- Indigoví, křišťáloví lidé - DŮLEŽITÝ vzkaz pro Vás

15. května 2017 v 0:05 | Přímý autor Lena |  - Indigoví, křišťálci

Moji milí indigáčci, křišťálci, ....

Z Vesmíru ke mně "přišel" vzkaz pro Vás a tímto Vám jej předávám. Je zároveň osobním vzkazem ode mne.

Nezáleží na tom, zda jste zralejšího věku, nebo máte mladá těla. Je ovšem pravdou, že k čím vyšší věkové kategorii se řadíte, tím jste život zde měli a máte podstatně těžší, než nižší ročníky. Jelikož dnes, tedy v několika posledních letech je v oblasti lidí s indigo/křišťálovým aspektem a vlastnostmi přeci jen více osvěty. Dříve zde nebylo k dispozici nic.

Máte po svém boku velkou sílu - sami sebe. Víte, Kdo jste. Tam, hluboko uvnitř. V dětství vesměs nedokážete pojmenovat "volání" vaší duše, ovšem víte, že zde na této planetě máte vykonat něco velkého. Vaše poslání na této zemi je velmi těžké a náročné. Nejen proto, že ostatní lidé Vás často nechápou a nedokáží pojmout, že vidíte mnohem dále, než sahají hranice hmoty. Máte čisté úmysly, vnímáte a žijete dle Vyšších principů. Takovýchto lidí mnoho není. Ovšem klasičtí obyvatelé této planety proti Vám vesměs bojují. Bojují a odmítají Pravdu, kterou jim ukazujete. Je toho mnoho. Sami víte, jak se zde cítíte. Disponujete jinými vlastnostmi a vnitřním nastavením. Jste z budoucnosti a tudíž nadčasoví. Vydržte, váš čas nadešel.


Nyní ke vzkazu: Dne 25. 4. 2017 léta Páně na Zemi dorazil "impuls" z Vesmírných dálek ve formě energie. Je možno i říci, energeticky informační paprsek. O této události píši > ♪♫♪
Nahlédněte a prociťte si energii a informace z ►tohoto◄ videa, je v něm uložen "vzkaz" pro Vás. Budete mu rozumět. ►Zde◄ je další, prohlédněte si jej také. Vše má být pro Vás impulsem. Budete vědět, jakým. Vy víte, co dělat.


To je vše. Hodně síly a odhodlání. Jsem v tom s Vámi.


Upřímně a s čistou Láskou v srdci Lena

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama