- Symbolika a poselství zvířat - MRAVENEC

9. června 2018 v 0:05 | Lena |  - Řeč zvířat osobně

DŮLEŽITÁ 1. ČÁST > ♪♫♪

"Síla mravenčího společenství spočívá v dokonale jednotné spolupráci. Každý člen této Jednoty přesně plní svou funkci. Tímto veškeré aktivity do sebe zapadají, jako kolečka velkého soustrojí, stejně, jako Vesmír. Proto také prosperuje. Tito tvorečkové "pochopili" Zákon."

Osobní citát ukazující cestu pro člověka - Lena Orio

Tento zástupce hmyzu se vždy přizpůsobuje prostředí a jakýmikoli nově vzniknuvšími okolnostmi se nenechá zastavit.

Mravenec ukazuje člověku trpělivost, houževnatost, cestu vpřed. Dělá si svou práci, disponuje přirozeným a silným napojením na komunitu. Komunita je proto vysoce životaschopná.

Je soustředěný, svědomitý, usilovně pracuje. Pokud mu do cesty vložíte jakoukoli překážku, okamžitě a bez váhání ji obejde, přeleze, vytvoří společný řetěz, popřípadě přijde na jiné řešeni, ale nenechá se jí zastavit. Ukazuje Vám tím, že cesta vpřed je vždy možná, a pokud Vás ovládne strach, připomíná Vám váš růst směrem k pokroku.

Jak je patrno, jde o týmového hráče. Každý člen má svou určenou úlohu. Mravenci učí, že cestou vzájemné harmonické spolupráce jdou věci kupředu rychleji. Máte cíle, které se nejlépe uskuteční společným úsilím? Pokud ano, nechte ostatní vstoupit do hry, ať se taktéž zapojí. Je zde nutná perfektní organizace.

Mravenec v heslech:

- Představuje trpělivost
- Řád
- Disciplínu
- Plánování
- Spolupráci
- Výdrž
- Zásobování pro budoucí čas

Mravenec Vám může napomoci vidět budoucí potřeby a jejich strategické plánování. Učí, jak se stát tvůrcem svého života. Ukáže, jak uskutečnit své sny, dá Vám vědomí, že vše k Vám přijde ve správný čas. Největší úspěch přichází s pevnou vytrvalostí.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama