- Barbiny se silikonovým mozkem > dnešní vzor malých slečen

7. března 2017 v 15:05 | Přímý autor článku Lena |  - Chilli humor osobní
Dnes trochu jiné téma s malinkým upozorněním předem. V částech, kde se běžné užívá velkých písmen budu vsazovat písmena malá. Důvod je jasný. Téma jsem po jisté úvaze zařadila do rubriky osobní humor, i když pro dnešek je zde humor vložen trošku jiným způsobem, než v předchozích příspěvcích. Soupis je možno rozdělit na humor, tedy i mírná nadsázka - sarkasmus - poselství a pozorný čtenář v něm nalezne i další kamínky, pomocí kterých si složí svou mozaiku.

► Kladu si otázku, jakou že to černou dírou ze sítí internetu mizí normální dívky, které užívají šedou kůru mozkovou. I skrze mnohá média je často propagováno něco, co se snaží vypadat, jako panenka "barbie". Silikonové úpravy, kam se podíváte. Ví "to" akorát, nač má mezinoží a ňadra a patřičně "to" vystavuje" světu na svých sociálních účtech. Toto dnes k obdivování patrně stačí. Čísla sledujících se blíží k milionům. Něčemu takovému žena na úrovni zkrátka "nemůže konkurovat". Tímto zvedám oči od monitoru svého Pc a posílám imaginární, leč naprosto upřímný a srdečný pozdrav holčinám, které mají v hlavách rozum. Navštěvují i mé stránky a píší mi. Holky, máte mou podporu!


Co je však silně varující, stále přibývá dívek, které postrádají základní vlastnosti skutečného člověka. Rostou, jako houby po dešti a září v barvách jedovaté muchomůrky. Jedovaté jsou pro společnost a zejména pro malé slečny, které dorůstají a chtějí se jim podobat. Chtějí vypadat, jako "barbie", to je dnes jejich vzor dokonalé dívky/ženy.

U nás tato individua, která jsou nazývána dospělé barbie české nalezneme také. Prorůstají internetem, jako rakovina. Pokud na ně pohlédnete, musíte, značně mrkajíc, jejich tvář hledat pod tunou make upu, za jehož pevnost, stálost a množství by se nemusela stydět ani poctivá betonárna a kladete si otázku, jakže "to" vlastně po jeho seškrábání vypadá.
Chtějí být zpěvačkami, modelkami... Zdá se, že v tomto ohledu jim "sebevědomí" nechybí. Ostatně slepici, která žije v přeludu, že je labutí ani chybět nemůže. Je to patrně dáno obrovskými slunečními brýlemi, jež mají dotyčné naraženy na nose a dávají jim vzhled bzučivky obecné, která není oblíbená, jelikož její přítomnost obtěžuje.. Jak "slušivé"! Přes takovéto "brejle" se stěží vidí realita. Otázkou však v tomto případě zůstává, zda se zakrýváním očí před světem za nadprůměrnými brýlemi dotyčné něco nesnaží skrýt.
Ale co! Přifouknou se prsa, udělá vyšpulený ksichtík, ukáže se vše, co se dá. To stačí, je vystaráno. Proč se zabývat úrovní a skrýváním před realitou ...

A malé slečny, kterým ještě kape mléko po bradě je napodobují. Chovají se jako barbie. To je in.
Chtějí také být jako paris. Chtějí se tak chovat, oblékat. Protože, to "je in"!! Mimochodem film, kde si hlavní roli střihla právě paris jsem pro zajímavost zhlédla, abych se "vzdělala a poučila", proč je pro mnohé dnešní malé slečny vzorem dokonalosti. Po 30ti minutách utrpení a se zamáčknutou slzou v oku, nad zbytečně ztraceným časem jsem prchala, to se opravdu nedalo vydržet. A to jsem dosti houževnatá. Nakonec jsem si řekla, že v rámci "vědy" vydržím, abych si plně vychutnala a rozžvýkala celý obsah tohoto díla. Se zaťatými zuby a křečemi v žaludku, které se po zhlédnutí ozývají ještě dnes mohu říci - větší brak jsem snad v životě neviděla. Toto stvoření má být idolem dívek????? Musela jsem se štípnout do nosu, zda nespím. > Ó ne, toto je skutečně realita!! / O této barbie se mi jen tak mimochodem zdálo ještě dvě noci a můj drahý byl hrdý, jelikož se domníval, že mé výkřiky ze spaní jsou reakcí s dozníváním našeho krásného miliskování. Nechala jsem jej při tom. ;) /A' propos, po štípanci mi na mém čichometru zůstal červený flíček. Ale ten brzynky zmizí. Na rozdíl od barbie.

Naše české barbie, kterých jaksi přibývá jsou toho hmotným důkazem.
České barbie mohou vystudovat klidně i VŠ. Přirozená inteligence nejde ruku v ruce se studiem a tím, co se kdo naučíme ve škole.

Na přifouklých prsech, ať již vyplněných silikonem, či pomocí podprdy, vyšpulených rtech se dá překvapivě, navzdory 21. století stále dobře vydělat. Stále je tolik "slepých". Prachy! Ještě překvapivější je však skutečnost, jak něco tak tuctového mohou propagovat média. ??!

Chtějí být "celebritami". Vystavují se na internetu a říkají. Já jsem NĚKDO a já na to mám. Pokud někdo toto tvrdí, pak musí (logicky) vědět, co říká. V tom případě jsem tedy nahlédla, jak dotyčné vypadají v životní velikosti a na "ostro", jakým chováním disponují.
Upsssss. Vcelku obyčejné holky, které si na celebrity pouze hrají.. To, co slibují svými řečmi, zdaleka neodpovídá skutečnosti. Že by nějaká vada?
Ale jinak Pozor - i slepice může být hezká. Ovšem v tom případě se také, jako slepice musí chovat. Pokud si však slepice hraje na labuť, něco zde zavání.

Malé holčičky se těmto zkrátka chtějí podobat. Jsou jejich vzory. Ano, i ony chtějí být jako paris, nebo jako barbie. Chtějí být celebritami!

Můj názor z pozice přirozeně intuitivního psychologa
Dotyčně "modly hodné" napodobování ve skutečnosti svým nadutým chováním zakrývají velké osobnostní nedostatky, kterých jsou si někdy vědomy, bohužel v některých případech je jejich vědomí zahaleno tmou v hlavě. Mohou tedy slípky za to, že se cítí, jako labutě? Co rodiče - jak mohli vychovat takováto individua?! Nesou svůj podíl viny?! Co společnost, média, mají svůj díl na tom, že takováto individua se stávají vzorem pro nastupující generaci! Slepice v tomto případě vlastně neví, že nejsou labutěmi. Dokud se řádně nepodívají do zrcadla. Ne však do toho, které mají v pokoji. Ale do zrcadla PRAVDY. A tuto pravdu jim někdo musí říci. Média to asi neudělají .....
Ovšem i zde je opět nutno podotknout a připomenout jednu z Pravd - skutečně inteligentní osoba ví sama od sebe, jak se chovat.

A tak si barbie brouzdají světem, jsou modelkami, nebo ...., nebo si na ně spíše hrají. Jsou naduté, jako páv. Jsou na sebe pyšné. Vždyť něco "dokázaly". Možná budou i zpěvačkami. To je "něco". Ovšem tyto ups-alíci si neuvědomují, že stát se zpěvačkou, nebo ....., je dnes jaksi jednodušší. Pokud se podíváme kolem sebe, u nás a o něco více ve světě, vidíme, jak to chodí.. Dotyčné v některých případech ani neumějí řádně zpívat. Není třeba mnoho umět. Zde není třeba se bát. Dožene se to přifouklými ňadry a ukazováním části rozkroku. To dnes opravdu stačí. Média jim pomohou.

Barbiny jsou tedy jakási individua s chováním umělé panenky, která při zmáčknutí určitého knoflíku vydá zvuk, na něž je naprogramována. S výrazem - KUPTE SI MNE a vzhledem levné holky od vedle se vznášejí ve světlech ramp.

Jsou dvojího druhu.
> Jedny skončí, jako postelová hračka unylého, morálně i lidsky zvráceného, v mnohých případech movitého děduly. Budou mít peníze - o ty přeci jde v prvé řadě ne?! A budou ....

> Druhé - tak to je o milimetr vyšší level - stanou se modelkami, barbinami a budou napodobovat chování paris. Jen díky propagacím médií nabudou známosti, a tudíž se možná i začnou sypat penízky. Možná si zřídí butik, kde bude k mání šťavnatá "móda", jež většinou postrádá styl a kdy mnohé kousky křičí pod hranicí vkusu. Propagovány však budou, jako kousky luxusní. Holt, jaká majitelka, takové zboží. Možná si také nabrnkne nějakého "sportovce". A je to.

Zde vidíte, jak je to jednoduché. Mezi námi stále chodí muži a není jich málo, jejichž nároky jsou nízké. Rádi se nechají ulovit. Nepotřebují vedle sebe ženu na úrovni. Postačí, když se chová a vypadá, jako umělá barbie. A média takovým tleskají. Takže, vo co vlastně go? ....


Toto si opravdu zaslouží aplaus!

Imaginárně si odplivuji a odcházím od ponku ....

Má úcta. 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama