- Už nechci plakat pro vaši bolest, bolest Země, ale radovat se z vašeho uzdravování - Lena Orio

22. května 2018 v 0:11 | Prvotní autor Lena |  - Indigoví, křišťálci

Od svého dětství vnímám napojení a velmi silné sepětí s celým Jsoucnem. Oddělenost není, neexistuje. Ani nemůže. V tom případě by neexistoval Vesmír, neexistovaly by planety, neexistovali bychom ani My. Vše je na sebe napojeno, navazuje jedno na druhé, vše kolem nás i v nás Je Vesmír. Funguje na principu vzájemného propojení všeho, informačního pole, energie, hmoty.

Proto radost, ale i bolest duše ostatních "slyším/vidím/vnímám", jako svou vlastní.
Radost má vysoké vibrace, jsou stejné, jako mé, jsme spolu v souladu.

Bolest duše/srdce/těla do prostoru vysílá silné negační energie, které zpřetrhávají harmonii a narušují její rovnováhu. A bolesti na tomto světě je stále spoustu. Proč války, drancování útrob Země, ničení, k čemu tolik násilí, hlad, bída a utrpení. Vychází z bolesti lidských srdcí a jejího nepochopení. Proč podrazy, závist, faleš, dobrovolné otroctví, když je zde přítomna energie Spolupráce. Spolupráce = Tvoření

V současném světě je to zařízeno tak, že hlavní slovo má DUALITA, což v jednom z příkladů značí > radost je vyvažována bolestí a opačně. Ale to není správně.

Od dětství, takřka každý den ►různými◄ způsoby vyrovnávám energie bolesti, které vyprodukují lidská konání. Na přírodě, zvířatech, květinách..., a také sami na sobě. Zhruba v roce 2006 se započla měnit/klesat energie Země. Vše se začalo "propadat" do tmy, započlo prožívání větší bolesti. Lidé/my všichni jsme šli energeticky směrem dolů. A vyrovnávání energií v takovém případě je velmi náročné. Proces prožívání bolesti pokračuje. Tato bolest musela z každého ven, na povrch, aby mohla odejít a být rozptýlena do prostoru. Musí odejít, jde o proces čištění. Aby jste mohli opět být sami sebou. Samozřejmě, není tady pouze bolest. Jsou zde již Světla. A ty to zde DRŽÍ.

Pláču pro Vás. Vaše bolest, je i má bolest. Vaše radost, je i má radost.
Ale radost je v pořádku. Bolest je třeba vyrušit.

Už nechci plakat. Chci se usmívat.
Chci se radovat nad tím, jak všude kolem pomalu přibývá Světla a zvyšují se vibrace.
Jak se vaše srdce uzdravují.
Pracuji pro to celý svůj život.
Mnoho o tom skze tyto stránky víte, ale mnoho nevidíte, neboť se děje bez vaší přítomnosti.

Tento svět se pomalu uzdravuje. Já jej také uzdravuji. A Vy jej uzdravujete se mnou.
Někteří možná nevěříte, neboť je zde všude kolem stále spoustu nedobrého. Země je stále násilně drancována. Ano, to je pravda. >
Ale je zde také přítomno Světlo dobrých srdcí, která "vědí" a pracují na principu opačného pólu.
Země má mnoho hlubokých ran. Ale ona se uzdraví. Potřebuje však Lásku.
Uvidíte, pocítíte. Uvěříte.
Kód po Vás: nejprve musíte uvěřit sami v sebe.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama