- Česká země povstává z popela - KONEČNĚ

11. června 2017 v 15:30 | Přímý autor Lena |  - Mému drahému národu

V rozprostřeném prostoru České republiky vidím energii a Světlo povstání: proto si tímto dovoluji oznámit, že naše krásná, ale léty zdevastovaná, rozprodaná, podrobená, cizími továrnami zastavěná Česká země opět dostává svou sílu a povstává z popela, jako Fénix!!!
Můj známý, který svého času odcestoval za prací do USA, jako většinou každý, co se týče povolání, začínal tzv. od nuly. Byl zaměstnán v hotelu, jako údržbář. Pokud cokoli vypovědělo službu, byl povolán. Co udělá Američan, když se pokazí sprcha? Zakoupí novou. Co udělá Čech? Opraví ji. Po čase si vedení hotelu povšimlo jeho šikovných ručiček, jelikož během půlročního období - oproti ostatním zaměstnancům ve stejné funkci ušetřil značnou částku za materiál. Udělili mu vedoucí funkci a pochopitelně adekvátní plat. Zlaté české ručičky!


Pamětníci říkají, že v dobách 1. republiky jsem my, jako Český stát byli na velmi vysoké úrovni. A pokud by v roce 1968 vyhráli občané, dnes jsme pravděpodobně byli na úrovni stejné. K tomu ovšem nedošlo.
Sama malinko pamatuji dobu, kdy ČR, jakožto velmoc ve výrobě obuvi a mnoha jiného jsme byli uznáváni. I když, jako teenager, ale vím, že botičky české výroby měly výdrž a pevnost, která se dá srovnat s výdrží a pevností pravého Čecha. Říkám - Pravého Čecha. Byly vyráběny na základě kvalitního "kopyta", které disponovalo správným sklonem, dle přirozeného sklonu lidské nohy, což je základ úspěchu. A botičky tohoto typu byly zpravidla pohodlné a k nošení. Mnohé dnešní dovozové šuntíky se s tímto nemohou porovnávat!! > ♪♫♪

Když jsem sledovala bourání bývalé velkovýrobny Prostějov, ale i jiných výroben, které produkovaly kvalitní věcičky, viděla jsem energie lidí, kteří onu smutnou událost sledovali osobně. Tato energie byla plna smutku a beznaděje. Stejná energie byla vnímatelná z lidí před zhruba 6ti lety při "oslavě" Nového roku, během sledování ohňostroje. Venku bylo spoustu lidiček různých věkových kategorií. Velká část tiše mlčela, sledovala barevná světla, rozprostírající se po obloze. Viděla jsem smutek. Smutné duše, které jsou zavřené.
Ano, toto vše bylo záměrem. Udusit Světlo v lidech, zbourat jim jejich národní hrdost, zastavět zemi jakýmisi továrnami cizího původu, které svým vzhledem připomínají levné sklady. Kde je volné prostranství, příroda a plyne svobodná energie - se vše vykácí, šoupne továrna, jejíž daně neplynou našemu státu.

Ovšem, vážení Češi, dnes je tomu jinak!!

Před cca 4-7 měsící jsem několika svým čtenářům zaslala soukromou zprávu s oznámením, že "vidím" Světla, která prolínají naši českou zemi. Tyto Světla jsou v podstatě energie, jež vysílají činy a změny, které vedou směrem k lepšímu. Světlo také vyzařují čeští lidé, velmi silní patrioté, kteří léta chrabře bojují a neutuchají ve svých vizích. Většinou jsou v tom sami. Ovšem tyto Světla se nyní tiše PROPOJUJÍ. Prozatím ve sféře energetické. Do hmotné úrovně sestoupí později.
Jsi ty, kdož právě čteš tyto řádky pevný a odvážný patriot? Pak patříš ke mně!!!!

A vzhledem k událostem, které se na poli české scény dějí v několika posledních desítkách dnech, popř. měsících, mohu plně a veřejně oznámit:

ČESKÁ ZEMĚ PO MNOHA LETECH PODROBENÍ ZÍSKÁVÁ SÍLU A POVSTÁVÁ Z POPELA !

Politici a jiné veřejně činné osoby, jež špatně pracují budou ze svých postů vykázáni, na jejich místa nastoupí kvalitnější lidé. V mnoha pracovních sektorech stoupnou mzdy, práva, větší svoboda a uvolněnost. Do škol nastoupí nové metody a styly výuky, budou otevírány nové typy škol, které poskytnou více duchovního zaměření a svobodnější charakter učení, nové zákony umožní lepší funkci ekonomiky a zkvalitní Právo. V některých náležitostech, zejména v nových typech škol může dojít k menším chybám, jelikož jde o "nové" a sami učitelé se také zároveň částečně učí. Vzniknou nová duchovní uskupení, soukromí, samostatní a svobodní zemědělci. Vyžírkové, manipulanté, podvodníci budou hnáni ulicemi a "bičováni" občany. Ostatně, toto se již děje, proces probíhá!
Volba presidenta může býti překvapením. Nový člověk má nastoupit do vlády, a jeho energie napomůže k lepšímu vývoji naší země. Pokud k tomu nedojde v letošním roce, pak vidím možnost nastávajících předčasných voleb, popřípadě následující volby se již tento člověk ukáže > vidím i energii více osob, jejichž srdce bijí pro naši zem. Naše vláda nabude větší stability. Nějaký typ překvapení vidím i ve volbě sestavy vlády.

Samozřejmě, temná strana se stále brání, ukrývá v bažinách špinavého bláta a stále vystrkuje své křivé rohy. Samozřejmě nelze očekávat, že vše půjde, jako po másle, překážky mohou nastat. Vše také záleží na VŠECH LIDECH, JELIKOŽ TENTO STÁT NETVOŘÍ POUZE VYSOCE POSTAVENÍ, ALE KAŽDÝ OBČAN TÉTO ZEMĚ.
Jedno je však jisté. Energie změn jdou kupředu a jsou stále silnější.

Toto je z hlediska událostí pro dnešek vše. Loučím se s tebou můj národe a pamatuj:

JÁ TO S TEBOU MYSLÍM / VIDÍM / VNÍMÁM / CÍTÍM OPRAVDU UPŘÍMNĚ !!!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama