- DŮLEŽITÉ: Znáte člověka, jež duchovní vědění čerpá ze sebe, ne z vyčteného?

27. července 2018 v 0:07 | Přímý autor Lena |  - Mému drahému národu

Upřímně zdravím všechny návštěvníky těchto stránek.

Uzrál Čas, abych k vašim srdcím směrovala dotaz, nad nímž nějakou dobu přemítám. Jakožto vizionářka vím, že vaše odpověď je pro následující dny, týdny i budoucí čas pro nás všechny, občany České Země, kterou velice miluji a chráním v mnoha směrech a oblastech, velmi důležitá. Prosím tímto, aby jste mé sděleni brali velmi vážně.


Pokud obsah mých stránek pročítáte, pak je Vám známo, jakou cestou směruji jejich energii. Obsah tvořím ve svém volném čase, kterého je, alespoň v mém případě čím dál méně, dobrovolně, s Láskou, soucitem, ovšem i s energií boje a meče. Někdy na Vás hodně tlačím, jindy zasílám paprsky Světla.


Je pravdou, že mnoho času na procházení internetu se mi nedostává, přesto však i já si ráda odpočinu u něčeho pěkného, zajímavého, u něčeho, co by mou duši povzneslo, pohladilo, jako něžná záře bílého obláčku na nebi.

V řádech několika posledních let jemně a bez tlaku v internetové síti čas od času pátrám po osobě/osobách, která má dary vnitřní moudrosti, vlastní napojení na Vesmír a jeho Pravdy - tedy zná vesmírné Zákony - část, nebo všechny aktuální, vnímá duchovní svět, je kupříkladu vizionářem/prorokem, říká své vlastní názory, produkuje vlastní návody a podobně. A o svou duši, práci, a tyto své vlastní, niterní zkušenosti se dělí s ostatními. Čili - shrnuto sečteno: čerpá ze sebe, ze svého vnitřního zdroje. > K tomuto výčtu bych také ráda přidala slovíčko, že toto vše činí zdarma, ovšem, že někoho takového naleznu je po mých zkušenostech téměř science fiction.
Internet se sice doslova hemží obrovským počtem různých "duchovních" osob, které dle jejich vlastního názoru vedou lidi ke Světlu, probouzí lidstvo a podobně. Mají weby/blogy, působí skrze videonahrávky, pořádají přednášky, a tak dále. Pokud na takovouto osobu natrefím, v naprosté většině téměř okamžitě poznám, že jde o podvodníka, manipulátora, hlupáka, osobu psychicky narušenou, nebo někoho, kdo pouze přežvýkává texty, jež vyčetl. Dokonce názory, které prezentuje nemá se sebe, což je naprosto nepochopitelné. Těchto lidí je uvnitř internetové sítě i mimo ni obrovská spousta. A pokud se stane, že u nějaké osoby nemám jistotu, zda VÍ, pak vyčkám, až se ukáže Pravda. A ta časem skutečně vystoupí na povrch. Co mne mrzí je, kdy má naděje, že by se snad konečně mohlo jednat o člověka, který je skutečně PRAVÝM ČLOVĚKEM vždy pohasne, jelikož se ukáže, že i on je podvodník. A tímto scénářem plyne čas již nějakou dobu.
Snad posledním, veřejným boomem, kdy se ukázalo, že dotyčný není tím, za jakého jej mnoho lidí považuje, je Jarda Dušek, který ukázal svou pravou tvář Slunci a zklamal tak své příznivce, ke kterým jsem nepatřila. Po mnoha letech, kdy jej spoustu lidí "uctívá" a propaguje se ukázala skutečnost. Mimochodem - mnoho mouder, názorů vůbec nevyšly z jeho duše. Nejsou jeho. On sám ovšem toto netvrdí, ale někdy ani nevyvrací, to lidé propagováním jeho osoby z něj udělali "Boha". Mimochodem - osobnost Jardy mám ráda ve filmech. Coby divadelní herec/improvizátor u mne příliš nezabodoval a jako duchovní, který vede lidi, také ne. Jakési menší duchovno v sobě sice má, ovšem svou cestu si vybral a její směr nyní předvedl a ukázal celému národu. Doufám tedy, že jeho "uctívači" nyní dostali po prstech a probrali se. Češi mají na víc, než "uctívat" nějakého šaškovského tajtrlíka.

Prozatím tedy neznám ani jednoho člověka s výše zmíněnými vlastnostmi, nebo alespoň některými z výše zmíněných, o němž mohu s jistotou/nebo 95% jistotou říci, že je skutečně tím pravým, jež čerpá ze sebe. Pro mne osobně by byla velká čest někoho takového poznat. U jedné osoby nyní čekám, zda se ukáže, kde je Pravda, jeho jméno zatím s dovolením nesdělím. Ovšem, to je asi tak vše. Jeden kandidát ...

A touto cestou se nyní dostávám k dálnici, jež vede jedním směrem a ten je - VPŘED.

Následující je rozděleno na dvě části: První a DŮLEŽITĚJŠÍ je DOTAZ a prosba, druhá ANKETA pod článkem, kdy budu velmi ráda za vyjádření vašeho názoru.

OBRACÍM SE NA VÁS A TÁŽI SE:

ZNÁTE NĚJAKOU OSOBNOST, navštěvujete její profil, PŮSOBÍCÍ V OBLASTI INTERNETU ČESKÉ REPUBLIKY, JEŽ DISPONUJE VLASTNÍM POTENCIÁLEM, ZMÍNĚNÝM VÝŠE, NEBO ALESPOŇ VĚTŠINOU TOHOTO POTENCIÁLU? JSTE SI SKUTEČNĚ/NEBO ALESPOŇ NA 95% JISTI, ŽE JE TOMU TAK?

PAK VÁS TOUTO CESTOU PROSÍM O SDĚLENÍ, KDE TUTO OSOBU NALEZNU - Web, FB, YouTube, Vimeo a další. A to skrze vzkazník, jež je umístěn v menu těchto stránek. V případě zájmu napište i váš kontakt, mohu k této osobě zpětně napsat i svůj komentář.

PROČ? NASTAL ČAS ODDĚLIT ZRNO OD PLEV. JAK? > BRZY TO PŘIJDE. RESPEKTIVE, JIŽ SE DĚJE, I KDYŽ TO NENÍ TOLIK VIDITELNÉ. ČASEM TO UVIDÍTE VŠICHNI.

Více sdělení prozatím nemám k dispozici, nit mé myšlenky zde končí. A budoucí/cnost se teprve začíná utvářet.

DĚKUJI MNOHOKRÁT ZA VAŠE Světlo.

Lena
Jeden malý človíček, nedokonalý ve své dokonalosti, dokonalý ve své nedokonalosti, který se na této planetě a v této společnosti cítí, jako "mimozemšťan", jež pochází z velmi vzdálené galaxie, kde září harmonie a jsou ctěny nepsané Zákony skutečné Bytosti.
Říjen 2018 - doposud mi skrze vzkazník ani jeden z Vás neposlal odkaz, kde takového člověka naleznu. Přestože v anketě jsou i kladné odpovědi. Co je to s Vámi?? 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Víte o člověku, jež disponuje vlastním duchovním potenciálem?

Ano
Ne

Aktuální články

Reklama