- Pro všechny, k zamyšlení > We Are The World

24. prosince 2016 v 4:44 | Lena |  - Nový Věk osobně
Následující zde záměrně vkládám dnes. V den, jehož vibrace jsou otevřené. Více otevření, tedy i vnímavější jsou v tento den i mnozí lidé. A proto si vše mohou silněji prožít.

Před časem jsem si prohlížela fotografii dítěte, které se narodilo 24. prosince. Disponovala silnou a krásnou andělskou energií-ochranou. Což jsem otevřeně sdělila i jeho rodičům. Tato energie byla opravdu nádherná. Dnes, 24. 12. jsem si tento okamžik znovu připomněla, jelikož pro mne byla tato chvíle okamžikem velice pěkným a příjemným.

Ovšem, nyní k písni. Původně byla složena, jelikož v roce 1984 africké země v pásu Sahelu zasáhla obrovská sucha a následný hladomor, při němž bez výraznější humanitární pomoci denně přicházely o život tisíce lidí. Proto se Harry Belafonte rozhodl uspořádat benefiční koncert černošských zpěváků, jehož výtěžek chtěl věnovat Africe. Tento nápad dále rozvinul Ken Kragen, prezident United Support of Artistc for Africa, který chtěl uspořádat americkou verzi Band Aid. Přednesl svůj návrh Lionelu Richiemu, přidal se i Michael Jackson, a tak se spolu s ním stal autorem písně.


Dovolím si tóny a atmosféru této skladby věnovat nejen Africe, ALE CELÉMU SVĚTU, VŠEM LIDEM, KTEŘÍ TUTO PLANETU SPOLEČNĚ SDÍLEJÍ a mám vzkaz, který prezentuji následující myšlenkou. Zní:


" ROVNOVÁHA " 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama