- Krásné Video života pro LIDSTVO III zasláno Lenou Orio

15. června 2018 v 0:05 | Přímý autor Lena |  - Buněčná harmonizace

Třetí střípek části mozaiky, kterou jsem nazvala Video Života.

V následující video projekci jsem nalezla "kódy", které mají sílu naladit Vás na vlnu naší Matky Země. Jelikož Země od lidského druhu, který ji drásá a ničí dostává velké, bolestivé rány, je mimo jiné aktivity také potřeba, aby se ostatní, kterým její osud není lhostejný, naladili na její frekvence. Čím více nás bude, tím více ji budeme chránit. A prosím věřte tomu, že vím, o čem hovořím. Síla je v Jednotě.
Jsem Mírotvůrce, který jde těžkou cestou "bojovníka" a mohu Vám i sama sobě s čistým srdcem slíbit, že já tuto "náročnou" cestu, která je protkána obrovskými překážkami opravdu dotáhnu do zdárného konce.


Takže moji milí: Zavřete prosím oči, ztište své myšlenky, poté očka otevřete a řádně se zaposlouchejte do obrazů i tónů obsahu videa. Naskytne se Vám možnost otevření vašeho srdce. A v této následnosti také krásné napojení na rytmus této planety. Planety, která je vašim domovem, a ten je potřeba chránit a pečovat o něj, jako o vzácný dar. Neboť dary, které nám Země poskytuje nejsou samozřejmostí. Planeta s námi nejen tím, že JE/EXISTUJE, ale také naprosto vším, co vytváří > KOMUNIKUJE.

Psáno srdcem, s Láskou k Zemi a úctou k Božství. L
A důležitý, malý vzkaz: Pokud odkaz na toto video s mým popisem nerozešlete svým přátelům, známým, rodinným příslušníkům, kolegům, pak jste během celé existence těchto stránek nepochopili mou cestu, jejich záměr a podstatu.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama