- Jak zní Matka ZEMĚ > krásné

14. července 2017 v 0:05 | Prvotní autor Lena |  - V rytmu Ticha

Každý něco umíme, máme talent, více-méně, jehož třpytem obohacujeme ostatní. Má maličkost "slyší" zvuk, neboli hlas Matky Země.

Slyšet, vnímat, nacítit srdcem tento zvuk, který vibruje mnoha rozmanitými nuancemi mi do očí vhání slzy. Jelikož svou planetu velice miluji. Vím, že je živým organismem. A jako takový si zaslouží úctu a Lásku, neboť ji dokáže vnímat.

Hledala jsem píseň, jejíž tóny budou shodné, nebo se alespoň podobat zvukům naší planety. Následující skladba byla vytvořena, jako relaxační, se zvuky přírody, vody. Zda tvůrci ví, jak zní Země, nebo tuto skladbu vytvořili náhodně mi není známo. Hlas Země je nejvíce patrný v prvních 6ti minutách. Zvuky přírody můžeme vnímat pomocí sluchu, ovšem zvuk Země uslyšíme jen v případě, že jej vnímáme srdcem. Chcete vědět, jak naše planeta zní? Zaposlouchejte se. Takovýto tip nikde nenaleznete.

Díky uvolněnému poslechu této skladby se můžete napojit na Zemi. Uvolní se Vám svalstvo a v této následnosti celé tělo, energie bude skrze takto otevřené dráhy proudit volněji a budete se cítit dobře.

Jak se napojit na Zemi - vzácné osobní návody > ♪♫♪ , ♪♫♪
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama