- Vize: Afrika bude brzy osvobozena - splatí karmický dluh > Lena Orio

2. března 2018 v 0:12 | Prvotní autor Lena |  - Vize, proroctví osobně

Již několik měsíců s tím pocitem malinko bojuji. Stále trvá. Jdu tedy s touto zprávou ven a vynáším ji na Světlo. Opět budu částečně užívat jazyk proroka. / 30. 3. 2018 byly přidány nové události - pod soupisem /


Před několika lety mi z éteru přišla informace, že první člověk měl vzejít z kontinentu, kde poté žil, žije a je tmavší/tmavé pleti. Nejsilnější energie v tomto ohledu se mi ukazuje pro Afriku. Význam prvenství je také možno přeložit jinak, a to, že jakýsi "počátek" vzešel z Afriky, popřípadě "něco" prvního vzešlo z tohoto kontinentu. Kdybych v této záležitosti neviděla malé Světlo, nedovolila bych si stávající zprávu napsat. Také "vidím", že původ Člověka nějakým způsobem souvisí s vodou.

Afrika, jako kontinent je nádherná, ovšem, jako celek nesvobodná. Jistě není nutno představovat, proč.
K vizi a tématům, kterých se týká:

► Vybíjení zvířat pro kožešinu, nebo kly slonů, rohy nosorožců. Tato zvířata jsou usmrcována a jejich kly odstraňovány často ještě za živa, kdy nebohé zvíře pomalu a v bolestech umírá. Tělo je ponecháno na místě. Vše pro peníze.
- V tomto ohledu má dojít ke značnému omezení oné aktivity, nebo zcela úplnému zastavení.

► Migranté - zde by mělo dojít k ustálení a rozprostření těchto obyvatel černého kontinentu do "prostoru". Neustálá kampaň kolem tohoto tématu ustane. Je zde i možnost návratu z Evropy ZPĚT do jejich původní země. Neukazuje se, že se může jednat o zcela všechny tyto obyvatele, ale určitá, až značná část.

► Týrání afrických žen, nesmyslné obřízky apd. - o tomto tématu bude stále více diskutováno.
... "a ženy se vzbouří" ... ►zde

Prvotním impulsem k výše zmíněným opatřením může být nalezení "něčeho", co je v současnosti uschováno před zrakem člověka. Může se jednat o cosi v "hlubinách", pod pískem, mírně se zde ukazuje i element vody. A tento "objev" může, ale také nemusí být uskutečněn přímo v Africe.

Lze v tom nalézt i logiku. Pokud první "život" vzešel? z Afriky, pak by také měla být, jako první osvobozena, lépe zde bude znít slovo OČIŠTĚNA. Ukazuje se mi zde i jakési karmické zatížení afrického kontinentu, které by mělo být rozpuštěno.

Silná energie "slova" v tomto celém, výše zmíněném procesu je: "Africe a jejím obyvatelům se bude lépe dýchat".

Přišla mi informace, kdy vím, že zde bude číst i osoba, která si položí dotaz, "jak je to s čištěním karmy u nás Čechů" - Čili pro Tebe:
My Češi jsme již částečně očištěni a nadále na tomto procesu pracujeme.


Pěkné dny následující i budoucí


Dodatek (nepřímé odkazy)
30. 3. 2018 - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/467368-evrope-hrozi-mohutna-migracni-krize.html
2. 4. 2018 - https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/467913-izrael-posle-16-tisic-africkych-migrantu-do-evropy-a-kanady.html 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama