- Češi, ničíte sami sebe > klopením očí a stahováním ocásku

5. května 2017 v 0:05 | Lena |  - Mému drahému národu

Zhruba mezi 18tým-20tým rokem svého života, což je nějaký ten pátek, jsem se poměrně vážně zajímala o politiku.

Ovšem, když jsem se rozhlédla, "kým" je tvořena a jací "lidé" jsou občany našeho státu, tedy, kým jsou mí spoluobčané-ovčané, kteří si říkají Češi, ale jejich skutečné češství zmizelo neznámo kam (Karel IV. by se v hrobě obracel), zvedl se mi žaludek. A zvedá se mi stále. Jak to tehdy chodilo? Asi takto, postačí přečíst si čtvrtý odstavec > ♪♫♪.

Před čtyřmi lety, ano, letí to, jsem sepsala několik myšlenek a poznatků s "kvalitou" mého národa ve formě článku > ♪♫♪.

A dnes? Jaké jsou energie? Měli jsme a stále máme šikovné a pevné lidi, sama mám tu čest jich "několik" znát osobně. Ovšem, těch oveček je jaksi stále podstatně více, čili oních několik šikovných, pevných jedinců to zde má velice těžké. (Jsem přesvědčena, že každý člověk v sobě má určitý druh šikovnosti, ovšem přes klapky strachu a lhostejnosti je nevidí)


Jak dříve a i dnes řeší většina lidí nespravedlnost, jak "bojují" s těmi, jež jim dávají najevo, že jsou pro ně pouze plebs, neplní své povinnosti a chovají se jako nezodpovědní otrokáři, kteří si mohou dělat, co chtějí? Asi takto, jeden příklad za všechny: Jedna osoba, která zastávala o něco vyšší post, než ostatní, vůči těmto vykazovala vysoce neadekvátní chování. Vzhledem k předchozím zkušenostem s tím, jak lidé "nebrání" svou důstojnost a nechají si na hlavu házet lejna, jsem se po nějakou dobu stáhla a čekala, co se bude dít. Lidé mne opět "nezklamali". Naprostá většina to přecházela mlčením, asi dva človíčkové, tiše pod čepicí zaskřehotali nesouhlasem, a to je vše. Po nějaké době jsem dotyčnému "otrokáři" řekla na rovinu určité věci. Jedna osoba se přidala s tím, že již rok dotyčnému chce říci totéž. Rok! (????) Jedna osoba mi napsala "povzbudivý" komentář - komentáře číslo 13-15 zde > ♪♫♪, což lze brát, jako názor a chování jednoho človíčka/ovce, který zastupuje obrovské množství dalších, stejných. Podobají se navzájem, jako vejce vejci. Komentář mi psala patrně nějaká "mladá" osoba. V raném mládí a již taková stádnost? Promiňte - není mládež budoucností naší země? My jednou "odejdeme"... A oni nastoupí na naše místo ve společnosti. Společnost však ovce nepotřebuje. Již ne. Mimochodem, v době minulých, či snad předminulých voleb presidenta se ujal kandidatury i jistý postarší pán, který se velmi často ukazoval na veřejnosti s jakousi polonahou, lidsky bezcennou mudlou, jelikož se mimo jiné nechala fotografovat i v různých, pro ženu ponižujících situacích a polohách. Pokud se někdo s takovou ... stýká a ukazuje na veřejnosti, "něco" to o něm vypovídá. A? Tohoto dotyčného volilo velké množství mladých!!! Pokud někdo někoho volí do velmi zodpovědné funkce, pak se zcela logicky a přirozeně o danou osobu zajímá. Jak se tedy tito "mladí" mohli stavět na stranu takového "člověka" proboha?! A nejednalo se pouze o náctileté, v řadách těchto voličů bylo mnoho osob, jejichž věk se pohyboval řádně nad dvacet. Ó děkuji za takovou morální kvalitu našich nástupců.

Zdá se Vám, že jsem příliš skeptická? Ne vážení, to je letitá zkušenost. Jistě, jsou zde energie, které čekají na probuzení lidí, vidím světýlka národa, který se probouzí. To je sice fajn. Ovšem ten líný Honza za pecí zde stále sedí a kouká do prázdna.

Jak Češi ničí sami sebe.
Tento text mi několikrát zaťukal na okno e-mailové pošty. Údajně jej měl napsat jakýsi pan Jiří a na internetu se původní článek s jeho podpisem již nemá vyskytovat. K tomu řeknu pouze jedno: Na mne toto tvrzení dělá dojem,
že jej sepsala osoba, která se stydí za svůj názor, proto si vymyslela výše zmíněné tvrzení a schovává se
za stínem falešného "Jiřího". Jde ovšem pouze o dojem. Každopádně, tento text zde vkládám. Dobrou chuť!!


Čím a kým se rozbíjí 25 let český stát ?

► Nejprve se zesměšní celý národ
Jste nevzdělanci. V Nepálu je každý pasák yaků bakalářem. Tak se založí v každé opuštěné stodole soukromá vysoká škola, aby i holka tančící u tyče, či líný synek čilého podnikatele měli Bc. Nejde o kvalitu, jde o statistiku. Klasické university opustí svou tradici Alma mater a zaplevelí se obory o kterých uvažoval kdysi v Haliči Jára Cimrman.
Názory a práce univerzitních profesorů, které titul ctí, převálcují mediálně nejrůznější buznoexhibicionisté.

Ze státních základních škol se inkluzivními a jinými věčnými experimenty vytvářejí budoucí školy pomocné, na nichž hlavní slovo budou mít nejrůznější metodičky z oborů inkluze, integrace, imigrace, a vypravěčky korektních pohádek o princi Bajajovi z Ugandy a jeho registrované partnerce Popelce z Damašku.

► Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl
Nic neumíte. Všechno, co jste kdy vymysleli a vyrobili, byl neprodejný šunt. Nikdo ve světe nestojí o vaše nákladní tatrovky, motorky, sigma pumpy, letadla, obráběcí a textilní stroje, sklo a bižuterii. Zavřete vaše továrny a místo nich otevřete montovny. Aby se neřeklo, na chvíli necháme zazářit pár vašich slovutných "kapitánů průmyslu". Ti se nakonec za pár let se svými Titaniky propadnou do septiku, protože nevěděli, že správný kurz určuje kompas a ne teploměr.

Vy jste tak neschopní, že si ani neumíte načerpat minerálku z vaší země, vy si dokonce neumíte ani nahnat pitnou vodu do vodovodních trubek. Ještě, že jsme tu my a za mírný bakšiš to pro vás uděláme sami.

Rozinky vyzobeme, ze zbytku uděláme sklady ojetých pneumatik, a co by nám mohlo jó konkurovat odkoupíme, utlumíme a zavřeme.

A pokud se to českému "proletariátu" nelíbí, tak bacha. Stačí jeden letecký most z Ulánbátaru a můžete se pakovat. Za devět měsíců se nám počet budoucích zaměstnanců ze země olgoje chorchoje zdvojnásobí.

► Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost.
Začne se žvaněním, že celá desetiletí jsme jedli jedovaté potraviny. A s námi se trávili autobusy plné Rakušáků luxujících cukrárny ve Znojmě a dalších jihomoravských městech. A kolony Němců, kteří se v Karlových Varech či Mariánkách cpali kachnou se zelím a vzdychali Mein Gott, ta kachna voní po kachně.

K čemu vlastně potřebujete zemědělství. V Maroku je brambor a jahod, že vám je levně dovezeme a draze prodáme. K čemu sady. V Chile a Jihoafrické republice je tolik hrušek, že se pod nimi lodě prohýbají. Na Novém Zélandu je jablek jak euromravenců. Po Evropě bloudí kamiony s tunami kuřat, prasat a skotu a vy byste se chtěli mořit nějakou samovýrobou. Mléko je navíc nezdravé a jogurt dnes dokážeme udělat i z bramborového škrobu. Pěstujte naftořepku, a budete druhý Kuvajt. A opuštěné kravíny a vepříny jsou přece nejlepší skleník pro pěstování bylinek typu Hanojská majoránka.

► Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa.
Zformuje se banda speciálních věrozvěstů, kteří nám začnou vyčítat, jak jsme nemultikulturní šovinisté, kteří utlačují své spolubližní. K nim se připojí i saudskoarabský komisař a prohlásí "u vousu Prorokova, u nás se mají ženské líp, než ta vaše vykořisťovaná etnoskupina". Neúspěch desítky let trvajících snah o integraci se vysvětlí tím, že při integrování byla pošlapána jejich práva na zachování specifických rysů jejich obohacující odlišnosti".A tak posilujeme zachování odlišnosti zvětšením průměru penězovodů a zvyšování počtu jejich aktivistických údržbářů.

Pochod anální hrdosti se povolí se vší slávou, demonstrace proti němu se zakáže, jako vyvolávání třídní nenávisti proti pavím pérům v rektu.

► Poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace.
Protože v jednotě blbosti je síla.
Když ze samostatných přiblblých jedinců dokážete vytvořit uřvaný dav, pak ze samostatných států nakonec dokážete vytvořit sebedestruktivní unii.


Děkuji? fiktivní pane Jiří.


Odpověď mám: Český stát se rozbíjí díky bahnitému charakteru českých ob/ovčanů.

OVČANÉ, VY TOTO VŠE TOTIŽ DOVOLÍTE ...
A CO TĚCH NĚKOLIK MÁLO JEDINCŮ CHRABRÉHO SRDCE... VŽDYŤ JSOU TO CHUDÁCI, CO S OVCEMI? ...

Postačí škrtnout zápalkou.
Ovšem nejprve je NUTNO řádně nakopnout čech-ovci ... Jelikož jiný způsob ji nerozhýbe.
A budou se dít věci ...

Starý systém je již téměř ukončen.
Všimli jste si vůbec??????

Návrat Karla IV. a jeho šok > ♪♫♪
Jan Hus, Tomáš ... > ♪♫♪

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama