- Dvojí kvalitu potravin Česká vláda řeší pozdě, občan je pro vládu plebs !!?

29. července 2017 v 10:00 | Přímý autor Lena |  - Mému drahému národu

Zdravím všechny mé české spoluobčany!!!! Kladu si otázku, z jakého důvodu naše parta panáků ve vládě započla "řešit" dlouhodobý problém s nízkou kvalitou potravin tak pozdě????? Co se stalo? Jak je možné, že léta se nic nedělo a najednou ......


Když před několika dny médii velmi nenápadně a tiše, jakoby se chtěla schovat za svůj stín prolétla zpráva o dvojí kvalitě potravin, kterými nás obchodní řetězce "krmí", okamžitě mi blikla kontrolka a vytvořil se mi v žaludku nepříjemný pocit. Zde něco pěkné zavání!!


O dvojím metru pro nás Čechy a jiné země mi již kdysi vyprávěla jedna "pamětnice". Z jejích zkušeností "vše", co k nám přišlo z Německa, tedy i léky, byl údajně ODPAD. Němci nás prý nemají rádi. Zajímavé. My máme důvod lnout k nim velkolepou Láskou? Opravdu??

A prosím, nejedná se pouze o potraviny. Že se v jiné zemi vyrobí stejný produkt dvakrát, tedy jeden typ obsahuje více složek, kvalitnějších, druhý je něčím méně hodnotným nahrazen, ten je vyroben pro nás a putuje do České republiky, není žádná novinka! A Čech žere jakési srajdičky, chrochtá a tleská. "Dnes jsou opět slevy! Je třeba rychle vzít útokem obchody!!" Jak typické!
Když se prodavačky, házející na mne služební úsměv pozeptám, jaký podíl masa má ta a ta šunka, obvykle zamrzne, jako systém Windows. Chci asi moc. Za mnou stojí fronta, která kupuje jakési levné cosi, čisté maso bychom v tomto výrobku hledali s těžkým dechem a slzou v oku. Separát, sója, dochucovadla. Dobrou chuť! Raději si jednou za čas připlatit za kvalitu, než každý den tlačit do těla látky, které mohou ucpávat naše cévy. A mozek i myšlení. Zde bude patrně jeden z důvodů, proč se většina Čechů chová, jako padlí andělé. Tupě zírají do prázdna a nechají si vše líbit.

Toho "využívá vrchnost". Vrchnost těžko uvidíte papat výrobky zakoupené v běžných obchodech. Proč by se tedy snažili bojovat za nás. Vždyť pes, ten občan zhltne všechny drobky, které mu upadnou z úst.

Co se týče drogistických výrobků, kvality v porovnání s jinými zeměmi, najdeme zde totéž! Co obsahují kupříkladu prací prášky v porovnání se stejnými produkty, jež se prodávají jinde, není třeba vůbec vyjadřovat. Neměří se stejným metrem. Toto je známo velmi dlouho! Kdo má možnost, nakupuje v jiných zemích.

Co se tedy stalo, že POJEDNOU, z ničeho nic se vláda PROBUDILA a započla tento problém, který naši státnost, důstojnost ponižuje dlouhá léta řešit, respektive, pustila jej do médií? Museli o tom samozřejmě vědět. Panáci hrají další divadélko? Fuj!! Toto lejno zavání na míle daleko. Jistě, muselo se to říci veřejně, jelikož energie Pravdy na jejich křivé lopatky tlačila velmi silně. Tím se ovšem akorát ještě více zesměšnili. Hovořit o tom, co dávno ví i vrabci na střechách je vskutku k pobavení. Někdo snad namítne, že zesměšnění by nebylo první, možná ani poslední. Ano není, ovšem toto je JINÁ situace. Kdo ví, ví, kdo neví, nechť se SAKRA, ALE SAKRA rychle probudí!

JE TO HANBA! A OBČAN ČECH SI ZA TUTO SITUACI MŮŽE SÁM!!
VLÁDA SE NÁM OBČANŮM VYSMÍVÁ DO OBLIČEJE.

Své spoluobčany znám velmi dobře a velmi dlouho, čili vím, jak brání svá práva. Stylem člověka sedícího na záchodové míse, tlačícího produkt své látkové výměny, mžourajíc při tom do zdi. Pak spláchne, umyje si ruce, naleje si pivo a jde číst noviny.
Pokud se jeden člověk odvážně postaví za Právo, maximálně zatleská, nebo jej počastuje nadávkou, že ruší jeho klid. A pokud zcela náhodně jeho srdce zahoří odvahou i důstojností a přidá se k bránícímu, při první malé překážce opět uvadne, jako kytka bez vody a upadne do letargie.

PRO VLÁDU JSME PLEBS. OVŠEM ČEŠI, ZA TUTO SITUACI SI MŮŽETE SAMI. DOBŘE VÁM TAK.

Vy, tedy naprostá většina z Vás v sobě nemáte žádnou hrdost, jste jako kupa bahna, která se spláchne do kanalizace. Je velká pravděpodobnost, že Ty, kdož právě čteš tyto řádky k tomuto plebsu patříš. Nedokážeš bránit svou hrdost, jsi ostudou naší Země.


To je pro dnešek vše!

Lena Orio


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama