami a od té chvíle jsou neutrální.

Uvědomte si, že vaše tělo opustily všechny energie, které byly vázány na tyto smlouvy. Jako by se vrátily na počátek, který je přitáhne jako magnet. Tam bude zneutralizováno jejich působení.
Jasně ucítíte ten rozdíl. Bude se vám zdát, jako by z vás spadl nějaký velký náklad. Víte, že je to uzavřená věc a že to všechno je navždycky pryč.
Andělé vám předají potvrzení, na kterém stojí vaše jméno a slovo SVOBODA. Radostně ho přijmete a dovolíte, aby vás andělé přivezli v nebeském povozu zpátky. Jste volní, ulevilo se vám, jste nastartovaní, jako byste měli vzlétnout. A pociťujete vděčnost. A od té chvíle vyzařujete tyto energie, které všichni vidí a cítí.


Níže uvedené přímé autorství nemohu potvrdit, ani vyvrátit
Jako autorka uvedena Eva-Maria Mora - Kvantová Andělská láska 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama