- Indigový chlapec Saša > rozhovor o změnách na Zemi /2/

2. května 2017 v 0:07 | Lena |  - Indigoví, křišťálci

První série rozhovoru > ♪♫♪
Věnujte pozornost odkazům u vybraných odpovědí, můžete si zde ověřit má tvrzení a zkušenosti.

Stanou se Indigo sedmou rasou na Zemi a časem přirozeným vývojem zcela nahradí současný/starý typ lidi?
Ne, Indigo se nestanou sedmou rasou. Jí se stanou vaše děti. Budou obyčejnými, i když budou vědět více a také víc umět. Když lidé mluví o Indigo, jsou zmatení problémy těchto dětí i jejich původem. Teď je hodně dětí, které toho hodně umějí, ale je to jen jejich schopnost. To není známkou Indigo. Indigo má zlatou barvu. Modré jsou ty, které rozvíjejí tyto schopnosti, je to mysl. Indigo není nutné rozlišovat nebo je hledat. Mají žít společně s lidmi a ostatními dětmi. To, co je potřeba, se budou snažit dělat tam.
Vzkříšení z mrtvých se stane v příštích pěti, deset, dvaceti letech? Nebo to bude ještě za velmi dlouho?
Proč by měl člověk znovu žít, když už vše udělal? Čekat na to - znamená setrvávat na jednom místě. Pokud se lidé budou zabývat vzkříšením, přijdou o své děti. Země bude přelidněná. To se již děje nyní.


Co je příčinou záblesku?
Důvodem pro blesk je změna části světa, ke které se vztahuje Slunce. To musí být. Vědí o tom všichni, včetně lidí. Bylo to zapsáno v nejstarších knihách.

Co mohou a měli by udělat lidé, aby zachránili sebe a svou rodnou Zem?
Lidé potřebují klidně a přesně dělat svou práci a nezabývat se cizími věcmi. Záblesk lidem nepodléhá. Když se s lidmi bude o tom mluvit, měli by poslouchat. Nepodvedou je.

Země si sama vyrábí vlastní energii, nebo ji získává z externího zdroje?
Země - to je energie. Slunce - je také energie. Tyto energie - jedna jsou. Slunce získává svou moc z jiného zdroje, o kterém vy nevíte.

S jakým cílem byla vytvořena Země?
Dát místo těm, kteří mají zájem tvořit. Pak je hra skutečná. Každý vzor, který vytvoříte, bude potom udělán skutečně. Chcete-li tvořit, je třeba se tomu naučit. Ti, kteří špatně tvoří, se tomu budou učit znovu a znovu, jinak se vzor může porouchat a nebudou vědět, jak ho opravit.

Země je kosmická loď, kterou provozují lidé?
Země není loď. Planeta. Nemůžete řídit planetu, protože nevíte, jak by se měla pohybovat. Všechny planety to dělají samy, protože by to pro ty, kteří na nich žijí, bylo velmi obtížné a zbytečné. To zabírá čas.

Jaká je role pyramid?
Pyramidy se brzy stanou součástí. Chovají se jako kostel. Zapojí je z vesmíru. Pyramida - anténa. Přijímají přenosy pro Zemi a předávají to všemu, co se na zemi nachází.

Globální oteplování má něco společného s čerpáním nafty?
Ne.

Jaký máš názor na svět, ve kterém nejsou žádné hranice a pravidla?
Tento svět může být dobrým, jen pokud pravidla budou. Jinak se lidé budou hádat a smiřovat se umějí špatně. Potřebují ty, kdo jim vysvětlí, jak je třeba se chovat, a kdo je v právu.

Jak vnímáš Čínu, která říká - Jedna země, jeden dům, jeden národ?
Nemůžete se takovými stát, protože se jeden druhého bojíte. Tam se bojí také a dělají to z donucení. Lidé tam nejsou šťastní, to je cítit. Ale to se může změnit, když pochopí, že ublíží-li druh druhovi, ublíží sám sobě. Dohromady nemohou být ti, kteří žijí dobře a kdo je špatně. Všichni mohou žít i tak i tak, ale nikdo by neměl žít jinak.

Jak dlouho asi bude trvat nejtěžší období Změny? Je tu šance pro ty, kterým je dnes 30 - 40 a více, že uvidí dokončení ve svém životě?
Těžká období pro Zemi bude velmi brzy. Budete je vidět. Čas nemůže být jmenován. / Lena - počátek transformace jsem zaznamenala v roce 2006 > ♪♫♪, kdy došlo ke změně vibrace naší planety. Země byla velmi a částečně stále je vyčerpána zásahy člověka, a pokud by nedošlo ke změně, zemřela by a vše živé s ní. Světlo - (někdo tuto energii nazývá gama, fotonová energie) bylo na naši Zemi zasláno v roce 2013. Veškeré energetické procesy s tímto související popisuji v této rubrice > ♪♫♪. Jedná se o mé vlastní, čisté informace, načtené, nacítěné a podané srdcem a s Láskou k Zemi /

Pokud rostliny, voda, zvířata budou "kontaminovány", jedovatější, čím bude možné zahnat hlad a uhasit žízeň během Změny kromě rostlin "pěstovaných pod kopulí"?
Lidé vyrobí tabletky, které budou jíst. To bude snadné, ale lidé budou nemocní, až toho bude málo. Vodu se naučí čistit a vyrábět. Nebude to problém. Pak se naučíte, jak se čistí řeky a jezera, a uděláte to na celé Zemi. To se zalíbí všem a navždy. > / ♪♫♪ /

Kdy křemík vstupuje do lidského těla, jak se změní jeho životní funkce, čím se tělo bude stravovat? Jakým se stane ve vztahu k vnějšímu prostředí? Silnějším a nezranitelným? Budou nemoci a stárnutí?
Lidé budou lépe přijímat světlo ze Slunce, budou si lépe pamatoval. Ale před tím je bude velmi bolet hlava. Budou žít do 130 - 150 let, ale pomaleji porostou. > / ♪♫♪ /

Po Změně lidé přestanou být zlí? Jak se změní jejich mysl?
Po Změně lidé nepřestanou být zlí. Budou zmatení. Proto budou ještě hádavější. Z toho důvodu budou často vše zapomínat, a to jim pomůže se smířit. Pak se jim zachce učit se, ale to nebude jen ve škole.

Myslíš, že ti dáváme důležité otázky, nebo se ti závažnějším jeví něco jiného, na co jsme se ještě neptali? Jaké skutečně důležité otázky bychom ti měli položit?
Důležité je: Mnohé otázky jste nepoložili. Proč se neptáte na planety sluneční soustavy, na Slunce jako hvězdu? Také se vás chci zeptat:
- Co to znamená "žít"?
- Kdo je člověk?
- Proč je vám třeba začátku a konce?
- Co znamená "ihned/najednou/současně"?
- Co je to "nenávist"?
- Co tím myslíš "přesto/všechno stejné"?

Samo slovo indigo - je obyčejná barva. Indigo také znamená lidé s aurou indigové barvy. Náš Saša však nemá barvu indigo. Jak je to možné?
Zmínil jsem se už, že samotné slovo "indigo" bylo jednoduše vymyšleno, a že by se měli nazývat jinak.
Indigoví nemají jen jednu barvu. Takže se nesnažte o tom mluvit, protože to nemá smysl. Nikdo je nebude rozlišovat. Barva není hlavním faktorem rozdílů. Zmíněná barva - to je přenosová, transformační barva. Nese jasné znamení Indigo. To znamená, že v této barvě existuje jiná barva, pokud to tak lze říct.
Proto jako Indigo označují ty, co nejsou úplně v normě. Ve své podstatě takoví nejsou. Ale o tom, že to jsou více duchovní bytosti není pochyb. To nemůže být nějak zvláštním způsobem akceptované a komentované. Takové úlohy před sebe Indigo nestaví. / L - pro tzv. indigo lidi mám k dispozici jiný název, uvedu jej v platnost v pravý čas /

Proč nyní mnoho informací o nadcházejících a probíhajících kosmických i pozemských jevech přichází z jiných zemí. Proč se to v Rusku děje v malém měřítku?
V jiných zemích lidé umějí lépe pracovat s informacemi. Tam lépe pochopili, co jim říkají, ale špatně to cítí. V naší zemi je to naopak. V jiných zemích je těch, kteří se budou podílet na událostech, více než u nás.
A je ještě jedna příčina: tyto země Změna postihne nejvíce.

Jak si myslíš, že Rusové projdou těmito změnami?
Lidem bude zle, protože bude hodně chudých a nezdravých. Bude jim věnována jen malá pozornost, protože to bude těžké pro všechny. Ale to je špatně. Hlavní věcí bude - neutíkat od ostatních, protože změny postihnou všechny. Až to pochopí, lidé dají rozum dohromady a nebudou potřebovat stát, protože se stane dostupným celý svět. Stejná věc se stane s lidmi z jiných zemí. K tomu se už připravují, protože o tom vědí.

Proč, když hovoříš o blížícím se kataklyzmatu, nechceš říct, jak ho nejlépe přežít? Nebo jsou lidé odsouzeni k zániku?
Ne, lidé nejsou odsouzeni. Ale musí projít Změnou, jako všechno. Nikdo neví, co se bude dít. To je pravidlo.

Bude přechod v následujících 6ti letech v nehmotnou existenci? A co je přechod do čtvrté dimenze?
To se děje, když zemřete, nebo když spíte. Čtvrtý svět - to je svět snů. Také v něm žijete, ale nechápete to. Není možné, abyste tam žili v plném rozsahu.

Je možné, že zažijeme takové události, jako jsou setkání s jinými civilizacemi? Jak myslíš, že to bude?
Do té doby se všemi kontakt nebude. Ale mnozí z těch, kteří vládnou zemím, vědí o nich a mluví s nimi. Budou to i nadále skrývat, tolik špatného je ve světě. Více než polovina lidí se bojí těch, kteří žijí v jiných světech. Z toho důvodu by je mohli zabít. Ti nechtějí ublížit, chtějí v lidech zastavit pocit strachu. Lidé potřebují přestat se bát o sebe.

Co znamená udělat vše v životě?
To znamená: pracovat sám na sobě. Člověk v životě pracuje sám na sobě. Každý přichází na Zem jen kvůli tomu. Vše ale neznamená "ihned".

Co znamená energie zdraví?
To znamená dýchat jako svět. Dýchat jako svět znamená, že je nutno cítit jeho pohyb a nechat ho vstoupit do sebe. Jste-li nemocní, znamená to špatně pohybující se orgány. Svět vás může naladit. Pak tableta nebude zapotřebí. Člověk nikdy nepotřeboval léky. Vymyslel je, protože se nechtěl přizpůsobit.
Čím více je pohybu, tím rychleji proběhne správné nastavení. Ale neproniká do člověka násilím. Pouze v případě, že osoba souhlasí. Stejně to dělal Ježíš. Jeho dotek v sobě nesl pohyb světa a slovo bylo ještě silnější. Nejlépe se lidé léčí slovy.

Co je "láska", proč ji lidé hledají a nenacházejí?
Láska - to je, když všichni myslí na druhé a oni to cítí a dělají to, co dělat mají. Láska - to je Síla, Světlo, které ti dávají prostě jen tak. To je dar, který se musíš naučit dávat.

Proč jsou lidé zlí?
Proto, že jim je zle z toho, že zapomněli dávat, ale velmi chtějí, aby jim dávali druzí. Pak prodávají, nedávají jen tak. Potom se objevují nešťastní lidé, protože se nemají na koho obrátit. Jim by měli darovat, ale nedávají, chtějí, aby koupili. A ti, kteří o pomoc žádali, nemají žádné peníze. Pak je jim říkáno, že to není pro ně, a to je špatně, protože to pro ně je. Lidé si přestávají vzájemně důvěřovat a začínají se bát těch, kdo se tak chovají. Nedělejte to tak!

Myslíš, že vnitřní podněty závisejí na osobě, nebo na vnějších faktorech?
Když je člověk naštvaný, nikdo není na vině. Člověk je vzteklý sám a ne někdo jiný. Pokud si to děláš sám, pak s tím souhlasíš. Můžeš to nedělat. Je těžší, když už ses začal zlobit. Když jsem naštvaný, matka mě hladí po ruce nebo po hlavě a já se rychle uklidním. Myslím, že je třeba tak činit i druhým.

Co jsou to energie proudu života?
Ty působí, že lidé mohou žít víc, jak sto let. Pokud by proudění bylo silnější, lidé by žili déle, ale to nyní není možné, protože Země je velmi slabá. Proudění svazuje Zemi s jinými světy, které rovněž zeslábly. Lidé jako vy umírají, umírají proto, že používali své proudění příliš rychle a nenašli místo, odkud se bere.

Hodně se také hovoří o dracích, kdysi tady prý žili. Jak to vidíš ty?
Draci vždycky pomáhali lidem. Jsou jejich ochránci. Velmi milovali lidi a přátelili se s nimi. Když je lidé začali zabíjet, draci to i nadále dodržovali, přestože mohli začít zabíjet také. Zůstali v paměti lidí a nyní trochu pomáhají odtamtud. Jejich pomoc spočívá v tom, že jsou velmi inteligentní a mohou napovídat, co je ve světě známo a co ne. Draci se na Zemi nikdy více neobjeví, protože pro Zemi jsou příliš chytří. Rozpoznat draky v paměti mohou ti, kteří se dokáží podívat na Zemi z dálky. / Lena - tzv. Draci jsou dle mého cítění spíše energie. Tyto energie jsou však jiného původu, než si myslíte. Lidé, kteří s nimi pracovali jsou zde i dnes a dále s nimi pracují. Jedná se o velmi malý počet osob na celém světě. Jsou to čisté duše, které pomáhají lidstvu. Vy je časem poznáte, budou představeni, nejprve se však musíte/lidstvo stát sami sebou /

Říkáš, že lidé se budou připravovat k letům na planety sluneční soustavy. Bude to k dispozici pro veřejnost, jako například auta, která mnozí mají, nebo to bude privilegium nemnohých?
Budete létat jen zřídka, protože to nebude třeba dělat často. Pokud lidé poletí, pak zůstanou tam, kam letěli. Člověk může mít pouze jeden domov. Zemi.

Existuje život na jiných planetách sluneční soustavy a budeme se s ním kontaktovat?
Už dlouho víte o těch, kdo žijí ve sluneční soustavě. Jsou vyspělejší, než lidé. Nejinteligentnější žijí na Venuši. Pomáhají lidem nejvíce. Zpočátku Venuše nebyla. Pak jsou tu ti, kteří žijí na Saturnu, ale ti už ztrácejí své životy, zůstalo jim toho málo. Chtěli by žít, ale nefunguje to. To každý ve sluneční soustavě ví. Nedá se letět na Mars. Žijí tam zlí obyvatelé. Nemají lidi rádi. Také je to pro vás špatné v případě Jupiteru a Uranu. To jsou nebezpečné planety. Tam není možné poslat lodě s lidmi. To by je poškodilo. Ale pokud loď bude automatická, nic jí neudělají. Nyní sledují lodě lidí kolem Saturnu. / osobní zážitek - Bytost z Venuše mi léčila bolest hlavy zde > ♪♫♪ /

Existují na Zemi nadnárodní vlády? Mají skutečnou moc?
Na Zemi jsou ti, kteří jsou mnohem důležitější, než všechny vlády zemí. Je jich 11, ale bylo jich 12. Jim podléhají ostatní vlády.

Kdo jsou ti lidé, kterých je 11? Proč tyto svrchované vlády umožňují válku?
Oni nejsou lidé. Jsou spojeni se samotnou Zemí. Nazýváte je 12 vlastnostmi. Jednu z nich jste odmítli. Je to zdroj - na Saturnu. Válka - to je neschopnost používat vlastnosti, které vám byly dané. Měly by vám pomoci rozvíjet se postupně, ale lidé to chtějí rychle, a tak bojují. Rychlá změna dává malý vhled. Vy všichni velmi nechápete tyto vlastnosti a ztrácíte s nimi kontakt. To, jak jste se naučili zpracovávat informace, může vám pomoci, ale budete nuceni to udělat sami místo počítače a televizoru. To, co se ukazuje, přivede k válce.

Co můžeš říci o Shambhale?
Shambhala existuje, ale není stabilní. Nebylo jí přisouzeno trvat dlouho. Zmizí kvůli nedostatku energie přicházející zvenčí. Tento nedostatek lidé pocítí později, kdy se začnou změny. Shambhala byla založena na pomoc lidem, jako novému druhu na planetě. Je to výzkumné centrum. Odtud lidem často navrhovali, co dělat.

Co můžeš říci o vztahu Shambhaly s civilizacemi z jiných planet?
Shambhala není spojena s planetami. Ti, kteří vytvořili lidi, nejsou jako oni. Jsou to produkty duševní činnosti. Není planet podobných Zemi. Život na Zemi je jedinečný. Existují jiné planety s jiným životem. Ten je vám cizí. Jen málokteré z civilizací vám mohou být pochopitelné. Nepřijdou na Zemi otevřeně, protože to není třeba. Komunikace probíhá na jiném principu. Kosmické lodě stavět nepotřebují.

Jakou roli má Shambhala v budoucích událostech na Zemi týkajících se změny?
Shambhala zůstane do chvíle Změny. Pak zmizí. Studie bude dokončena. Země musí podstoupit Změnu úspěšně. Je to úkol Shambhaly.

Jaký je podíl pravdy v historii původu člověka na Zemi, běžící od Sumerů?
Sumerové byli lidé, kteří žili dávno, před 27 000 roky. Často mluvili s tvůrci lidí, protože pomáhali při studiu více, než bylo nutné. Do studie jich bylo zapojeno hodně. Změnili lidi a výzkum začal ve velkém ztrácet smysl.

Co můžeš říci o vztahu života Ježíše a mimozemských civilizací?
Ježíš dal lidem příležitost spojit se s vesmírem. Nedal jim náboženství, které je odvozeno z víry. To špatně udělali lidé. Věřit - znamená dělat vše vědomě, a ne dávat to za sebe dělat druhé. Ježíš neřekl, že to vše udělá za lidi. Řekl, že to vše bude jimi pochopeno, když k němu přijdou. Lidé by neměli prosit a modlit se. Ve světě nejsou vyšší a nižší. Ježíš není nejvyšší, ale daleko nejchytřejší. Lidé se také takovými mohou stát. Jemu není třeba sloužit. Jemu je třeba porozumět. On se rovněž snaží porozumět lidem. Ježíš - není člověk a nikdy jím nebyl. Každé tělo - to je forma, která může být rychle vytvořena. Ježíš není připojen k tělu, ale k rozumu, který je všude ve vesmíru. Ježíš může mluvit s každým ve vesmíru. A tomu chtěl naučit i lidi. On není první. Poprvé to byl Prometheus. Přišli dvakrát.

Co můžeš říci o informacích, které mluví o tom, že kdysi na Zemi přišly vysoce rozvinuté bytosti z Venuše a ovlivnily vývoj člověka?
Venuše vždy pomáhala a pomáhá Zemi. Ti, kteří přišli tam odtud, jsou dosud mezi vámi. Pokračují ve studiu a udržují pořádek ve světě. Je to pro ně obtížné. Země není stabilní. Venuše se objevila jako poslední z planet. Ti, kteří vám pomáhají, nejsou lidé. Nepotřebují tělo, ale někdy je používají. Nyní nejsou všichni ochotni vám pomáhat. Vaše technika pochází z vědomostí obyvatel Venuše. Lidé se musí naučit pracovat se znalostmi jinak, ​​protože to, co znají obyvatelé Venuše, je velké velikostí i rychlostí. Nyní lidé chápou příliš pomalu. To, co se na Zemi nazývá špatným, vytvořili z části lidé a z části ti, kteří jsou zapojeni do studie. Je třeba prosadit chápání toho, jak pracovat se znalostmi získanými od druhých.

K čemu je Láska - je to tak důležité? Co je to? Je to cit? Energie? Stav? Existuje něco, co je silnější než láska? Když člověk miluje, k čemu se propojuje? Pokud ano, pak co je to?
Láska je důležitá proto, že dokáže spojit k sobě cizí lidi. Obecně platí, že lidé si nejsou vzájemně cizinci, ale když se narodí, zapomenou to. Když se dotkneš Lásky, pochopíš, že nejsi sám. Nepotřebuješ se dotýkat nepřetržitě. Tehdy člověk přestane dělat něco sám. Pro lidi je Láska cit. Pro mne je to cosi jako vlna. Je to energie ovlivňující váš život. Lze ji nazvat Zákonem, protože sami jsou lidé slabí. Ale láska není podstatou. Jen pomáhá se připojit, dál je třeba udělat něco dalšího. A to je něco, co je víc než Láska. Někdy se toho dotknou, když opouštějí Zemi. Pokud to jedinkrát pocítíte, už nikdy nebudete žít klidně. To není pro lidi. Ti, kteří nevědí, jak komunikovat, si myslí, že jsou sami, ale mohou se obrátit na lásku, která jim pomůže začít mluvit. A to není snadné pro ty, kteří byli často sami. I proto byla vytvořena láska. Dokud ta je, lidé se neztratí.

Řekl jsi, že Slunce a Země - je energie. Zdá se, že Slunce je energie na vyšší úrovni, než Země. Řekni mi, energie a vědomí - je to totéž? Má Slunce vědomí? Další planety, jak jsou na tom s energií - jsou důležitější než Země, nebo ne? Které planety mají na Zemi největší vliv? Se kterou planetou je Země svázána nejvíc a proč? Co se stane s ostatními planetami po Změně?
Slunce je větší energie než Země, ale je velmi závislá na ní a na dalších planetách. Na Slunce se lidé nikdy nedostanou, ale tam je něco, co vás vytváří. Energie a vědomí je jedno a totéž. Člověk má svět, který zná, ale tam je něco, co netuší. Se Sluncem je to stejné. Slunce je spojeno s dalšími hvězdami. Říkáte tomu Zodiak. Pro Slunce jsou důležité planety Jupiter, Saturn a Pluto. To jsou stanice. Určují pohyb sluneční soustavy. Stanice Saturn je však velmi slabá. Ztratila energii při poslední Změně. Musíte najít způsob, jak ji obnovit. V opačném případě se začne solární systém hroutit. Nebudete to dělat sami. Dělají to i další, kteří žijí ve sluneční soustavě. Čekají na vás, až zvládnete vám předané technologie pro lety k planetám a používání velkého množství energie. Největší vliv na Zemi má Jupiter, ale měl by Saturn. Nejsilněji je Země svázána s Marsem, ale toto spojení je nebezpečné. Po Změně budou objeveny nové planety. Přijdou z míst mimo sluneční soustavu, protože přitažlivost Slunce vzroste. Na Zemi bude velmi horko. Mercur zmizí, Venuše může zůstat.

Proč je Zemi pomáháno, například tím, že jsou na ni posíláni Indigo? Jaký význam má Země a lidstvo pro ostatní vesmír?
Indigo na Zem nejsou posíláni. Přicházejí sami. To je to spojení větší než láska. Zemi se nesnaží pomoci, ale chtějí učit. To musí udělat sami. Lidé umějí žít v té formě, kterou mají k dispozici. Ta je velmi zajímavá. Těl je ve vesmíru málo, nejsou používána. Lidé mají mnoho způsobů, jak rozvíjet své schopnosti. Lidé můžou učit druhé, jsou schopní najít spojitosti a provázat různé věci, umějí vyhledávat. To jsou jejich velká pozitiva. Ačkoliv lidé jsou jednoduší, zajímají jiné bytosti a není jim zakázáno komunikovat. Ale ve vesmíru lidé nežijí. Tam těla nejsou potřeba.

A pokud nesouhlasím? Pokud jsem proti tomu, a hodně lidí zemřelo? Pokud je miluji takové, jací jsou a nechci, aby začali být nemocní a umírali kvůli prostoru pro "dokonalejší lidí"? Můj názor bude vzat v úvahu a globální změny budou zrušeny?
Chápu, co říkáte. Neměli bychom to chtít. Dokonalí lidé tak nepřicházejí. Slabý musí ustoupit silnému - tak uvažuje spousta lidí. Ale síla není ve zničení, ale v tvoření. Zároveň by se mělo pochopit, že tvoříte nejen pro sebe. Ti, kteří jsou zvyklí tvořit jen pro sebe a nevidí druhé, musí odejít. Nesou ostatním jen samotu a zoufalství. Nemohou dělat a myslet jinak. Když zůstanou, budete také sami. Ne všichni lidé jsou takoví, ale většina. Onemocnět a umírat - znamená poznat bolest a strach, které v takových lidech rostly po celou dobu. Pokud však tomu u vás tak není, pak se vám to nestane. Mluvíte o složitých věcech pro chápání lidí. Máte svoji vlastní pravdu, které věříte. Mají ji i druzí.

Jaké mají indigo lidé cíle? Nebo spíše ti, kdo je sem poslali?
O cílech indigo jsme už hovořili. Jsou to ti, kteří pomáhají při změnách. Indigo přicházejí sami, a to se děje všude. Indigo jsou malá část toho, co může přijít. Lidé jsou také malá část. Přicházíme z jednoho místa a známe se velmi dobře, ale tady si každý pamatuje to, co si pamatovat může. Je to jeho schopnost, kterou si sám vytvořil. My všichni přicházíme žít.

Umějí indigo děti lhát, a byla v tomto tématu lež?
Všichni lidé umějí lhát. Učí je to život, ve kterém se ocitli. Indigo také umějí lhát. Ale oni lžou jen málo, nebo vůbec. Lež přijde tehdy, když si to člověk přeje.
Lidé spolu mluví tak, jak umějí. Pokud se jim nedaří říci, co očekávají ostatní, pak lžou. Oklamat je jednoduché, to se říká snadno, těžší je říct pravdu, to je třeba pochopit.

Co může znamenat fráze "Sedm paprsků"? Čeho se to může týkat?
Člověk není jen tělo. Sedm paprsků tvoří jeho Druha (čakry?). Navazují jeden na druhý. Ti, kteří mají tělo, takové sestavení nevidí, protože tělo je vytvořeno, aby drželo podstatu. Člověk se skládá ze světla. Je nebarvené. Jeden paprsek přestal dávat lidem svou moc. To je paprsek pravdy. Nyní lidé nikdy nebudou věřit tomu, co je jednoduché a jasné. Hledání pravdy se stává téměř nemožným. Lidé budou rychle zklamáni životem a budou se snažit zemřít. Když nebude pravdy, všichni se budou bát, že jim všichni lžou. A tak strach nahradí sedmý paprsek a zničí zbytek. Čím více se člověk bojí, tím je strach větší. / Lena - lidé, věřte, že jsou zde osoby, které jsou čisté a pracují pro Pravdu. Ti vyjdou na Světlo. Jedna velmi silná osobnost brzy vystoupí ze zákulisí, plně na veřejnost. Ukáže lidem Pravdu a směr. Je zde již dlouho a promlouvá k Vám, ale Vy jí zatím nechcete plně naslouchat. Vede totiž lidi k tomu, aby více přemýšleli, což je problém. Mnoho lidí je naučeno jen brouzdat po povrchu. Pozor, nejedná se o žádnou slečinku, nebo mládence. /

Navazující část > ♪♫♪


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama