- KOLAPS > účinnost antibiotik rapidně klesá - Co dále

8. dubna 2017 v 10:10 | Přímý autor Lena |  - Zdraví A-Z
Léčba antibiotiky může zachránit činnost orgánu v těle, nebo dokonce i to nejcennější - život. V případě orgánů jsem se nejednou setkala kupříkladu s akutním zánětem ledvin, který je navíc provázen vysokými horečkami a velkými bolestmi, podání antibiotik je v tomto případě velmi účinné.

K čemu však v mnoha posledních letech dochází a co sleduji, u některých lékařů dochází ke zbytečnému podávání tohoto léku. Vím o případu, kdy lékařka na obyčejné, chronické a v určitém periodiku vracející se malé bolesti v krku předepisovala tyto léky. Pomohly pouze částečně, opakující se problém však pro onu lékařku měl být varováním, že léčba nejde správným směrem. Ovšem, naopak znám lékaře, kteří jsou v této věci velmi zodpovědní a předepisovná Atb. rozhodně nepřehání.

Co mi přijde až nevídané v dnešní době, k léčbě akné je na některých, zejména kožních pracovištích dodnes užíváno každodenní podávání Atb., pod názvem Tetracyklin. "Léčba" v tomto případě je několika měsíční. Představte si, cca půl roku, denně užíváte tento "lék"! Po užívání Tetracyklinu Vám mohou zežloutnout zuby, to Vám dnes potvrdí i kvalitní zubaři, o problému vědí své. Navíc, léčba tohoto typu často není zvlášť účinná. Akné není pouze problémem kožním, ale také hormonálním, imunitním, dědičným, dále pak problémem v oblasti jater/žlučníku, ledvin, stresovým i duchovním - odmítání "nějakého" faktoru v životě. > zkušenost, kterou prezentuji jsem odpozorovala na lidech.


Tak jsme, při rozkladu společnosti a transformaci systému i v této věci došli na konec. Antibiotika počínají být neúčinná. Bakterie se vůči složkám tohoto preparátu stávají imunní. Pokud stávající posun bude pokračovat dále, hrozí kolaps společnosti. Při onemocnění tyto léky nemusí pomoci. A do vývinu nových typů antibiotik se nikdo zvlášť nehrne.

> Co tedy bude dále? Šikovný pozorovatel léta vidí, že lidé již sami posilují své zdraví, snaží se detoxikovat svá těla - viz. ►tato◄ rubrika. V této záležitosti lidstvo pomalu postupuje vpřed. Jako ►vizionářka◄, ke které přicházejí informace mohu říci, že v budoucnu budeme všichni podstatně zdravější, než jsme dnes. Navíc přicházejí Nové energie, technologie a přijde také jiný systém stravování. Sami vidíme, že naše planeta je již velmi vyčerpána a půda značně zdevastována. Procesy směrem k ukončení starého a počátku Nového jsou z tohoto důvodu v podstatě i logické.
Ovšem, než se Nový systém zcela rozvine, projdeme si ještě kousek cesty a "válku" imunitního systému člověka s mutujícími a stále odolnějšími viry, bakteriemi nelze vyloučit. Riziko je považováno za kritické u některých druhů bakterií > acinetobakterií, pseudomonas a enterobakterií, včetně kmenů E.coli. Světová zdravotnická organizace (WHO) měla zařadit další druhy bakterií, proti kterým je potřeba vyvinout nové léky. Jde o stafylokok aureus, salmonelu a helicobacter pylori. Další skupiny jsou z hlediska průměrné nebezpečnosti, tedy pneumokoky, které vedou k zápalu plic a meningitidě, haemophilus influenzae a bakterie Shigella, způsobující například úplavici.

Co třeba léčba ►koloidním◄ stříbrem? Před časem mne v této věci oslovila jedna sympatická lékařka, která tento mnou uvedený článek přednášela na lékařském "symposiu". Je pěkné, že v samotných lékařích se budí zájem o jiné metody léčby, jelikož sledují, že ani klasická léčba nemá tak dlouhé ruce.

Co vidím, jako problém, mezi námi je stále mnoho lidských parazitů, kteří využívají současné situace a určité paniky mezi některými lidmi a prodávají různé preparáty, podporující zdraví za nelidsky vysoké ceny. Navíc, účinnost nemusí být taková, jak je slibováno. V poslední době se také vyrojila kvanta! tzv. detoxikačních poradců. Zde je problém v tom, že ne každý takovýto poradce, byť je patřičně vyškolen je zároveň dobrý a kvalitní! Zde je třeba velmi podrobně pátrat. Navíc, zdravotní pojišťovny tento typ léčby nehradí, tudíž vše plyne z vašich peněženek, a nejde o žádný pakatel. Naopak, léčba je často finančně velmi náročná. A u "poradce" méně kvalitního ani nezaručuje patřičný výsledek.


Lena

Další > ♪♫♪ > ♪♫♪


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama