- Čtení myšlenek + internet o Vás ví

26. dubna 2017 v 0:11 | Lena |  - Mé občanské kung - fu

V našich řadách se pohybují lidé, kteří umí číst myšlenky druhých. Ovšem mezi těmi, jež tvrdí, že těmito schopnostmi disponují je mnoho podvodníků. Skutečných a pravých osob, kteří tuto schopnost mají dánu od "Boha", tudíž čistou a vrozenou, je podstatně méně, než by jste možná předpokládali.

Ostatně, je to jako ve všem, co se týče duchovních oborů, které jsou dnes ohromně v módě, kde se pracuje s vyjímečnými schopnostmi, jako je léčitelství, jasnovidectví, výklady karet, astrologie, terapeutické služby a tak dále. Většina z osob, které tyto služby nabízí jsou jen laciní lháři, málo schopné osoby, nezodpovědní amatéří nebo pleticháři, kteří vydělávají na nešťastných a hloupých.


► Dnes pro Vás mám k ochutnání jednoho človíčka, který umí číst myšlenky. Obejme Vás, je velice milý a vypadá skutečně důvěryhodně a "duchovně". Lidé, kteří jej nikdy neviděli nestačí žasnout nad tím, jak v nich umí číst. Mrkněte sami ;-). Děkuji za zaslání videjka milé čtenářce.


Mé varování - dávejte pozor, co vše o sobě prozrazujete na internetu. A také pozor - za milou a usměvavou tváří se může ukrývat podvodník/ce. Buďte obezřetní.


Reklamy a obsah odkazovaných webových stránek ve videu se nemusí shodovat s mým cítěním.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama