- Nový kontakt s mimozemskou civilizací > Ze souhvězdí Mléčné dráhy

28. dubna 2017 v 0:44 | Prvotní autor Lena |  - Vize, proroctví osobně

Dne 25. 4. 2017 jsem zaznamenala, že došlo k vyslání impulsu ze souhvězdí Mléčné dráhy, nebo jeho směru, či blízkosti směrem na naši planetu Zemi. Tento impuls byl vyslán ve formě energetického paprsku/světla. Budu z části psát jazykem proroka, jelikož zcela přesné termíny a načítané energie jsou velmi těžce přeložitelné do naší běžné řeči. (nové informace k této události byly zaznamenány pomocí médií v květnu, vše je uvedeno níže)
Vím o tom, že ve velmi dávné minulosti se ve směru, kde leží souhvězdí Mléčné dráhy vyskytovala obydlená planeta. Její obyvatele byli velmi vyspělí, snad i moudří. Něco se však stalo a tito obyvatelé, nebo jejich část - vyslanci, se přesunuli na naši Zemi. Na své původní, domovské planetě však zanechali informace, které jsou zakódovány, s největší pravděpodobností v "krystalu", který má inteligentní formu. Tyto informace zde byly zanechány záměrně, aby v budoucnu mohly být zaslány zde, na Zem.


Informační pole vesmírného prostoru mezi naší zemí a Mléčnou dráhou však během mnoha let bylo nějakým způsobem přerušeno. Jak však víme, čištění tohoto pole probíhá již několik let. (podávám Vám o tomto procesu informace). Nevylučuji také, že mimo tohoto energetického paprsku světla byla na Zemi vyslána také určitá "věc" ve fyzické podobě. "Vidím" totiž dva aspekty. Světelnou energii, která vychází z jednoho bodu a dále předmět, který je hmatatelné podoby.

Energetický impuls má být na naší Zemi zachycen jinými, snad krystaly, které jsou pro tento účel již připraveny a čekají na jeho příchod, nebo se také může jednat o běžné kameny/minerály, nebo krystaly, jež se na zemi a v jejích útrobách přirozeně vyskytují. Tyto krystaly se jaksi aktivují, "rozsvítí". Něco by také mělo být nalezeno ve vodě.

Vyhledala jsem video, kde je vše názorně předvedeno: Jsou v něm vnímatelné impulsy, v 1min, 20sec je ukázána "rozpuštěná" planeta a planeta funkční, což v překladu značí již neobydlenou planetu, ze které na naši Zem přišel impuls. Dále zde také máme světlo letící dolů, tento úkaz znázorňuje "něco" padajícího. zde > ♪♫♪

V následujícím videu je zaznamenáno probíhající přibližování tělesa a další akce. Nelze vyloučit, že lidé v těchto dnech již po tomto tělese, které dopadlo na Zem pátrají. Mohlo způsobit díru do země, výbuch, požár, prasknutí Země. Energie příchozivší na Zem aktivuje připravené "krystaly". > ♪♫♪

Je také možné, že energetický impuls a fyzické těleso na naši Zem přicházejí/přišly nezávisle na sobě, pouze v obdobném čase.

Energetický informační paprsek může mít něco společného s úkazem, který jsem popisovala ve své vizi z roku ►2014◄, nebo s ►tímto◄ sdělením.

Nové informace r. 2017 17. červenec > Vědci z vesmírné observatoře Arecibo v Portoriku dle médií zaznamenali zvláštní signály přicházející od hvězdy Ross 128. Jde o málo prozkoumaného červeného trpaslíka vzdáleného od Země 11 světelných let. Signál se objevil v téměř pravidelných pulsech.

Radioteleskop, který je nainstalován u města Arecibo a je snad největším svého druhu na světě, zachytil pulsy 12. května. Kolem této hvězdy přitom neobíhají žádné planety. Signál měl dle prof. Abela Mendéze takřka periodický charakter. Více > ♪♫♪
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama