- Světlo na nebi rozpohybuje události na Zemi - Boží Oko

20. března 2017 v 0:44 | Prvotní autor Lena |  - Vize, proroctví osobně
Dnes vkládám další důležité oznámení. "Vidím" Světlo, jež přichází, vzniká a rozzáří velký kus nebe. Dle všeho se jeví, že jeho barva bude/je podobná světlu bílé zářivky, blesku, hvězdy.

Někteří si můžete položit otázku, jestli je zde možnost jaderného výbuchu, či válečného konfliktu, vzhledem k současné situaci ve světě a neustálého zbrojení. Víte, zbrojení je velkým omylem lidí, kteří nepochopili podstatu problému tohoto světa. A většinu těchto problémů způsobili právě lidé. Jadernou, nebo jinou explozi, a tím vzniknuvší světlo vyloučit nemohu, ovšem nyní, v současné chvíli se spíše přikláním k druhu světla, které má formu energie, jejíž zdroj pochází z energie Vesmíru.


Dle toho, co "vidím" a mohu přeložit mám k dispozici několik variant původu tohoto světla:

► Toto světlo se nepohybuje, stojí na místě, je neměnné.
► Jde o druh energie, které by mohli rozumět vědci určitého oboru, jelikož jde o světlo podobné formy, které můžeme nalézt uprostřed vzniku hvězd.
► Může se jednat i o energii mimozemskou, tedy zaslání energie ze zdroje, s nímž pracují mimozemské inteligence.
► Původ světla má určitou souvislost s energií Božství, vidím jakési "Boží oko", tedy nemusí býti viditelné běžným zrakem, vnímaví jedinci jej však mohou zaznamenat.
► Vidím také "vznik" Nové hvězdy. Na to, zda jde o klasickou hvězdu, nebo pouze o symbol hvězdy se v této chvíli neukazují konkrétní odpovědi.
► Může jít o zrod Nového Vesmíru, který časem vytlačí Vesmír "starý", toto nevylučuji! Kmitočty tohoto nového vesmíru jsou již jiné, jednotnější, než kmitočty vesmíru současného.

Vzhledem k tomu, že mé vědomí se nyní nachází ve třech systémech, tedy v systému budoucnosti, hluboké minulosti, ale i této vibračně nízké současnosti také zcela na rovinu sdělím, že toto Světlo již "vidím" několik dnů. Jde o jakési světlo budoucnosti, které se projevuje v této současnosti.
Jeho objevení se, pokud se ukáže v hmotné rovině, kdy bude viditelné pouhým okem, bude mít velký vliv na nastávající dění ve světě.

Velikost Světla pro zájemce mohu popsat také: > Pokud si představíte velikost Měsíce, který pozorujeme v běžných dnech, pak velikost tohoto Světla pozorovatelného ze země je přibližně jeho 70ti násobkem. Pokud bychom vzali v potaz měření velikosti v jednotkách vesmíru, zde bychom se samozřejmě mohli lišit.

Shrnutí:
Jedná se o jakýsi příchod "něčeho". Něčeho většího, velkého, velké události, která rozpohybuje současné stojaté vody. Příchod Světla může být i spouštěčem pro určitou skupinu osob ke konání nějaké činnosti.


Lena

Další osobní vize a proroctví > ♪♫♪

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama