- Vize: Vědci nyní zkoumají novou substanc mezi Vesmírem a Zemí

12. května 2017 v 15:15 | Prvotní autor Lena |  - Vizionářka

Z prostoru ke mně dorazila nová informace:

V současnosti se dějí určité aktivity mezi nebem a Zemí. Probíhají ve spolupráci mezi astronauty, kteří se v dané chvíli nacházejí ve Vesmíru na jedné z kosmických stanic a vědci, popřípadě osobami, jež se zabývají zkoumáním nového prvku. Navzájem si předávají informace.
Mělo by se jednat o zkoumání druhu energie, nové energie, světla, či substance, která má v nějakém ohledu "zachránit" planetu, nebo jí napomoci.


► Silnou energii má slovo Vzduch - čili zde může jít o práci na procesu týkající se této oblasti. Jeví se také, že by mohlo jít o sestavování nového druhu čištění ovzduší, které zlepší dýchání, jak obyvatelům planety Země, tak jí samotné. Může jít i o ozónovou vrstvu, popřípadě záležitost, jež má souvislost s létáním. Každopádně, důležitý je zde prvek nacházející se v prostoru mezi planetou a Vesmírem, tedy ovzduší.

► Dále je zde i slovo Voda - v této souvislosti se jeví, že by mohlo jít i o nový druh čištění vody, popřípadě je možno spojit prvek Voda a Vzduch v jeden celek.

► Dalším slovem je GEN - genetika, zkoumání ve věci gen kódu Země, lidstva, vody, ovzduší.

Silným slovem a indicií je OBNOVA.

Tedy obnova něčeho nefunkčního, či snaha o zlepšení zhoršené funkce systému. Je možná i spolupráce USA, Ruska a části Evropy, mocností.

V tomto roce, tedy datáží 2017, popřípadě 2018 má v oné záležitosti vystoupít na povrch výsledek tohoto "zkoumání" mezi veřejnost prostřednictvím médií. Je zde možnost, kdy se časem ukáže, že sdělené výsledky nejsou úplné, zkoumání bude pokračovat.


Lena - vizionářka užívající svých darů ve prospěch lidstva a Země

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama