- Symbolika a poselství zvířat - PAVOUČEK

30. června 2018 v 0:05 | Lena |  - Řeč zvířat osobně

Jedním z mých poznání jest, že "Tvar a funkce sítě, kterou utkal pavouček Vám lidem má připomenout, že vše na tomto světě je PROPOJENO. Pokud k něčemu "dojde" v jedné části sítě, je to cítit v celé části pavučiny. Stejné je to i s tímto světem. Pokud někde dojde k jakékoli události, její vibrace zaregistrují a pocítí Země a všichni její obyvatelé, tedy i Vy lidé. Uvědomte si tuto Pravdu a přestaňte si ubližovat a tuto planetu i Vás samotné NIČIT!"

Vzkaz Lidstvu od Leny Orio


Pavouček představuje tvořivou stránku. Vytváření životní radosti skrze jakýkoli druh umění.


Pavouk je starodávný symbol růstu. Mistrem ve spřádání sítě - osudu. Rozumí vzorcům a proměnlivosti forem hmoty. I Vy spřádáte své vlastní životy, den za dnem. Symbol pavouka připomíná, že život tvoříme vlastními volbami a rozhodnutími.


Sítě, které vytváří v podstatě plní několik funkcí najednou. Má odkaz, že si máte svůj život vytvořit co nejefektivněji. Ptejte se: "Jsou představy o budoucnosti vaše největší sny?"

Je nutno vzít si moudro od pavoučka, který spřádá svou síť v podstatě neustále a uchopit ji do svého života: každou chvíli ji někdo, nebo něco protrhne, a on stále trpělivě staví znovu a znovu. I ve vašich životech jsou Vám často kladeny překážky. Zpracujte je a pracujte na jejich zdolávání. Pokud se něco nepovede napoprvé, je zde k dispozici vždy spoustu dalších pokusů.


Pokud Vám v životě nečekaně zkříží cestu Pavouk, ptejte se sami sebe:

- Jak má rozhodnutí ovlivňují můj život? Pozitivně - negativně?
- Jak jej má rozhodnutí zlepšují?

- Jak má rozhodnutí působí-ovlivňují ostatní v mém životě?

Pavouk v heslech:

- Tvoření
- Božská inspirace
- Rafinovanost
- Pokrok
- Vytrvalost
- Cyklus kruhu
- Vynalézavost

Poselstvím pavouka pro Vás je, aby jste dbali na rozhodnutí, jež činíte. Zpřehledněte své myšlení k vytvoření života, který si přejete. Zrovnovažte si svou minulost a budoucnost - co utkáte dnes, se projeví "zítra". Pavouk je tvůrce. Ukazuje, že i Vy jste Tvůrci svého života. 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama