- Doreen Virtue > další zmatená, jež vede lidi na scestí - Lena Orio

9. března 2018 v 0:11 | Přímý autor Lena |  - Falešní proroci dneška

Doreen Virtue je vcelku známá osobnost, která sepsala různé knihy o andělech, věnovala se tarotovým kartám, různým výkladům a praktikám, jež někteří nazývají New age.

Osobně jsem žádnou knihu od této autorky nečetla. Tato žena mne nějak extra neoslovila a její osobnost jsem z tohoto důvodu nijak zvlášť nestudovala.

Před časem jsem však zhlédla video projekci, kde dotyčná veřejnosti zmiňuje svůj obrat z výkladů karet a ostatních aktivit na sloužení Pánu. Čte statě z bible a nabádá ostatní, aby ji následovali, jelikož vše, co je od "Pána" je dobré.


Vzhledem k následujícímu, (kdy jsem z obsahu videa zjistila, že dotyčná některé záležitosti, jež říká možná myslí vážně, ale vnímám tam i fráze, které jí nejdou od srdce, jakoby je měla pouze předem napsány a opakovala je bez duše), vidím, že se bohužel stala pouze další loutkou, která mimo jiné věří, že vše, co je psáno v Bibli, je svatá pravda. Poznala jsem, že je pouze další ZMATENOU postavičkou, která je ještě ze značné části slepá a hledá, "bohužel" coby veřejně známá osobnost může svést na scestí ostatní. Aneb, když slepý vede slepé, spadnou do jámy všichni. Také si kladu otázku, zda není figurkou někoho, kdo s ní manipuluje. Ani to nelze vyloučit!

Pokládám tedy za svou povinnost uvést do tohoto chaosu trochu více Světla. Jak toto mé sdělení pojmete je čistě na Vás.

Co se týče Bible, nemám její znění prostudováno celé. Ovšem částí, jež jsem četla mohu rozdělit na dvě: V některých je znát Pravda, v jiných je znát chaotický výklad, který se s pravdou neslučuje. Domnívat se, že celý obsah Bible je pravdivý a za ta dlouhá staletí, kdy je mezi námi nemohlo ani jednou dojít k jejímu mylnému výkladu či přepsání, je dle mého názoru hluboce pošetilé.

Zde je část video projekce na českém YT, kterou zde vložila další, z části slepá ovce, jež má na konci videa odkaz na web stránky. Dokonce má na tuto verzi videa reklamu! Jde o zkrácenou formu výkladu Doreen, kde dotyčná vkládající slepá ovce/osoba uvedla i "svůj" překlad.


I když je v některých částech Dorren hůře rozumět, mám dojem, že překlad uvedený osobou, jež toto video prezentuje, není přesný. Nelze vyloučit, že tato osoba si zkrátka velmi mrzkým způsobem záměrně překroutila některá slova p. Virtue pro své účely. Pod videem lze nalézt i komentář (poslední):Zde je k dispozici původní projekce v plné verzi. Titulky je možno nastavit:
V dalším soupisu, který uvedu v následujících dnech si rozvedeme, jaké - mimo pravdivé věci Doreen kuňká nesmysly, jistě jste nějaké postřehli. NE, TATO OSOBA NENÍ VHODNÁ K NÁSLEDOVÁNÍ, NEBO K TOMU BÝT PŘÍKLADEM !!

Rozbor jejích "pravd a nesmyslů" > ♪♫♪
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama