- Volby Miss na celém světě KONČÍ > Sledujete je? Jste brontosaury!

13. ledna 2017 v 12:12 | Přímý autor článku Lena |  - Nový Věk osobně
Miss. Skupinka těl slečen, které se domnívají, že jsou vzhledově dostatečně krásné na to, aby se této soutěže zúčastnily a získaly trofej. Vítězce z trofeje do rukou plynou různé možnosti. Dle pokynů se tváří, jako nejšťastnější na světě, předvádí nepřirozený úsměv, mává ručkou na pozdrav fotografům. Obdrží lukrativní byt, popřípadě automobil a procestuje svět. To je lákavé, že? Kam ovšem zanikla skutečná krása?

Ovšem, o to právě jde. Nepřirozené úsměvy, hrané chování mnohých adeptek, které připomíná spíše loutkové divadlo, kde loutkář tahá za nitky a loutka se chová dle pokynů. Jaksi umělé. Samotným adeptkám soutěže "krásy" je toto chování nepříjemné, ale hrají toto divadélko. Stávají se pouze součástí hry. Ovšem život není hra.

Kdysi jsem tuto soutěž občas zhlédla, spíše po očku, kdy jsem mimoto prováděla jinou činnost a obsah, jak vizuelní, tak hlasový byl spíše kulisou. Tehdy měly ovšem tyto pořady jiný náboj, dívky byly přirozenější, jejich chování nebylo tak strojené.

Navíc - léta jde o stále stejný, opakující se proces, který jak obsahem, tak úrovní sklouzl do hlubin fádnosti. Přehlídka kusů masa, obalených kůží, které se podobají jedno druhému, jako vejce vejci, všechny stejné líčení, od počátku stejný program. To by uspalo i kulový blesk.


Patříte k osobám, které ještě pořady s volbami Miss sledují? Skutečně? Pak jste se zasekli v čase. Ustrnuli na místě, které již v hmotné podobě neexistuje. V Novém světě, do kterého jsme nyní postoupili NE. Zasekli jste se ve starém prostoru, který již není funkční. V minulosti. Rozpouští se. Nyní tvoříme Nový systém.

Co je fádní, je určeno k zániku. Pro přirovnání - jde o proces gramofonové desky, kdy se v určitém místě zasekne, jehla poskočí zpět, a pokud se opět dostane k tomuto místu, opakuje se opět totéž. Pokud bych tento proces měla vyjádřit na úrovni vesmírné inteligentní energie, která se vyskytuje všude kolem nás, a která funguje na obdobné bázi jako počítač, v případě soutěží Miss došlo k "zamrazení" programu. Program Miss se dostal do fáze, kdy již nemá co nabídnout, nevyvíjí se, neroste. Květina, která dosáhne vrcholu ve svém procesu vývinu, uvadne, zanikne. Volby Miss v rámci celého světa upadají do fáze zapomnění. Již dnes jsou minulostí. Jsou vymazány. Tak, jak se prezentují dnes, rozhodně ano. Zůstává akorát informační energie, která však v hmotné podobě zanikla.

Systém se rozpadá, jako domeček z karet.
Vše, co není funkční a v souladu s Novými energiemi, zanikne. Jako v ► tomto ◄ filmu.
Píši Vám o tom již několik let.


VÍTEJTE V NOVÉM SVĚTĚ
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama