- Vibrujete na vyšších frekvencích?

30. září 2017 v 0:11 | Lena |  - Vesmír v nás osobně

Vše je propojeno velkou zapletenou sítí, vše závisí na všem ostatním. Tak je vytvořeno kolektivní vědomí. Každá jednotlivá bytost vibruje na vlastní frekvencí, která pochází z její duše. Čím vyšší je četnost, tím je vyšší a silnější bytost. Během celé historie existují duše, které udržovaly vysokého ducha a vibrace lidstva.Každá bytost vibruje na vlastní frekvenci, která je dána duší. Čím vyšší frekvence, tím větší moc daný jedinec má. Nyní se rodí děti s vyšší frekvencí, ale s touto frekvencí jsou mezi námi i dospělé osoby, těch je však méně. Jsou zde proto, aby světu napomohli pozdvihnout jeho kolektivní vědomí, a tím také společnou frekvenční vibrací. Pokud se u Vás vyskytují následující rysy, můžete patřit mezi bytosti, jejichž frekvence je přirozeně vyšší:
Hluboce toužíte nalézt svého duchovního partnera, rodinu, domov.
Jste velmi schopní a disponujete vysokou mírou inteligence, tato se nedá měřit v číslech, jako inteligence klasická.
Cítíte, že se kolem Vás vyskytují určité entity a andělé.
Náladu máte značně proměnlivou, stejně tak i energii a emoce.
Míváte pocit, že "všemu" vědění rozumíte a nemusíte se jej učit, vše plyne z Vás, nečtete.
Máte živé sny.
Chcete si vybudovat hluboké vztahy a zodpovědnost, ale také míváte stavy od všeho se odpoutat, jako by pro vás nic neznamenaly.
Plynutí času vnímáte mnohem rychleji, než ostatní.
Věříte, že vše se děje z nějakého důvodu, ale také, že člověk je strůjcem vlastního osudu.
Máte silnou intuici.
Máte vliv na lidi ve svém okolí.
Disponujete hlubokým smyslem pro moudrost a všeobecné znalosti, které většinou lidem trvá získat celý život.
Váš přirozený stav je radostný, zábavný, milující a pozitivní, který ovšem díky nízkým vibracím lidí a nepříjemným projevům světa i společnosti může velmi kolísat. Radost střídá velký smutek.

Jinými slovy, pokud se u Vás vyskytují tyto všeobecné, stručně popsané rysy, jste zde proto, aby jste světu připomněli širší kontext. To vše děláte podvědomě, prostřednictvím svých emocí, myšlenek, přítomností a výtvory. Lidé cítí vaši auru, když jste poblíž. Některým se můžete zdát zvláštní, pro jiné jste zase zdrojem pozitivní energie, všichni však cítí, že jste "jiná" bytost.


https://www.lifecoachcode.com/2017/03/03/born-with-higher-frequency/


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama