- Hrozba jaderné války v roce 2068 > zachytila jsem poselství

11. ledna 2017 v 1:11 | Autor článku Lena - předávám zachycené poselství |  - Vize, proroctví osobně
Včera mne jeden z mých Průvodců navedl k zajímavým informacím a je moji povinností se s lidmi o tento odkaz podělit. Činím tak tedy.

Že náhody neexistují píši již dlouho. Sama jsem k tomuto závěru po letech zkoumání "náhodných" událostí a jejich významu došla, a tudíž se snažím tento poznatek prezentovat dále, aby z něj měli užitek i ostatní. Pokud se něco, nebo nějaká událost během krátkého časového sledu opakuje, tzv. "bije" do očí, pak jde o znamení/komunikaci našich Průvodců. Na nás je, abychom si na základě této informace z "hůry" sami započli vyhledávat a zjišťovat, jaký je její význam.

Vrátím se ke včerejšku: Brzy ráno jsem procházela kolem malé prodejny s časopisy a mimoděk zavadila pohledem o výlohu. Pojednou se ve velmi krátkém časovém úseku, jakoby zastavil čas, snad na desetinu vteřiny. Rozostřilo se mi vidění, a v té chvíli se naopak vyostřila jedna část, která byla vyobrazena na obálce jakéhosi časopisu. Šlo o obrazec, který je umístěn po levé straně výše. (obdobnou událost s viděním popisuji zde) Částečně jsem se zamyslela a uvědomila si, že toto je nějaké znamení. Cítíte to vnitřně - pocitem. Nicméně, pokračovala jsem v cestě a následující části dne prožívala obvyklým způsobem. Odpoledne jsem stejný obrazec zahlédla na batohu kolem mne procházejícího chodce. Zde jsem již pochopitelně zpozorněla. V jemném očekávání, co bude dále jsem přesto skrze množství povinností tento zážitek odsunula do pozadí. Večer jsem si po delší době našla chvilku pro sebe, a rozhodla se užít si ji na internetu sledováním něčeho zajímavého. Nezávisle jsem brouzdala stránkami, a pojednou mne zaujal dokument. Respektive, mou pozornost upoutalo jeho vyobrazení. Pustila jsem si jej. Již na počátku se v dolním rohu videa objevil malý obrázek. Jakého tvaru již bezesporu uhodnete.

V té chvíli již bylo vše jasné. Třikrát v jednom dni stejné znamení. Do oči bijící. Tedy žádná náhoda. Prohlédla jsem si obrazec a napadlo mne, že obdobný mám umístěn v menu stránek. Jde o energii srdce. Obrazec v dokumentu ovšem obsahuje pouze 3 kruhy, které, pokud se obrátí směrem k divákovi, vytvoří 6 stran. Ano, díte správně, jde o vyobrazení atomu.

Zapátrala jsem tedy, a po čase se dostala na wiki obrázky. Zde jsem měla silný pocit, že se jimi mám zabývat, a tyto mají být klíčem k informaci, kterou mám hledat. Pátrám tak, že objekt, který mi na první pohled "praští" do očí, je ten správný. Nejprve mou pozornost, i když jen slabě zaujala tvář muže středního věku. Ovšem rysy tváře a celková atmosféra plynoucí z fotografie měla slabou energii. Nepřišlo mi to zajímavé. Šla jsem dále. Poté jsem uzřela tvář zralejšího muže a zde mne jal silný pocit - otevřít tuto stránku a pročíst, co nabízí.
Píše se zde o jednom ze zakladatelů atomismu. V článku je mimo jiné podána i jistá souvislost s atomem a štěpením jádra. Na stránce jsem rovněž nalezla jeho osobní citáty, které se mi zdají zajímavé a jelikož citáty miluji, podělím se s Vámi:

" Mnozí mnohoučení nemají žádný rozum.
Medicina léčí nemoci těla, kdežto moudrost zbavuje duši vášní a trápení.
Život beze svátků je jako dlouhá cesta bez hostince. "

Informace vyčteny o zakladateli však ještě nebyly to pravé ořechové. I když její energie byla silnější, než u muže prvního. Co zde máme k dispozici. Atom, štěpení jádra. Mozaika se pomalu skládá a dostává výraz. Přesto jde o málo informací. Pátrala jsem očima dále. Posléze mne velmi zaujaly fotografie stejných obrazců atomového "hřibu", který se vytvoří výbuchem.
V této věci je již v podstatě jasno: Pokud si probereme všechny výše vyobrazené indicie, máme zde varování před jaderným výbuchem. - Ovšem pojednou jsem nabyla silného pocitu, že mám pátrat dále. Cítila jsem energii "slov", která zněla ve smyslu "Chci ti něco ukázat!" Můj Průvodce se nacházel nalevo ode mne. Pojednou se objevil obrázek dlaní. Jeho energie byla tak silná, že zde jsem si byla naprosto jistá jeho správností. Ano, ukázat, v překladu > podat něco v dlaních.
Při bližším zhlédnutí mi do očí udeřilo číslo. 2068. > Čili, pokud si sečteme veškeré indicie, vyjde nám hrozba jaderného výbuchu, která se má "uskutečnit" v roce 2068.

Někdy je opravdu těžké vyčíst, co je nám sdělováno. Mám chvíle, kdy jsem si v jiných překladech jista. V dnešním uvedu tolik, že energie obrázků výše je silná na zhruba 70%. Energie obrázku s dlaněmi má 99 procentních jednotek, je nejvyšší a nejjistější. Každopádně, pokud vše sečteme a složíme dohromady, v uvedeném roce má dojít k nějaké události, jež se týká a točí kolem atomu.
Stává se, že časem v takovéto věci přijdou další informace, a pokud by jste se vrátili k soupisům, jež jsou v této rubrice, v některých naleznete jejich doplnění. Někdy přijdou po dnech, týdnech, jindy i po roce. Nelze tedy vyloučit, že i v tomto případě se mohou objevit nové informace, které doplní další část a podá jí ještě více zcelený obraz.

I přesto je dnešní sdělení varováním. Lidé se pomalinku probouzejí, je jich sice stále málo, ovšem vzhledem k tomu, že druh Homo sapiens, jako takový je dle svého chování snad omylem "stvořitele" a v mnohém sešel z cesty, není vyloučeno, že za několik desetiletí někomu přeskočí a na pomyslný knoflík "vypustit+start" otiskne svůj prst. Což by si samozřejmě nikdo, kdož má v hlavě srovnáno nepřál ...
► Závěrem mám ještě myšlenku: Kladu si otázku, z jakého důvodu mi tento Průvodce hrozbu jaderné války nesdělil přímo, tedy stejným způsobem, jako ke mně "hovořil", kdy se nacházel nalevo ode mne.
Vysvětlení mne napadlo: Je možné, že v jiné dimenzi, v níž se nachází se mu mnou předloženým způsobem komunikuje těžce a musí k tomu vynakládat mnoho "energie". Je proto pro něj snažší navádět na informace jinou cestou, jejíž průběh v podstatě popisuji v celém obsahu dnešního sdělení.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama