- Lidé, proč jste nešťastní > skutečný pramen krásy je ve vašem srdci > Lena Orio

4. června 2018 v 0:11 | Přímý autor Lena |  - Kódy a Klíče osobně

Jistě jste si někdy kladli otázku, proč jsou někteří lidé nešťastní kvůli svému vzhledu. Různá média, re-klamy, časopisy nám vnucují představu, že aby nás někdo "měl rád, musíme" vypadat přesně tak, jak říkají, musíme se chovat, jak říkají. Předloží nám určitý vzor délky a tvaru vlasů, délku nohou, u žen velikost prsou-u mužů bicepsů, štíhlost pasu, barvu očí, délku řas, tvar nosu, velikost a tvar pohlaví... A zejména "musíme" být vysoce atraktivní, jako missáci.

Někteří "lidé" tento ponižující a otrocký diktát přijmou do svých mozků. Co se týče kupříkladu poměrně velké části mužů, nebo mladých hošanů, na ženách, dívkách tento uměle daný vzhled striktně vyžadují. A nemusí jít o přímé sdělení, "musíš" takto vypadat, jinak s Tebou nebudu nic mít. Jde také o to, co říká jejich neverbální projev. Všímají si většinou pouze těchto umělých "missek" a která dívka/žena takto nevypadá, pohrdavě ji přehlédnou. Léta "lidský" druh sleduji, čili mám v tomto ohledu něco nastudováno. Jinak řečeno - pokud uměle daným hodnotám vzhled dotyčné dámy nevyhovuje, ani okem o ni nezavadí. Muž disponující takovýmto chováním ovšem není muž/kluk, ale primitivní a povrchní jedinec, hovorově řečeno promiňte - V.Ů.L., který není schopen Lásky.

Vezměme si například květiny. Kolik druhů květin vlastně existuje? Desetitisíce, statisíce... každá má jiný tvar, barvu, každá jinak voní. I stejný druh květiny má spousty poddruhů. Na světě nenajdete dvě květiny, které by byly identické. I pokud mají "stejnou" barvu, vůni, každá má jinou velikost, nebo tvar. A to je to pravé tajemství skutečné krásy. To, že je každá jiná a na celém světě nenajdete identickou.


S námi lidmi je to stejné. Každý jsme krásný právě tím, že máme jiné tvary, barvu, zabarvení hlasu, vůni, jinou bavru vlasu. Hezky se to rýmuje, že? A na celém světě nenajdeme identického člověka, jako jsme my sami. A v tom tkví naše jedinečná a neopakovatelná vyjímečnost. Nikdo se s námi nemůže měřit, jelikož žádné měřítko krásy NEEXISTUJE. To si vymysleli "lidé", kteří chtějí do světa uvést zmatek, aby byli lidé nešťastní a nežili své vlastní životy, nebo lidé, jež jsou nějakým způsobem pomatení.

V jednom filmovém snímku zazněla naprosto okouzlující a prvotně moudrá věta, cituji: "Chtěl jsem být někým jiným, kým v podstatě vůbec nejsem. A díky tomu jsem vlastně úplně zapomněl, kdo jsem skutečně. Chci být sám sebou. Chci prostě JEN BÝT."
Rozumíte? Příběh tohoto filmu se dá krásně přeložit do skutečných životů spousty lidí všech věkových kategorií. Chtějí vypadat jinak, chovat se jinak, aby byli krásní podle nějakého upjatě nudného vzoru, protože jinak je "nebude mít nikdo rád". Díky této chybě ve svých špatně naprogramovaných mozcích v podstatě nežijí!!! Promarní mnoho času hledáním sebe sama, dle jakéhosi podivně předepsaného "dokonalého" tvaru pasu, hýždí, vlasů...

A já se v této následnosti ptám:
"Kdo si může dovolit předložit Vám, jak máte vypadat, když už JSTE dokonalí?"

Už jste se narodili, máte svůj tvar nohou, pasu, hýždí, již jste byli stvořeni, jste zde!!!! A jste dokonalí!!! Položme si otázku: "Co je vlastně dokonalost?" Dokonalost je v nedokonalosti. V tom tkví pravá krása. Nikdo na světě nemá právo, a ani nemůže říkat Vám, jak máte vypadat. Protože už jste. Pokud budete chtít vypadat jinak, odmítáte sami sebe, odmítáte žít. Zasekli jste se v nicotě prostoru a času. Nacházíte se ve slepém bodě. Nežijete. Ale Vy jste se narodili pro to, aby jste žili. Aby jste jako ony květiny rozdávali vstříc okolí svou vůni, své barvy a tvary, své talenty o kterých možná ještě ani nevíte, jelikož hledáte bludy, které neexistují. Jsou jen jakýmsi paradoxním výmyslem ve vaší hlavě.

Chce po Vás někdo, aby jste vypadali tak, či onak? Ženy, dívky - vašemu muži se na vašem vzhledu, který Vám byl dán něco nelíbí? Kupříkladu velikost vašich ňader? S tímto typem "nespokojenosti" ze strany pánů/chlapců se ve stížnostech žen/dívek setkávám poměrně často. > Ukažte mu záda. Nemiluje Vás, ale pouze to, jak vypadáte. Jste jablko, u kterého miluje pouze vaši slupku. Ale se slupkou si nepopovídá, ani s ní nemůže mít děti. Pošlete ho k šípku, nemiluje Vás, ale povrch vašeho těla. Skutečně krásné jste právě takové, jaké jste. TADY A TEĎ.
Může také nastat opačná situace: vaše partnerka si chce změnit vělikost ňader, apd. Tím ale odmítá sama sebe. Řekněte jí. Miluji tě, takovou, jaká jsi. A pokud si změníš tvar, nebudeš to ty. Právě teď jsi to ty. Jsi v přítomnosti.
Ona se možná ani tak nechce změnit kvůli Tobě. Ale kvůli tomu, že nějaký nemocný psychopat předepsal, jak má vypadat tvar těla.

"Každý z nás je originálem. Umělými úpravami těla ničíš božskou podstatu v sobě,
svou přirozenost a skutečnou krásu, která je Ti dána milujícím Bohem."

Vesmírná podstata Člověka - Zákon:
"Skutečný pramen naší krásy není na těle, ale v našem srdci.
Jde o paprsek Světla, který odmítáním sebe sama uhasíš.
Proto je zde na Zemi tolik tmy."

Lena Orio - osobní citáty 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama