- Dnes došlo k oddělení systému od vědomí člověka + doporučení - Lena Orio

16. dubna 2018 v 15:30 | Prvotní autor Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Dnešním dnem došlo k vyvrcholení energií, jejichž změnu jste mohli pociťovat již od soboty.

Tyto změny jsou ve zmíněných dnech poměrně silné, zejména na poli našeho vědomí a myšlení. Projevovat se mohou především bolestmi hlavy, pocitem zmatenosti, u některých osob až nemožnosti koncentrovat se, dostavit se mohou i pocity "odpojení" sám od sebe. Dále také závratěmi, jemným hučením v uších, je možné i nechutenství, vyšší únavnost, apatie, brnění nohou, mírný třes těla, rukou. Samozřejmě záleží na každém jedinci, na zatížení organismu odpadními látkami apd., čím je tělo prostší nežádoucího odpadu, tím lépe tyto změny snáší. Čili u někoho se tyto projevy mohou ukázat více, u jiného v podstatně menší formě.


Tyto energie a jejich uspořádání jsou v současných dnech jakýmsi protipólem uspořádání, než je běžné. Jakoby došlo k převrácení z plusových hodnot do hodnot mínusových a opačně. Vnímám i silný magnetismus, který proudí z vnitřní části Země a "vtahuje" naše energie směrem k sobě. Tím pádem můžeme mít pocit tzv. prázdného místa v hlavě, nebo v této oblasti vnímat silnější tlak.

Jak období této změny lépe ustát:

► V současných dnech si dopřejte hodně relaxu. Relax, relax a ještě jednou relax. Pochopitelně v rámci možností, po pracovní době si dopřejme více odpočinku, než si obvykle dovolíme, máme-li vůbec nějaký. Naše děti, partneři, pes - či jiný mazlík domácí, nám jistě odpustí, že v tyto dny nepojedeme na 100%, ale ubereme trochu páry.
► Jako vhodná substanc k uvolnění se mi ukazuje živel Voda. Dopřejte si plavání, sprchování vlažnou vodou. Zvyšte podíl vody k pití.
► Přidejte relaxační koupele, příjemnou hudbu, dopřejte si více spánku.
► Nezapomeneme čistit játra, omezit, nebo vyloučit maso, přidat zelené potraviny, nebo rovnou nastartovat půst, pokud jste tak již neučinili. V tomto ohledu se řiďte svým instinktem.
► Vysoce přemýšliví jedinci si hloubání pro tyto dny odpustí, v opačném případě se může dostavit silná bolest hlavy. Přemýšlením do hloubky budete v mozku vyvolávat energie, které v těchto dnech nebudou žádoucí.


Hezké dny, pokud možno při "vědomí".


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama