- Děti obětmi šmejdů, hyenistické metody v praxi

6. února 2017 v 0:07 | Lena |  - Mé občanské kung - fu
Vlastními slovy: Šmejdi útočí stále silněji. A zacílili na to nejnevinnější a nejlépe ovladatelné i zneužielné. Cílovou skupinou se staly malé děti.


Od završení věku pěti let je dětem skrze televizní obrazovku a prostředí, jež je obklopuje pomocí psychologických metod vnucován postoj, že musí být závislé na komerci. Sedmileté holčičky mají být nalíčené a oblékané, jako sexuální objekt. Když dítě nemá značkové oblečení, je bráno, jako méněcenné.


Z dětí se snaží vytvořit závislé loutky, postrádající vlastní myšlení. Toto vše ale činí děti nesvobodnými a nešťastnými. Za zdánlivým štěstím a úsměvy lapených se ukrývá rozedraná duše a kapsy plné léků potlačujících deprese.

Jak tomuto hyenistickému ovlivňování zabránit? Vše záleží na úrovni rodičů. Školského systému. A zejména na úrovni vlády každého státu. Mají možnost vyprodukovat Zákon, který stanoví jasné hranice. Kdo jej poruší, "zaplatí". Jaká úroveň vlády, taková úroveň médií. > Vládu volí lidé. Vše tedy také závisí na úrovni většinového podílu lidí. Většina v tomto případě - rozhoduje.

Nyní představím velmi alarmující dokument, rozhodně věnujte čas zhlédnutí. Je nutno rozeslat tento alarm mezi ostatní! Otevřeně ukazuje metody, jak zvrácení obchodníci využívají v útoku proti dětskému podvědomí nejmodernější poznatky psychologie, neurologie, antropologie a sociologie, a to prostřednictvím diplomovaných profesionálů a pokročilých zařízení pro monitorování mozkové činnosti a další metody. Jednou ze zemí, která patří k nejpostiženějším v této oblasti jsou USA, ovšem i u nás v České republice je tento trend na vzestupu a každý den se můžeme setkávat s "dětmi", jež se staly loutkami moderního hyenismu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama