- Hlučné stroje jsou chybou ve smyčce času

21. června 2017 v 0:11 | Přímý autor Lena |  - Vize, proroctví osobně

Také je Vám na obtíž příliš velký hluk, zejména ve městech, který vydávají různé dopravní prostředky, popřípadě továrny, různé výrobní stroje? Ucpáváte si ouška, když přijíždí vlak, protože při brzdění se otřásá v základech celé nádraží a silné, nepříjemné pištění brzdícího aparátu Vám působí bolest na buněčné úrovni??

Přístrojů, jež při svém chodu vydávají nepřirozenou hlučnost bychom mohli jmenovat velkou řadu. Počínaje různými domácími pomocníky - mixéry, vrtačkami, sekačkami na trávu, pračkami-ždímání prádla (mimochodem nový typ pračky bez užití vody, prášku je již k dispozici, u nás se zatím neprodává). Dále je možno jmenovat automobily, letadla, rozbíječe silničního pláště, různé výrobní stroje a spoustu dalších výdobytků, které si dokážeme v této chvíli vybavit.
Na jedné straně jsme rádi, že jsou nám k dispozici, na straně druhé bychom uvítali, pokud by vykazovaly podstatně nižší hlučnost. Pohlédněte na různá průmyslová města, kolik hluku při svém chodu, tedy zejména za dne vydávají. Pokud energii tohoto hluku vložíme do kruhu, sečteme a seřadíme do přímky, vyjde nám doslova ohromující rovnice = síla, která se nám nebude líbit.

Je to v podstatě přirozené. Náš organismus není nastaven na tento typ silného zvuku a i když si to mnoho osob neuvědomuje, neboť si na tyto zvuky během času zvykly, svým způsobem nám škodí. Škodí našim buňkám. Proto jsou lidé, samozřejmě zejména žijící ve městech tak stresováni, aniž by znali příčinu. Přílišný hluk je jednou z příčin podílejících se na vzniku stresu.


V souladu s tímto tématem se naskýtá zcela logická otázka:
"Žijeme ve 21. století. Jak je možné, že i když máme k dispozici různé moderní technologie, v této záležitosti jsme tak pozadu?" Nebo je zde snad někdo, kdo toto vidí z jiného úhlu? Jistě jste se nad tím alespoň jednou zamysleli. Pocházím z místa, kde vše funguje jinak, podstatně rychleji. Tuto duševněgenetickou "paměť" jsem si zde přinesla a své cítění v těchto ohledech nezměním. A co také mohu zcela zodpovědně říci, v hluboké minulosti se zde na Zemi užívalo technologií, které dalece předčí tu dnešní, kterou mnozí nazývají "moderní".
Věřím, že pro někoho z Vás je zcela jasné, že současné technologie jsou, navzdory času velmi zastaralé. Vše, co vydává hluk je již dávno za zenitem. Stroje a technologie tohoto typu zde již neměly být. Snad je to dáno tím, že technologie nového typu zde již jsou k dispozici, ovšem "mocní" je ukryli, jelikož by lidem poskytly větší svobodu. Je také možné, že se domnívají, že lidstvo, jako takové/většina je naprosto slepé, lhostejné, v těchto ohledech "nevědomé-hloupé", není připraveno na NOVÉ a nedokázalo by je pojmout, ani ocenit, natož tyto technologie užívat. Mohlo by je také zničit, tak, jako ničí tuto planetu a samo sebe. Souhlasím s oběma variantami, ovšem více se přikláním k první.

Země je na Nové z časového i energetického hlediska již připravena, zmiňovala jsem to. Člověk - ten podivný tvor však stále spí (tedy většina populace). Dnes v podstatě ano slovo "technologie" nemá být v souvislosti s tímto tématem užíváno. Již jsme ve fázi "energylogie". Jelikož vše výše zmíněné již má fungovat ne na bázi techniky, ale ENERGIE. A energie funguje v tichosti.

Představte si, jak bude krásné naše cestování a práce, kdy vše bude probíhat ve větším tichu. Více tak uslyšíme "sami sebe", své myšlenky, pocity, energie, Světlo, Hlas přírody. A Země, naše Matka, která přílišným hlukem rovněž velmi trpí se bude cítit také lépe. Lidé, ti, jež se odklonili sami od sebe, tedy i od skutečné podstaty Božství, jelikož Božství máme v sobě, se opět NAPOJÍ. A tato doba je doslova za humny.

Vím, že něco v tomto ohledu se "zaseklo". Zasekl se čas. PROČ??? Na to se mi prozatím nedostává plné odpovědi. Ale chybu vidím v lidech. Na probuzení jejich vědomí pracuji a "čekám" již příliš dlouho. Změny probíhají velmi, velmi pomalu. Konkrétně naše česká země se sice probouzí - konečně, ale jde o pomalý proces, takto to nemělo být. Všichni probuzení lidé měli uvést v pohyb VLNU energie, která vše rozsvítí, minimálně před 2-4mi lety. Je to slabota. A upřímně, už mne to nebaví. Ovšem, vyčkávám a pracuji dále, v této chvíli nic jiného nezbývá!


"Má úcta". 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama