- PRAVDA NAOSTRO > Přitvrzujeme!! Sami jste si o to řekli > Lena Orio

4. března 2018 v 15:34 | Přímý autor Lena |  - Indigoví, křišťálci

Někdy napomůže Láska, jindy ostří meče. Je nutno umět rozpoznat, jakou energii v jakém případě použít. To mám vyzkoušeno během svého života, na tomto základě jsem vytvořila ověřenou psychologii, která je úspěšná. A mám v sobě mnoho Lásky, i mnoho ostrého. Jen tak mohu rozbíjet tento zkostnatělý systém, systém podivného myšlení, kterýž jste Vy lidé, jež tolik miluji a zároveň se na Vás zlobím, za dlouhá staletí, možná i tisíciletí budovali a jehož stěny jsou, jako kámen.

Proto nyní otevírám svou indigovou stránku, která je ostřejší, než stránka křišťálová. Byly mi dány obě - Bůh ví, co dělá a proč. Ťu ťu ňu ňu někdy nefunguje. A meč "rozetne" zakletí. MNOZÍ z Vás jste málo pevní ve svých zásadách a vaše mysl je jako bláto. Fuj!! To je hanba! Již dlouho mne nudíte svými falešnými řečmi, podrazy jednoho na druhém, ničením Matky Země, přihlížením různým druhům šikany a ponižování, klopením zraku a stahováním ocásků, nadáváním pod čepicí a tichým sledováním bezpráví......


Proto se zde bude, mimo jiná témata objevovat i obsah s ostřejší energií. Jaký? To poznáte, nemějte obavy. Možná s ním budete - možná nebudete souhlasit. Je to vaše věc. Jediné, co v této chvíli sdělím je: "VÍM, že tato alternativa funguje". Na cestě mého života bylo mnoho těch, jež nesouhlasili, někteří i odešli, ovšem po čase se vrátili zpět. Vrátili se z jakého důvodu? Odpovězte si... Netěší mne tento krok, ostrá témata, nebo výrazy neužívám pro zábavu. Je to ovšem nutné!

SAMY JSTE SI O TO ŘEKLY VY SPÍCÍ PANNY. Platí, pro muže i ženy.
Toto oslovení patří těm z Vás, jež stále nemáte zájem udělat něco pro naši zem, lidstvo, nemáte zájem PŘIPOJIT SE, jít cestou Pravdy. Tleskáte falešným prorokům, nebo je dokonce propagujete!!!! Podílíte se tak na zaslepování ostatních. Pravda je ovšem ve Světle!
Pro Vás je v této chvíli skutečně lepší nic nedělat!! Jelikož více pokazíte, než pomůžete. Seďte v tichu, nastražte uši, otevřete mysl. Přemýšlejte. Chcete tento neřád a zmatek přenechat vašim dětem? Dalším generacím??!! Již NEMÁME ani vzduch k dýchání!! Sledujete statistiky? Trávíme svá těla!

Je mi líto, ale tak zaslepené ovce, jako jste Vy lidé, ne všichni, ale OBROVSKÝ POČET z Vás, jsem opravdu nikde nepotkala. Já nevím vše, nerozumím všemu, ale Vy... Tento "bo-rdel", který jste na vaší Matce Zemi stačili udělat, je něco naprosto nehorázného!!
A je třeba rozbourat poslední pevnou stěnu vašich zaslepených myslí a tohoto systému.

NEPTÁM SE VÁS NA SOUHLAS, OZNAMUJI VÁM TO

Máte svobodnou volbu. Můžete zůstat, můžete odejít jinde: Garantuji Vám, že naprostá většina osob, jež působí na internetu i mimo něj a zabývají se obdobnými tématy, jako já Vám lže, manipulují s Vámi, vedou Vás na scestí, předávají "poznatky" a informace, o kterých nemají ani základní povědomí, čili nemusí být pravdivé, nebo předkládají ukradené Pravdy, popřípadě bludy své mysli, vysávají Vás z energie. Sami si snězte chléb, jež si vyberete. Pravda není mazání medu kolem úst a rozdávání úsměvů na všechny strany. To ode mne nečekejte. Směji se pouze tehdy, když mám důvod, nezávisle na tom, zda se to někomu líbí, nebo ne.

Za dobu svého působení zde jsem Vám předala opravdu mnoho vlastních ověřených poznatků,
návodů.. A zcela zdarma. Jak nevídané oproti většině ostatních, kteří za bludy, jež opíší, od Vás inkasují peníze. A dávání vlastního chleba zdarma, dar od Boha jest.
Nakolik jste doposud dokázali "uznat" mou náročnou práci musíte vědět sami.
A pokud někdy přijde čas na placenou službu, pak vězte,
že pro někoho, kdo pro lidstvo pracuje po celý život zdarma, je to zasloužené.

Mým úkolem nyní jest ROZPOHYBOVAT spící bažiny a rozhýbat stojaté vody. Je jich zde ještě stále dost. Nesnažte se naštvat indigo, to by se Vám nemuselo vyplatit. Lhaním, kradením, podvody, falešnými manipulacemi, nezájmem a hloupostí si jej nezískáte.

VPŘED !!

Země volá své ochránce > ♪♫♪
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama