- Jak se napojit na energii Vesmíru, otevřít čakry a zacelit auru

20. ledna 2017 v 0:07 | Prvotní autor článku - Lena |  - Vesmír v nás osobně
Dnes si dovolím představit svůj další osobní tip, tentokrát z důležité oblasti. Vznikl ve chvíli, kdy jsem meditovala při poslechu krásné skladby. Její tóny ve mně evokovaly nápad, jak k sobě pustit více Světla ze Zdroje. Světelné energie k nám proudí stále, ovšem nyní jsme jejím proudům přístupnější, jelikož naše planeta se jim přizpůsobila. Využijme toho.
Forma této metody je jednoduchá. Jak na to:

► Před uplatněním metody je vhodné mít uvolněný žaludek, čili ne ihned po jídle, ale také ji nepraktikujte se zcela prázdným žaludkem.


► Vyvětrejte místnost, ovšem tak, aby Vám nebylo zima :). Teplota má být příjemná.

► Vyberte si chvíli, kdy nebudete nikým a ničím rušeni. > Přítomnost lidí, zvířat, zvuky zvenčí ...

► Atmosféru okamžiku můžete umocnit svíčkami. Vonné tyčinky, nebo jiné typy vůní příliš nedoporučuji, ovšem pokud máte pocit, že se bez tohoto neobejdete, zvolte vůně jemné, lehké, nedráždivé.

► Dle svého vkusu si vyberte uklidňující skladbu, která je Vám příjemná - to je velmi důležité.
Příjemná skladba Vás krásně uvolní, nejprve emocionálně, a v této následnosti bude pokračovat uvolnění svalstva, skrze které pak energie budou proplouvat harmonicky po celém organismu.

► Při poslechu vybrané skladby zavřete oči a představte si, jak se kolem Vás rozprostírá přátelská atmosféra.

► Nezapomeňte na správné dýchání. Pomalu, více do hloubky, ovšem nenásilně. Pokud to nejde, ponechte vašemu tělu vlastní volbu, během poslechu skladby se pomalu uvolní a dýchání půjde samo. Poté můžete zakusit dýchat vědomě (viz první věta).
► Představujte si, že vaše tělo objímá příjemná barva duhy. Nejlépe růžová, jejíž vibrace pociťuji, jako velmi zmírňující pro srdce, které je sídlem Lásky. Vyzkoušela jsem nejprve na sobě, doporučila jiným a bylo mi potvrzeno, že skutečně zmírňuje a otevírá energii srdíčka a čakry, která k tomuto místu náleží. Vhodná je také zlatá, ta již náleží k vyšším sférám, nebo neutrální bílá. Ovšem jde pouze o doporučení. Vám může vyhovovat barva jiná. Sami si vytvořte, nebo k sobě vpusťte barvičku, jaká je Vám příjemná. Pokud si nevíte rady s výběrem, jako základní měřítko může posloužit obrázek výše. Zaměříte ne něj zrak > ta, jež přitáhne vaši pozornost, je pro Vás v dané chvíli správná. Vzhledem k tomu, že odstínů a tónů barev je několik milionů, můžete si je dle svého cítění zjemnit. Máte svobodnou volbu.

Zároveň s barvou duhového spektra si rovněž zkuste představit, že je tvořena mikroskopickými světelnými body, ty jsou totiž energií každé "živé" barvy a víceméně tvoří její strukturu. Léčivou strukturu, její náboj, esenci. Barva duhy sama o sobě je esencí. Esencí Božství. Má v sobě Život. Pokud dojde k situaci, že Vám na mysl přijde barev více, vpusťte je k "sobě" všechny.
Nic nedělejte násilím.
Pokud se Vám představa světelných bodů nedaří, nevadí, užijte jinou verzi - představujte si, že barvy, které k Vám přicházejí jsou hřejivé, teplé, plastické, hladivé, příjemné a měkké ♥ .
Časem se natolik vycvičíte, že teplo budete skutečně fyzicky pociťovat. Jakoby se Vám do žil i mimo ně vlévala nová krev.

Touto metodou se vaše tělo, jak fyzické, tak energetické bude pomalu otevírat energiím plynoucím z Vesmíru, které jsou také všude kolem nás. Bude z tohoto hlediska přístupnější. Nyní je opravdu důležité, aby jste se, (my všichni) více uvolnili a dovolili moudrému Vesmíru, aby konal a jeho energie se Vás "dotkly". Energie z Vesmíru jsou zde stále, ovšem mnoho osob si kanálky, skrze které do těla proudí uzavírá disharmonickou formou života. To je také jeden z více důvodů, proč jste/jsme unaveni.
Vaše tělo se poté bude také lépe vyrovnávat s Novým stavem planety, u osob se sklony k nervozitě po čase dojde k většímu zklidnění.

U osob, které vedou málo harmonický život - stres, mnoho práce, starosti atd. (známe viďte), což způsobuje otvory v auře, a tím se oslabuje energetická rovnováha, dojde k jejímu postupnému zacelení. Nastoupí tedy více vitality a spolu s tím ruku v ruce i větší spokojenost.


Přeji příjemné uvolňování a otevírání Bran k čisté energii i k sobě samému.

Lena - intuitivní psycholog 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama