- Naše buňky dostávají Novou informaci

12. dubna 2017 v 11:54 | Prvotní autor Lena |  - Nové frekvence Země osobně
Došlo ke krásnému úkazu, Nové energie, které jsou rozprostřeny všude kolem nás, a které krásně prostupují našimi těly jsou ještě zářivější, světelnější.
Tento "fenomén" již mnoho z Vás vnímá. Prostupování a určité povznášení, které ona energie přináší je "závislé" na tom, jak moc jsme na sobě v posledních letech pracovali, v jaké míře jsme naslouchali našemu cítění, intuici a nakolik jsme v této následnosti čistili svá těla/buňky od fyzického i mentálního odpadu.


Fyzický odpad nám způsobují kupř. nevhodné stravovací návyky, kouření, veškeré chemické přípravky, ztužené rostlinné tuky, umělé přídatné látky v potravinách, špatný vzduch, voda - jen čistá voda bez příměsí dokáže správně odvádět nežádoucí prvky z těla a pročišťuje i nabíjí organismus ...
K mentálnímu odpadu lze počítat všechny nepříjemné emoce, které jsme během života prožili, jejich energie se ukládá do našeho informačního pole a i fyzické tělo tak ve svých funkcích určitého typu stagnuje.

Co nám toto prostupování přináší? Dostáváme se do Nového světa, do světa bez hranic a omezení. Pokud bych mohla říci pár větiček k sobě, mé tělo nyní zcela odmítá veškerou tuhou potravu, maso, dokonce i ořechy a další, říká si pouze o potravu tekutou, která je složena z ovoce a zeleniny. Je pravdou, že tyto plody Země, které jsou nyní k mání v obchodech obsahují méně energetických živin, než kupříkladu v létě, ale i tak nám dají více, než maso. Naslouchám tedy tomuto "volání" a dávám mu, co potřebuje. Pokud máte totéž nutkání, neignorujte jej, dejte tělu, co si žádá. Jde o přípravu našich buněk, které se tak snáze přizpůsobí Novému typu ►stravování◄, jež bude brzy veřejně otevřen a představen.

Tento postup může být, jak rychlý, tak pozvolný. Záleží na tom, v jaké dimenzionální rovině se kdo nachází. Dostalo se mi sdělení, že lidé, kteří jsou výše a pomáhají ostatním dostat se do těchto dimenzí, kde je větší svoboda, z této nižší roviny budou odcházet, jako jedni z posledních. Žijí tedy ve dvou rovinách současně, přecházejí z jedné do druhé, z vyšší do nižší a zpět. Zde je nutno požívat potravu, jak lehkou, tak občas i tu, která uzemňuje. Je tedy možné, že typem stravy, kterou nyní požívám jen něco dalšího pročistí, a poté se budu vracet i k potravě pevnějšího charakteru. Jsem zvědava, co čas v této věci dále přinese pro nás všechny. Nová "potravina" mne a Vás jistě také velmi zajímá. Protože otevře další světy, kde jde vše snáze, veškeré procesy probíhají rychleji - cestování, myšlení, komunikace a mnohé další. Jde o potravu, která obsahuje energii Světla v čisté formě.

Pokud máte zájem vědět více o celém dnešním tématu, popř., jak více pročistit své tělo - vše je obsaženo v rubrikách těchto stránek. Stránky a jejich obsah ve Vás otevřou, co je uzavřeno.


Pěkné dny všem


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama