- Nový druh viru, způsobuje zvracení - Lena Orio

30. dubna 2018 v 0:11 | Prvotní autor Lena |  - Zdraví A-Z

V ovzduší se objevil nový druh viru, bakterie?

Z nápadně krásného počasí, které nám měsíc duben předkládá doslova na zlatém podnose, můžeme mít jen radost. Duben, který je specifický svými rozmary, jednou nahoře, jednou dole - teplo, zima, se letos přetransformoval, jako mávnutím kouzelného proutku do letního ráje. Teploty ovzduší máme naprosto ukázkové, jež jsou běžnější spíše v pozdějších měsících, mimochodem dnes má ručka teploměru dosáhnout na 28°C. Tak to je nejen na opalování, ale pro některé osůbky i vhodná příležitost ke koupání. No řekněte, kdy jsme naposledy mohli říci, že jsme se v dubnu čachtali a věnovali se opalování, jako v létě?

Dostaly se ke mně informace, že poměrně značný počet osob má v posledních dnech problémy se zdravím, a to ve formě, která je pro ně méně obvyklá. V podobě teplot až horeček, doprovázených silnými bolestmi hlavy, závratěmi, které jsou v některých případech spojeny se záněty močového měchýře, a také zvracením.

Může se jednat o běžnou reakci organismu na výskyt velkého množství pylu v ovzduší, tedy alergii spojenu s nachlazením. Zejména u osob, které mají sníženu energetickou bilanci ledvin.

V zákulisí se však nachází aspekt, který tok informací z "prostoru" zatěžuje. Je zde cosi navíc. Něco se mi v tomto ohledu skutečně nezdá. A já se málokdy mýlím. Zdravotní problémy současných dnů mají mimo klasické vysvětlení další rozměr.

► Výše zmiňované projevy mohou být následkem chemického mixu >pylu + chemického spadu< popsaného v mé ►vizi◄ o následcích chemické havárie, které v tomto roce nabraly většího rozměru a mají tudíž i větší dopad na lidský organismus. Prosím Vás, výrazné šipky kolem slova "vizi" značí, že na něj máte nakliknout. !! Tímto odpovídám na dotaz jednoho z Vás.


Další možnost, která se mi jeví, jako reálná > "někdo" nám do ovzduší záměrně vpouští různá svinstva a zakouší, co to s námi udělá. Můžeme tedy být jakýmisi pokusnými králíčky. Vzhledem k tomu, kdy nám je již dávno jasné, že obrovský počet lidí jsou vyšinutými psychopaty, bych se takovému počinu ani "nedivila". U lidí je možné vše!! V tomto ohledu je zde ovšem i druhá strana, a tou je otázka, co tedy dýchají oni narušitelé, pokud je tomu, co píši skutečně tak. Jelikož by tímto přístupem trávili i sami sebe. Je možné, že mají přístup k unikátnímu zdroji čistého vzduchu, možností, jak si jej opatřit je přeci mnoho.

► Jako další reálná možnost se ukazuje nový druh bakterie, nebo viru, nebo mixu obojího, kteří výše zmíněné stavy organismu způsobují. Tyto potvůrky jsou velmi vynalézavé a prudce životaschopné, neustále se proměňují a zlepšují svou obranu proti nám, pokud se je snažíme likvidovat.

► Poslední možností v této chvíli vidím hledisko vyšší duchovní. Vzhledem ke změnám na vibračním a světelném poli naší planety, k němuž dochází v posledních letech, a které Vám tak jak skutečně přicházejí, jako jediná v rámci celého internetu pravidelně popisuji, mohlo dojít ke změně ve vyzařování a celkovému "uzavření", dokončení jednoho z procesu prosvětlování planety. Na druhé straně tedy k "otevření" Brány vyšší dimenze. My, tedy náš organismus se s tímto novým polem a vibracemi vyrovnává silnými reakcemi. Pokud došlo k této změně, pak mi v tomto tématu po "informačních vibračních strunách" jistě přijdou další zprávy.

Pro uzavření: Nejsilnější energii mají informace 1, 3, 4.

Věřím, že Vás tato unikátní zpráva uklidnila, jelikož jste informování, proč ve vašem organismu dochází k takovýmto reakcím, patříte-li k osobám, jež v těchto dnech, týdnech "onemocněly". Pochybuji o tom, že v jiných médiích naleznete takový zájem o Vás, jako o lidskou bytost. Věřím také, že si tyto unikátní informace nenecháváte pro sebe, ale odkazy zasíláte vašim přátelům, neboť jsou velmi vzácné, nejen tím, že načtení a zpracování informačních energií je značně náročné, ale také tím, že jsou pravdivé, navíc tak činím zcela zdarma.

Co se týče doporučení, jak v tomto období o sebe pečovat, stále platí tipy z popisu energií ►předešlého◄ soupisu. Jak si povšimnete, tento minulý spis má s dnešním cosi společného.

Pro současné dny na Vás, jako vždy v menu čeká nová série skladeb, které uklidní vodu ve vašich buňkách a uvedou váš organismus do větší harmonie. Tóny jsou mnou pečlivě vybrány tak, aby splnily svůj účel na tom místě v organismu, kde mají.


Hezké dny přeje Lena


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama