- Aktuálně: Duchovní sféra sestoupila na Zem po tisíci letech !

25. června 2017 v 19:00 | Prvotní autor Lena |  - Nové frekvence Země osobně

Dobrý den všem:
Předávám další, v pořadí již 33. zprávu ohledně nových změn duchovního světa a energií Země, které probíhají v posledních letech a je mi ctí, že Vesmír ve mně vložil důvěru, a bylo mi dáno právo i schopnost tyto děje překládat pro ostatní.

Dne 20. 6. 2017 došlo k sestoupení duchovní-nehmotné sféry do hmotné roviny naší planety Země. V této následnosti došlo k procesu prostoupení a prolnutí obou těchto sfér. "Viděla" jsem tento úkaz a těší mne, že mi byla dána možnost být jeho součástí.

Po mnoha, snad tisíci letech můžeme býti svědky dalšího posunu Vědomí lidstva, které nyní postupuje ke sféře duchovního růstu. Naše planeta, Matka se propojila se sférou vyšší, nehmotnou/duchovní.

Nehmotný svět je rozprostřen všude kolem nás. Duchovní sféra, rovněž nehmotná, kde zní vysoké tóny a kde se nacházejí někteří z našich Průvodců je umístěna ve sférách vyšších, nad "námi". U této sféry došlo ke změně. Celá tato rovina sestoupila k nám a rozprostřela se podél celé Země. Vzhledem k tomu, že energetický prostor, nacházející se kolem naší planety, jež byl léta zamořen velkým množstvím informací, je více pročištěn, prostupnější, silám vyšších sfér je tedy více otevřený a přístupný. Dochází ke sjednocování a propojování různých rovin nehmoty s naším světem. Bloky a omezení se rozpouští, lidé (někteří) se stávají a budou stávat "vidícími". Kristovo Vědomí nabývá reálnosti. (Stále je zde mnoho podvodníků, kteří jsou falešnými "proroky-vidícími", ale tento stav bude řešen)


Vnímavější jedinci mohli po dobu procesu pocítit silnější bolesti hlavy, velké závratě až mdloby. Bouře, které následovaly byly z určité části odezvou a následkem, jejich "náboj" byl jiný, než bývá u bouří obvyklé. Země konečně nabývá jiné lehkosti a potenciálu.

Můžete pociťovat stav "nadnášení" vašeho těla. Vše, co se děje je v pořádku. Pokračujte/me dále v procesech čistění organismu. Pročišťování energetických bloků nadále probíhá, nyní půjde vše rychleji. Naslouchejte svému vnitřnímu vedení, co cítíte, tím se řiďte. Pocit vychází z místa pod názvem solar plexus, jde o sídlo duše, nachází se vedle srdce-směrem ke středu těla.

Nákresy proběhnuvšího procesu + zvuk, který jej provázelVítejte v Novém světě.
Co bude probíhat dále? Budu samozřejmě s radostí informovat.
Také si prosím uvědomte, že ve vašem osobním životě se bude dít to, co si Vy sami určíte. Kterým směrem se vydáte, tím se v nehmotných rovinách tvoří budoucí události.
Přeji všem pokud možno hezké transformační dny. Lena - duchovní průvodce

Další příspěvky z osobní sekce - Nové energie Země > ♪♫♪


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama