- Jak se INDIGOVÍ, KŘIŠŤÁLOVÍ LIDÉ cítí v této společnosti

19. září 2017 v 0:11 | Lena |  - Indigoví, křišťálci

Pravdivé řádky, pod které se mohu podepsat. Pokud Vás zajímá, jak se lidé s indigovým, křišťálovým aspektem cítí na této planetě a v této společnosti, není nic jednoduššího, než pokračovat dále. Jde o základní, ovšem výstižný popis skutečnosti.


Nejtypičtějším rysem, který nesmí u indigového člověka chybět, je velmi vysoký a vyspělý stupeň morálky a smysl pro spravedlnost. Takové, které nevycházejí ze zaběhnutých zvyků, norem a psaných zákonů, nýbrž z jejich vlastní skutečné schopnosti vnímat okolní svět intenzivně, do hloubky a ve spojitostech, které obvykle ostatním lidem unikají. Na základě takto získaných informací si indigoví vytváří svůj vlastní, nepřejatý a obvykle velmi trefný úsudek, který se ale v současné společnosti nezřídka setkává s nepochopením.


Jak se zde cítí Indigo, popř. Křišťál.

Vnímání z pozice indigové osobnosti

Představte si :
Jednoho rána se probudíte a zjistíte, že jste uprostřed 15. století a nemůžete s tím vůbec nic udělat. Můžete se bouřit, můžete křičet, brečet, vztekat se a k ničemu Vám to nebude. Pak se jednoho dne smíříte s realitou a pokusíte se žít v rámci možností, které 15. století nabízí.

Dokážete si představit, jak to neskutečně těžké?

Žít bez všech věcí, které využíváme v současnosti a bez kterých si nedovedeme svůj život představit? Zkuste v tomto 15. století někomu říci o tom co znáte, co jste používali, co bylo donedávna součástí vašeho života. Zkuste někomu vysvětlit, že metody, které jsou v 15. století považovány za nejlepší a používány ve všech vědních i sociálních směrech jsou zastaralé. Budou vás považovat přinejmenším za blázna, a to se pochopitelně dotkne vás i dalšího vývoje, promítne se i do kvality mezilidských vztahů, které na tomto, pro vás silně zastaralém místě navážete.

Když ostatní neznají a ještě 300-400 let ani nebudou znát elektřinu, neznají naftu, fyzikální zákony tak jak je vidíme dnes, neznají ani okolní Vesmír, má smysl jim vyprávět o letadlech, počítačích, mobilní komunikaci, o oblíbeném auťáku, o cyklistice, o filmech a MPtrojkách?? Ne. Témata vašich rozhovorů jsou velmi omezena a může se vám zdát, že jste ztratili naprosto všechno. Netoužili by jste alespoň o jedné jediné duši, se kterou by jste si mohli popovídat prostě o všem, po duši z 21. století? Problémem ovšem je, že snad ani nemáte šanci ji najít!

Jak společnost vnímá člověka s indigovým aspektem

Představte si :
Je 15. století. Jednoho rána se u Vás ve vesnici objeví podivné individum, zmateně pobíhá sem a tam, křičí, vzteká se, brečí, zkrátka - chová se jako blázen. Vykládá samé nesmysly, třeba, že může létat pomocí divného obřího ptáka, kterého jste ale nikdy neviděli a navíc prý nemává křídly, nebo že může slyšet a vidět někoho, kdo je přitom daleko, nebo i to, že rychlý pohyb způsobuje stádo koní v červené krabici 4 X 1,80m.

Mno… asi ho necháte přeci jen svému osudu a nepůjdete mu do rány, že? Je zkrátka "jiný". Po nějakém čase si na něj možná zvyknete, možná bude žít někde... Neporozumění a problémy s druhými takového člověka mohou přivést do extrémních životních situací a stavů, mezi které patří velká frustrace, zoufalství a v neposlední řadě i stavy silné touhy odejít z tohoto světa. Aneb, takovýto člověk zkrátka přišel z budoucnosti a funkce tohoto světa jsou pro něj nepředstavitelně omezující snad ve všech oblastech. Čili - v této společnosti to oni lidičkové mají těžké, ovšem na druhé straně, společnost to s nimi také nemá jednoduché, jelikož neustále "buší" na její záda všemi možnými způsoby a přestanou až tehdy, kdy se změní a stane se spolupracující a svobodnou.


Další soupisy o lidech s indigovým aspektem > ♪♫♪


Drobné korekce - Lena Orio
http://www.poustevnik.net/clanky/indigovi-lide.html
Děkuji
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama