- Sila ženy dostává slovo

14. června 2017 v 0:07 | Přímý autor Lena |  - Síla ženám ode mne

V roce 2013 jsem uvedla v platnost osobní ►soupis◄ s vizí budoucího dění mezi vztahy mužů a žen. Energie pro posílení postavení ženy jsou nyní, v roce 2017, po mnoha staletích, možná tisíciletích příznivé. Čas nastal. Žena nyní povstává, hledíc vzhůru, hrdá a důstojná.

Skrze tyto stránky i mimo jejich dosah ženám i ostatním dodávám sílu, odvahu a pomáhám v mnoha ohledech. Toto poslání-práce, které vykonávám mimo své zaměstnání mne stojí energii i čas, činím tak však s Láskou. Odměnou mi nejsou peníze, nýbrž upřímná poděkování a světlo v očích těch, kterým jsem pomohla vstát. Věřte mi, nejsem člověk, jehož cesta života je proložena kobercem utkaným z růžových plátků. Má cesta je trnitá. Vždy jsem ve svém srdci cítila volání pomáhat. A vážím si za to sama sebe. Ano, nemám problém to otevřeně říci všem. Vážím si lidí, kteří mají málo času, mnoho pracují, řeší spoustu záležitostí, pod nohy se jim staví mnoho překážek, jsou mnohdy unaveni, a přesto v sobě naleznou ještě tolik síly, že podají pomocnou ruku ostatním. Toto je dle mne skutečná ryzí lidskost.


Nadvláda a šovinismus mužů vůči ženám v rámci celého světa končí. Ne všude je to vidět - tento stav je však dočasný, vše po částech vystoupí na povrch.

Dnešním dnem zakládám Novou rubriku. Příspěvky, jež zde budou vkládány jsem mohla zařadit do sekce ►Muž a Žena◄. Ovšem, tyto nové jsou tématicky a prostorově odlišné. Jedná se o příběhy SILNÝCH ŽEN, které nějakým způsobem přispěly ke zlepšení postavení žen ve společnosti, nebo zvítězily samy nad sebou, svým osudem. Zařazuji je zde cíleně, protože jsem v jejich obsahu vycítila potenciál povzbudit, pozvednout ženy a dodat jim důvěru v sebe a sílu postavit se znovu na nohy.

Takže, milé ženy, dívky, KRÁČÍME JEDNÍM SMĚREM VPŘED.

Znáte příběh, nebo video dokument, může být i z internetu s příběhem ženy, která nějakým způsobem získala zpět svou sílu a hrdost? Jsi Ty touto ženou?
POŠLETE MI JEJ, podělte se. Vložím jej zde, ostatní to uvítají.

Dělám to pro všechny. Pro lepší svět. Až žena v rámci celého světa opět získá svou přirozenou sílu, muž se stane skutečným, milujícím mužem. Neboť podstatou hezkého života a šťastného světa má základ v Harmonii.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama