- Vizionářka Lena Orio - Má vize se naplnila, ovšem EU se zákazem plastů zaspala

6. června 2018 v 0:11 | Přímý autor Lena |  - Vize, proroctví osobně

Před několika lety jsem sepsala vizi - vidění o změně v oblasti plastů. ►ZDE

V době, kdy tato má vize vešla v platnost, již bylo v podstatě za vteřinu 12. Naše planeta je zahlcena odpady, plastem nevyjímaje, v takové míře, kde by se dalo s nadsázkou říci, že dostala alergii. Vyléčí ji buďto ti, jež ony morbidity způsobují, ale také především ti, jež mají v rukou "moc" rozhodovat a ve velké míře tak ovlivnit dění na celé planetě, nebo jejích podstatných částech. Nebo se planeta vzbouří a lidský druh, který se "bohužel" moc nevyvedl bude smeten a spláchnut, jako nežádoucí odpad.
Lidé dostali šanci. Zatím ji však příliš nevyužívají. Ne v takové míře, v jaké je potřeba.


Země zde byla před lidským druhem a bude zde i po něm. Ona se jistým způsobem uzdravuje. Její uzdravování ovšem dle mého názoru bude trvat velmi dlouho. Navíc, stále zde nejsou klidné energie, jelikož z opačného pólu je prozatím dále a dále ničena.
Je ovšem možné, že se konečně "otevře" nová technologie, nebo zcela nový > také možná původní zdroj zvláštního druhu energie, za jejíž pomoci bude uzdravení Země provedeno během krátké doby. > Což prosím berte, jako další vizi, prozatím menšího významu, neboť v této záležitosti jsou informační energie prozatím slabé a mohou se změnit na opačný pól. Přesto zde jsou.

Co se týče návrhu Nového zákona, se kterým přišla EU, jehož pomocí chce zakázat výrobu a použití jednorázových plastových výrobků, změnit stávající existenci plast lahví, a dalších variant, kde se má zabránit znečišťování oceánů, zde se jaksi zaspala doba.

Za 1: Tento zákon měl vejít v platnost již před mnoha lety, a mohl být předložen v ještě propracovanější verzi.
Za 2: Dle veřejně dostupných informací se na největším znečišťování plasty podílí země Asie a Afriky, což je tedy mimo rámec evropské lokality. Evropa se tímto na znečišťování oceánů podílí v daleko menší míře. Přesto však vidím, jako nutné plasty omezit i v Evropských zemích a nahradit je jinými materiály. K čemu máme vědce?!! Již dávno zde měly být předloženy jiné, funkční návrhy! Pokud je lidstvo, jako takové schopno vynalézat různé druhy moderních zbraní, je také schopno přijít na způsob náhrady plastových materiálů!

Není mi jasné, nač v této věci EU čekala, z jakého důvodu tento návrh Zákona předvedla až nyní. Mnoha lidem v hlavách jistě vyvstává otázka, co je to "proboha" za partu panáků.

Já "volám" do Vesmíru a žádám o "příchod" výše zmiňované Nové energie, nebo těch, kteří ji zde "přinesou a otevřou". Vím, že je nám zde určitým způsobem pomáháno a jistě nejen já. Že jsme jimi sledováni. (Pokud se někdo domnívá, že život na planetě Zemi je ve Vesmíru jediný, že jsme zde sami, pak je úplný blázen).
Snad si tito "návštěvníci z Vesmíru" stále říkají, že ukázat se ještě není čas, neboť lidstvo ještě není připraveno. Ano, mnoho obyvatel této planety by nepochopilo. Ovšem ti, jež chápou zde mohou být prospěšní a mohou s nimi spolupracovat. Podle mne čas k setkání s "mimozemskými" již nastal. PRÁVĚ TEĎ.

Závěrem se rozloučím indiánskou pravdou: "Až pokácíte poslední strom, otrávíte poslední řeku, ulovíte poslední rybu, pak teprve přijdete na to, že se peníze nedají jíst."


Lena Orio


http://ekonomicky-denik.cz/plasty-na-jedno-pouziti
-nova-pravidla-eu-omezi-mnozstvi-odpadku-v-morich/ 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama