- Na zlé lidi platí obušek více, než dobrota > ukázka z praxe - Lena Orio

19. dubna 2018 v 0:07 | Prvotní autor Lena |  - Kódy a Klíče osobně

K sepsání tohoto návodu-názoru mne evokovalo psaní několika čtenářů, jež si postěžovali na lidi, kteří jim škodí. Popsali svůj příběh a zmínili, že jim nechtějí oplácet stejně, nechtějí na ně být zlí a vyvíjí snahu domluvit se po dobrém. Trošku naivní v dnešním světě. Toto jejich konání se však míjelo účinkem. Dotyčné osoby je poškozovaly dále. Odpověděla jsem, že ne vždy dobré platí na zlé a někdy je třeba rozetnout zlé/tvrdou energii stejnou formou energie, což mám prověřeno životem.

Mnozí z nás se během cesty svého života patrně setkali se zlým člověkem, nebo vícero lidmi, kteří nějakým způsobem škodí ostatním. Dnešní soupis je tedy věnován všem, kteří nechtějí opácet stejné stejným:


Forem poškozování druhých je spoustu - od rozeštvávání lidí, kteří se mají rádi, různými manipulacemi - přes falešnou manipulaci jednotlivci, kdy jsou tito dále použiti pro účel škodícího - různé druhy takzvaných podrazů na druhé - nepravdivé pomluvy - lži - okrádání ostatních - okrádání o duševní vlastnictví - po záměrné ubližování na psychické rovině a mnoho dalších.

Takováto zlá osoba dovede na druhých, zejména čistých lidech napáchat obrovské škody, kdy osoba poškozená poté velmi strádá, jak duševně, tak samozřejmě fyzicky. Může dokonce vážně onemocnět. Zde také záleží, jak dlouho se tato osoba trápí.

Kdysi se údajně mínilo a dnes jsou tato slova často prezentována, cituji - "Kdo po Tobě kamenem, ty po něm Láskou." Můžeme si dle tohoto tvrzení říci, že u člověka, který škodí a ubližuje pomůže domluva, dobré slovo, Láska.
Přátelé, většinou tomu tak není, že? Dobré slovo sice někdy pomůže, ovšem zlí lidé jsou tak zablokováni, že tato forma na ně neplatí v žádném případě.
Vše je energie. A vše, co ze sebe vydáváme, ať již to dobré, či jiné, ostatní vnímají a pocítí i na rovině fyzické. U škodícího, kde se dobrota mine účinkem, a to platí pro většinu případů, pomůže opačný pól.

► Příklad: V následujících ukázkách uvidíme člověka s čistou duší, který kráčí světem. On sám by nikomu neublížil.
Od jednoho moudrého muže, kterého na své pouti potká dostane vzácné dary. Muž mu k tomu nabídne i obušek. Poutník jej však odmítne s tím, že jej nebude potřebovat.
Na své další cestě je však o tyto vzácné dary okraden hamižným podvodníkem, zlou osobou.
Stávající příběh si můžeme převést na člověka, který škodí nám, v současném životě.
Dále není třeba mého vysvětlení. Více v ukázce.

Berte tento soupis, jako jeden z příkladů, jak s takovýmto zlým člověkem naložit, neboť, pokud jeho poškozování neutnete, bude škodit dále. A takovýto člověk po sobě zanechává velkou spoušť. Je třeba jeho nepatřičné konání zastavit. Příklad s obuškem je pouze obecně názorný, kde obušek je brán, pouze jako symbol. Jde spíše o popis energií, který je převeden do příkladu s hmotnými předměty. Navíc, každá konkrétní situace samozřejmě vyžaduje jiný a specifický druh řešení. Mimochodem, symbol obušku je nutno převést i na výše a nejvýše postavené osoby v našem státě, jelikož mnohé z nich také velmi škodí, jinak se patrně nehneme z místa.U následující ukázky si prosím vypněte zvuk, jelikož doprovázející hudba je nesouladná
a nevhodná k poslechu. Pro uchopení obsahu ani není nutná, čili o nic nepřijdete.Hezké dny a nenechte si vše líbit. V případě/ech, který dnes rozebírám je potřeba být velmi pevný a neústupný. Což lidé často nejsou. Je škoda, že jsme nuceni řešit takovéto situace a bránit se zlým lidem. Jak by byl život hezký bez takovýchto záležitostí ...

Vaše Lena


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama