- Aktuálně: Kolaps internetu díky energiím Země - Lena Orio 2018

2. června 2018 v 0:12 | Prvotní autor Lena |  - Nové frekvence Země osobně

DNES VÁM, VŠEMU LIDSTVU TÉTO KRÁSNÉ PLANETY POSKYTUJI DALŠÍ VZÁCNÉ INFORMACE:

Že internetová síť přeruší svůj proud a tok se čas od času stane... Někdy se s tímto výpadkem setkáme v zaměstnání, jindy v kruhu domova, v podstatě kdekoli ...

Ovšem již několik týdnů sleduji, že v těchto občasných kiksech je něco jiného, než tomu bývá obvykle. Vzhledem k tomu, že toto tajemné cosi ve mně vzbudilo zvědavost, jsem jako lovící kočka posečkala, nepozorována, ovšem v záloze tiše a nenápadně pozorující, vyčkávající, vyhodnocujíc a načítajíc příchozivší energie.

A pokud čekáš na odpověď, nastražíš uši, napneš radárky, vždy přijde.

Co tedy stojí za současnými občasnými výpadky internetu?

Něco se děje, a onen děj probíhá v energiích Země. Upřímně - je těžké vyhodnotit zcela přesně, zda tyto energie přicházejí z jejího povrchu, nebo z nitra.
Proč? Také odpovím: "Vidím" totiž energii dvojí. Mohu Vám popsat i barvu: jedna jde do světle oranž až červenavého odstínu, druhá je modrá, místy do zelenkava. Pokud si sečtete jedna a jedna, v podstatě se Vám vyjeví barva tzv, Polární záře. Ano, zhruba takto tyto energie "vidím". Nestojí na místě, pomalu se pohybují, kumulují, formují. Pracují, jsou "živé".


Nejsilnější energii má tato odpověď: Vzhledem k červenému odstínu soudím, že tyto energie jdou z nitra Země, u modravé barvy - jdou z povrchu. Oba odstíny, tedy energie se propojily a procházejí skrz celou planetu i nad ní.

Přerušují tok signálu internetové sítě. Jsou příjemně "teplé a plastické".

Ukazuje si mi také, že určitou roli zde může hrát i nějaký druh sopečné činnosti.

Vzhledem k tomu, že tyto energie "vidím", Vám je prostřednictvím následujícího obrázku mohu přiblížit.
Vypadají zhruba takto, ovšem pohybují se více v "kruzích".
Jak přesný budou mít tyto energie dopad na přerušování signálu internetu prozatím nepřicházejí přesné odpovědi. Před několika lety jsem zde v sekci Nové frekvence Země a Nový Věk popisovala, že k tomu dojde, respektive, jednalo se o mou vizi do budoucnosti. A nyní se tato vize skutečně formuje.

Je možné, že internet bude kolabovat přerušovaně, jako doposud, nevylučuji také, že se přeruší zcela, tedy nepůjde pouze o občasné výpadky, na jaké jsme zvyklí. Může přestat fungovat na dny, týdny, ale i měsíce. Přikláním se k variantě, že tyto energie se po čase ustálí a internet bude opět fungovat. Nebrala bych tedy příliš vážně různé konspirátory, kteří Vám lžou, aby si navýšili návštěvnost webů, a tomuto tématu rozumí, asi jako koza svíčkové omáčce. Straší s informacemi, že internet zcela zanikne, dle jejich tvrzení k tomu mělo dojít již v roce 2012. Ano, v budoucnu, kdy KONEČNĚ budeme žít ve světě, ze kterého pocházím a doufám, že nejen já, budeme komunikovat na zcela jiné, podstatně rychlejší úrovni!!!!!! Nebudeme potřebovat žádné ťukání do klávesnice, ničit si zrak mrkáním do monitoru atd. Na jaké úrovni budeme v blízké budoucnosti komunikovat se dozvíte zde!! > ♪♫♪

Přeji Vám všem hezké dny následující i budoucí. Lena

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama